Як змусити оновлення синхронізації між контактами Gmail та iPhone з iOS 9?


10

Я успішно синхронізую контакти iPhone з моїм обліковим записом GMail.

Коли ви додаєте новий контакт у мій обліковий запис GMail, для синхронізації з пристроєм новий контакт потребує декількох годин. Це громіздко, тому що часто я додаю контакт на GMail і бажаю зателефонувати цьому контакту зі свого iPhone.

Чи є спосіб змусити оновлення синхронізації контактів iPhone з моїм обліковим записом GMail, щоб нові контакти були негайно оновлені на iPhone?

Відповіді:


2

Налаштування зовнішніх облікових записів можна знайти в розділі Налаштування-> Пошта, Контакти, календарі-> Вилучити нові дані.
Налаштуйте частоту синхронізації в нижній частині екрана. Можна оновити в режимі "реального часу", якщо ввімкнено "Push", але це негативно вплине на час автономної роботи.


Я не думаю, що "Push" застосовується до синхронізації Google. Здається, це глобальний перемикач, але кожного постачальника синхронізації (включаючи Google) можна налаштувати індивідуально - і єдині варіанти облікових записів Google - "Вибрати" та "Вручну".
Миколай

Хоча я помітив, що якщо ви налаштуєте обліковий запис Google Apps як "Exchange" , зміни синхронізуються миттєво. З іншого боку, це важче налаштувати, і швидкий пошук вказує на те, що синхронізація через Exchange має інші обмеження.
Миколай

Мій "забір" заплановано "вручну". Як би там не було ідеї, як ініціювати отримання?
Френк Швітерман

У мене недостатньо репутації, щоб відповісти, але для мене те, що вирішило проблему, - це позбавлення міток, пов’язаних із контактами в Контактах Google (зокрема, пов’язаних із "Імпортується на ...")
moomima

17

[оновлення 2016-09-02] в iOS 9.3.5 ви можете просто вийти зі списку контактів, щоб примусити синхронізувати.

Якщо це не працює, переконайтесь, що проблема полягає в синхронізації, а не в даних, які iOS "бачить" у контактах Google, перевіривши окремий контакт. Наприклад, у мене виникла проблема (перебуваючи на iOS 10.2), коли номер телефону не синхронізувався, оскільки він знаходився в неправильному полі контакту Google.


У попередніх версіях iOS раніше у лівому верхньому куті програми «Контакти» знаходилась кнопка синхронізації, але, здається, її вже немає (хоча деякі заявляють, що вона може з’явитися за певних обставин ). Також раніше існував спосіб примусової синхронізації, натиснувши в меню «Контакти» -> «Групи», але це не працює для мене (та інших) в iOS 9.1. Цей потік дискусії.apple.com корисний, щоб побачити еволюцію цієї функції.

На щастя, є ще один потік із колекцією дивних обхідних шляхів, щоб змусити синхронізувати без вимкнення / ввімкнення / ввімкнення чи перезавантаження пристрою. Наступні два способи працювали для мене, щоб змусити синхронізувати контакти з Google на iOS 9.1:


4
Для запису просто Settings -> iCloudпрацював для мене на iOS 9.2.
mpontillo

2
IOS оновлюється. Все, що вам потрібно зробити, - це спустити список контактів для оновлення вручну. Ви побачите, що пряде річ. Щоб оновити календар, перейдіть до папки "Вхідні" в календарі та потягніть вниз.
byrdzeye
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.