Зміна розміру в розташуванні дисплея / фактичного розміру замість роздільної здатності


3

Я використовую зовнішній дисплей Full HD 24 ", окрім моїх 15-дюймових MacBook Pro Retina, на якому я використовую опцію для більшості властивостей екрану щодо дисплея Retina. Отже, на екрані розташування дисплея MacBook Pro є більшим прямокутником, ніж зовнішній дисплей. Чи існує спосіб розміщення цих прямокутників щодо їх "реального розміру світу" замість роздільної здатності? Мене дратує те, що курсор телепортує вертикально, коли я переходжу з одного дисплея на інший.

Відповіді:


1

Коротка відповідь, ні.

"Full HD" насправді крихітний порівняно з роздільною здатністю екрана сітківки - 1920x1080 проти 2880x1800

Панель керування Displays насправді не має уявлення про те, наскільки великий екран, лише які роздільні здатності він здатний.
Відносини, які вона відображає, є прямим результатом цього - і ваша миша буде стрибати відповідно до того, як ви встановлюєте зображення екранів один на одного.
Найбільш логічний метод - вирівняти вершини екранів на панелі керування, щоб у вас була хоча б одна точка узгодження.

У мене є 2 однакових монітора, тому це не так просто проілюструвати - але ви хочете цього ...

введіть тут опис зображення

а не це ...

введіть тут опис зображення

Зображення на екрані будуть прив'язуватися до 'розумних' місць, але ви насправді можете розміщувати їх будь-яким способом, просто перетягуючи одне з них відносно іншого.


Дякую за вашу відповідь, це справді прикро. Моя настройка схожа на вашу першу картинку, при цьому лівий екран (MacBook) трохи вище, ніж правий. У реальному житті екрани вирівнюються внизу, але правий приблизно на 30% вище, ніж лівий, що змушує курсор стрибати на деякій відстані ...
dkaisers
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.