У діалоговому вікні "Відкриття файлу" відсутні елементи бічної панелі


277

У мене виникає найдивніша проблема з моменту оновлення до OS X El Capitan. Мій діалог "Відкрити файл" показує бічну панель, але всі мої основні (і корисні) місця відсутні. Погляньте на цей скріншот. Цей знімок екрана показує Keychain Access, але це відбувається в Safari, коли я намагаюся прикласти файл до Gmail, наприклад, або завантажувати зображення у Facebook.

Мені б хотілося, щоб на бічній панелі відображалися мої домашні каталоги, такі як робочий стіл, документи, завантаження тощо.

Допомога?

введіть тут опис зображення


4
Лише у діалогових вікнах вибору файлів @Tetsujin сам Finder показує вміст бічної панелі як слід.
Арно

4
У мене теж є це - і це також робиться в Chrome. Перезавантаження тимчасово його виправляє. Схоже на помилку Ель-Кап.
niico

1
З тією ж проблемою ви можете зайти в Finder> Налаштування> Бічна панель і перевірити їх усі, вони залишаться там у Finder ... але НЕ в будь-яких програмах. Наприклад, я відкриваю Photoshop CC 2015, і якщо ви перетягнете потрібні папки в область «Обране», вони НЕ будуть там, коли ви знову відкриєте програму. Те саме для ВСІХ програм на всій основі. Це дуже засмучує.

2
Це смокче .. та сама проблема. Ще тут у 10.11.3.
billynoah

4
Я додав робоче, просте рішення внизу цієї нитки. Погляньте на це. На жаль, через систему ранжирування, що базується на оцінках, я думаю, що багато людей не побачать цього, доки він не отримає більше голосів і "пливе вгору".
дб

Відповіді:


158
 1. Перейдіть до бібліотеки користувачів у Finder. Утримуйте кнопку , відкриваючи меню Go, і натисніть Бібліотека .
 2. Перейдіть до папки Налаштування .
 3. Видаліть усі файли, які є або містять їх com.apple.finder.plist. (Видалення цих файлів, швидше за все, скине список вибраних у Finder.)
 4. Перезапустіть або вийдіть із системи та увійдіть знову, а потім спустіть кошик та спробуйте ще раз.

  Перезапуск може не знадобитися. Як каже madpoet :

  Ви також можете перезапустити Finder, якщо не хочете перезавантажуватись або виходити з системи. Клацніть правою кнопкою миші на значку Finder, коли ви натискаєте, і там з’явиться опція « Відновити» .

  Відновити пошук.


Крім того, ви можете використовувати цей Bash oneliner від Крістофа Маруа :

cd ~/Library/Preferences && sudo find com.apple.finder.plist* -exec rm {} \; && killall Finder

3
Нарешті це і вдалося! Мені довелося переробити своїх улюблених,
benstpierre

46
Це і вдалося. Bash one-liner:cd ~/Library/Preferences && sudo find com.apple.finder.plist* -exec rm {} \; && killall Finder
Крістоф Маруа

12
@ChristopheMarois Це вдалося просто видалити Вибране повністю з Finder без виправлення діалогового вікна відкриття / збереження файлу.
Постійний мір

8
Виправлено для мене, але потрібно було вийти, а не просто вбити Finder! @ConstantMeiring вибраних зникли під час виходу, але потім вони повернулися, як і раніше!
Пінкопалліно

5
Бережіть своє старе com.apple.finder.plistдовкола десь на випадок, якщо це знищить щось, що вам важливо (наприклад, усі ваші налаштування робочого столу). Після цього ви можете відновити старе, plistі виправлення, здається, прилипає.
orome

28

У мене була та сама проблема, і виправлено її наступним чином:

 1. Перебуваючи в діалоговому вікні "Відкрити файл" або "Зберегти як" (у якому не відображаються вибрані), перетягніть будь-яку папку на бічну панель. Це створить категорію "Вибране" на бічній панелі, яка показує лише цю папку.

 2. Перезавантажте.

Після перезавантаження всі бічні панелі діалогового вікна повинні відображати вибране, як це відображається в Finder, синхронізовано.


12
Це не виправлення - це тимчасове вирішення проблеми - воно знов проходить (чомусь). Це помилка в Ель-Кап.
niico

Чи є верхній запис у вибраному "iCloud Drive?". Якщо так, ви можете спробувати перенести іншу папку на верхню позицію та перезавантажити. Наприклад, папка, що не використовується за замовчуванням. Я підозрюю, що це стосується iCloud Drive щодо Фаворитів. Я помітив, що на одному з моїх MacBooks El Cap виправлення залишилось, а на іншому MacBook - не. Єдина відмінність полягала в тому, що iCloud Drive був верхньою позицією в тій, яка зникала. Тепер обоє в порядку.
високе охолодження

1
Мій головний пункт - «Пристрої» - iCloud Drive не вказаний, тому ваша гіпотеза виявляється неправильною, і я прогнозую, що обидва ваші машини знову вийдуть з ладу.
niico

Це працювало на мене, принаймні поки що - я побачу, чи проблема повториться!
Грег Аннандейл

1
Дякую! Це найкраще виправлення, інше, що стосується видалення файлів, змусить вас знову налаштувати Finder.
Реда Лазрі

19

У мене була така ж проблема. Я вирішив це, зайшовши у Finder і змінивши область вибраного (наприклад, перетягнув папку у вибране на одне положення). Після закриття вікна пошуку та повторного відкриття, щоб переконатися, що зміна застрягла, я перезавантажився. Файл / Відкрити тоді працював у звичайному режимі.


Це справді розчаровує питання. Дивно, як щось таке просте, що викликає стільки головних болів, коли воно не працює належним чином.
RightHandedMonkey

1
це було чудово ... Мені навіть не довелося перезавантажувати, просто перезапустити Finder після переміщення одного елемента бічної панелі на одну позицію вгору
davidhq

1
це також вбило моїх улюблених у пошуку, lol)) Добре, запасний варіант прибирання
zxcat

Цей для мене працює, а ще краще - а) нетехнічний і б) не забиває ваших фаворитів. Я припускаю, що це працює для всіх !?
Дейв Стюарт

18

Наведені вище рішення є складними і не працюють. Вбити sharedfilelistdта перезапустити Finder. Проблема вирішена (принаймні на тиждень-два відповідно до мого досвіду).

 1. Запустіть монітор активності,
 2. Вбийте скільки sharedfilelistdзавгодно процесів ,
 3. Утримуйте клавішу Option / Alt і клацніть правою кнопкою миші піктограму Finder у доці,
 4. Повторний пошук,
 5. Насолоджуйтесь.

5
Оце Так! Перше, що справді працює, окрім перезавантаження ...
Peater de Xel

3
Приємно почути, будь ласка, підкажіть мій коментар до оригінального питання, щоб більше людей побачили це рішення (вам може знадобитися натиснути Показати більше коментарів, щоб побачити його). Дякую.
дб

3
Дякую! Це працювало для мене тоді, коли інших рішень (включаючи баш-однолінійний Крістоф Маруа) не було! Я запускаю El Capitan 10.11.6 для довідки.
Кобольд

3
Це має бути єдиною відповіддю.
Німрод

1
Виправлена ​​проблема у
Сієрри

16

Перейдіть до Finder -> Preferences -> Sidebar і поставте галочку поруч із усіма вибраними .

Finder - Налаштування ... Параметри пошуку - бічна панель

Якщо встановити El Capitan, можливо, було скинуто декілька ваших початкових налаштувань (це скидає фони мого робочого столу). Він постачається разом із територією при встановленні основних оновлень, але це має виправити.


5
Негативний. Це не виправлено :(
Toby

4
Це працювало для мене у пошуку, але не у відкритих панелях файлів.
vy32

9
Проблема полягає не в Finder, а в діалоговому вікні відкриття / закриття файлу.
Постійний мір

Правильно, мова йшла не про проблему Finder, а про проблему, яка виникає лише у діалогових вікнах відкриття / збереження. Дякую за зусилля, хоча.
Деміс

Виправлено це для мене просто чудово, прийнята відповідь видалила все для мене ... тож IMO це найкраща відповідь
sMyles

6

Відкрийте вікно Finder; ви можете перетягнути папки на бічну панель, і вони з’являться під неправильно названим розділом «Вибране».

Дивно, але я думаю, що мені це подобається. Утримує плебеїв від неприємностей, робить його більш привабливим для споживачів енергії.

EDIT ха-ха, у неї немає пам’яті… речі, скинуті у вибране, зникають. Що тут відбувається ... подано в Apple Radar # 22916266


Що таке "Apple Radar"?
Ной

Apple, помилка трекера bugreport.apple.com
Eric_WVGG

1
Спасибі, я так думав. Я не можу знайти помилку з цим ідентифікатором. Чи можете ви сказати мені, що таке статус?
Ной

3

Сьогодні я отримав відповідь на цей самий звіт про помилку, який я опублікував у листопаді 2016 року. Це вирішено в 10,13 ГМ відповідно до нього.

Питання вирішується відповідно до яблука


Святий s $ ^ t. Як і через рік після його першого повідомлення, і багато ітерацій OS X пізніше ... Apple вважає, що нове велике оновлення може виправити це. Подивимось.
надихнула

Моя помилка ... може, що "майже два роки після того, як тут було повідомлено тут ..."
надихнув
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.