Неможливо увійти в Mac App Store або iCloud - завантаження ввійти назавжди


12

Після оновлення до останнього випуску розробника для OS X El Capitan я не можу увійти в Mac App Store або OS X iCloud. Якщо я спробую неправильний пароль, з'явиться повідомлення про те, що пароль невірний. Коли я спробую свій справжній пароль, значок завантаження просто повертається назавжди.

Я вже намагався видалити файл мережевих налаштувань plist та деякі інші речі, знайдені на форумах. Файл системного журналу показує багато цих кількох повідомлень, особливо коли ви робите щось із входом в iCloud.

SOSAccountThisDeviceCanSyncWithCircle sync with device failure: Error Domain=com.apple.security.sos.error Code=1035 "Account identity not set"  

і

01/10/15 00:11:52,599 storeaccountd[591]: XPC error for connection com.apple.backupd.sandbox.xpc: Connection invalid  

і

01/10/15 00:11:52,931 sandboxd[226]: ([591]) storeaccountd(591) deny mach-lookup com.apple.backupd.sandbox.xpc

На жаль, у мене немає резервної копії попередньої установки. Також я не можу оновити до останньої версії El Capitan, оскільки вхід у App Store не працює.


Якщо точніше, я просто хочу, щоб App Store знову працював і, ймовірно, встановив останню версію El Capitan.
Віліс

Також ця проблема триває вже кілька днів, тому вона не повинна стосуватися зайнятих серверів.
Віліс

Версія системи: OS X 10.11.1 (15B17c)
Vilis

У мене була така ж проблема, і моє рішення - я створив інший обліковий запис адміністратора: Налаштування системи> Користувачі та групи> Клацніть піктограму блокування, і я додаю інший обліковий запис із правами адміністратора та окремим паролем, а потім виходжу з поточного користувача, а потім увійдіть із новим створеним обліковим записом. а потім скиньте старе ім’я користувача, щоб використовувати окремий пароль, а не пароль iCloud.
kedomonzter

1
Я не можу додати нову відповідь на це запитання, але, маючи ту ж саму проблему, виявилося, що служба push-повідомлення не працює, що призвело до того, що вхід не працював на мене. @ Відповідь Tetsujin разом з (re?) Запуском служби, як я прокоментував його відповідь, може вирішити її і для вас.
яблуко

Відповіді:


2

ПРИМІТКА . Це рішення в першу чергу призначене для користувачів фізичних пристроїв Apple, таких як MacBooks, iMacs, Mac Pros і т.д. . Таким чином, це не буде розміщено тут, для лаконічності.

Крім того, хоча NVRAM (енергонезалежна оперативна пам'ять) зберігає певні налаштування та параметри на довгостроковий період, налаштування iCloud не виявляються серед налаштувань, збережених у NVRAM.

Рішення прозвучить просто - але це не так. Повноцінне рішення - це триетапний процес, який змусить OS X зробити наступне:

  • Протріть наявні, проблемні файли налаштувань та змусити OS X відтворити дійсні там.
  • (Повторно) Запустіть службу iCloud та / або необхідні пов’язані з нею демони.
  • За необхідності підтвердіть / перепишіть (апаратні) деталі машини.

Почнемо з видалення наступного файлу (потрібен дозвіл адміністратора): /Library/Preferences/com.apple.apsd.plist

Тоді ми гарантуємо, що належні LaunchDaemons запущені - у цьому випадку Push Notifications. iCloud потребує цього запуску для роботи. Введіть у термінал наступне:

sudo launchctl load -w /System/Library/LaunchDaemons/com.apple.apsd.plist

Нарешті, переконайтеся, що на вашому пристрої OS X є (дійсний) серійний номер. Будь то реальна чи віртуальна машина, серійний сервер повинен мати менше 12 символів, інакше сервіси на базі iCloud, такі як FaceTime та iMessage, не зможуть увійти (або будуть "зависати" при спробі входу). Перевірте це в розділі "Про" на вашому Mac. Якщо у вас є NULL або недійсний серійний номер, виконайте одну з наступних дій:

  • Будь ласка, використовуйте Apple Care / Гарантію, щоб зв’язатися з Apple. Запропонуйте їм встановити серійний номер вашої апаратури, побачивши, що вони повинні були зробити це під час обслуговування вашої машини.

АБО

  • Скористайтеся наступним додатком, щоб змінити це ( якщо ви не можете перейти в Apple з будь-якої причини і не турбуєтесь про скасування гарантії пристрою ). Будь ласка, НЕ використовуйте цей інструмент, якщо у вас є Apple Care або ви хочете зберегти свою гарантію Apple:

Порожній серіалізатор - тут можна завантажити:

http://rogersm.net/icloud-problems-mountain-lion-serial-number


Тепер для тих, хто використовує віртуальну машину, перейдіть сюди, щоб виконати третій крок (скидання послідовного номера). Вам потрібно буде генерувати дійсний новий серійний номер, який наразі НЕ використовується:

http://www.insanelymac.com/forum/topic/292170-how-to-spoof-real-mac-in-vmware/


Це повинно вирішити будь-які проблеми із входом у iCloud та використанням відповідних сервісів для El Capitan. Працює для більшості фізичних пристроїв Mac OS X та установок VMware Workstation.


1

З багатьох досліджень виявиться, що iCloud, iMessage & FaceTime нерозривно пов’язані між собою, і щоб їх виправити, потрібно "виправити" їх усі.

Нарешті, мене запустило завантаження в безпечному режимі з подальшим видаленням /Library/Preferences/com.apple.apsd.plist
Нічого іншого не працювало.

Занадто багато для публікації тут, але дивіться, що моя відповідь на повідомлення не дозволить мені увійти до iMessage , а також чудовий пост Лінка Девіса на https://discussions.apple.com/thread/7272123


2
Хоча ваша відповідь не містить рішення безпосередньо - я вже видалив файл plist, і це не допомогло - це привело мене до правильного шляху. З якої - то причини лісозаготівель в ICloud вимагає повідомлення служби нажімной бути включений . Або у мене цей інвалід був досить давно, і ця вимога є новою в Ель-Капітані, або вона відключилася сама під час оновлення, але в кінцевому підсумку це sudo launchctl load -w /System/Library/LaunchDaemons/com.apple.apsd.plistбуло вирішення проблеми негайно.
Яблучне

1

Як усі інші згадували, це проблема із серійним номером. Я теж просто стикався з цим, але на віртуальній машині. За замовчуванням Fusion дає йому надзвичайно довгий серійний номер, який App Store не любить. Щоб виправити, відредагуйте .vmx файл та додайте наступний рядок:

SMBIOS.use12CharSerialNumber = "TRUE"

Сподіваюся, це допомагає!


0

Я страждав тією самою проблемою, і хтось на іншому веб-сайті сказав, що вони вирішили свою проблему, вийшовши з програми VPN, яку я сам працював. Одного разу я зробив це, що все спрацювало нормально, і я зміг увійти в iCloud.


1
На жаль, це не так, тому що я не використовую VPN або щось, що пов’язане з цим. Також я спробував безпечний режим, скидання мережі тощо
Vilis

0

У мене були однакові проблеми вчора і сьогодні. Виявляється, у моїй книжковій книзі не було серійного номера (поняття не маю, як її видалили). Я використовував програмне забезпечення Blank Board Serializer, щоб написати його заново, і зміг увійти.

Тому перевірте свій серійний номер.


0

У мене була така ж проблема, і я зміг її виправити. Виберіть [Apple] та "Цей Mac". Якщо немає серійного номера, вам потрібно відновити його. Знайдіть серійний номер на шасі вашого Mac. Знайдіть інструмент «Порожній серіалізатор» десь в Інтернеті Створіть завантажувальний диск або USB-накопичувач і використовуйте його. Після введення серійного номера повернення - це можливість входу в App Store, iTunes Store, iCloud та iMessages


0

У мене була така ж проблема, і деякий час після пошуку в Інтернеті я виявив, що мені просто потрібно вийти з системи та увійти назад із меню магазину.


-2

Я знайшов рішення

Я сподіваюся, що ви працюєте над вашим mac

https://support.apple.com/en-us/ht204063

До побачення


1
Спробував NVRAM, не допомогло.
Віліс

Хоча це посилання може відповісти на питання, краще включити сюди суттєві частини відповіді та надати посилання для довідки. Відповіді лише на посилання можуть стати недійсними, якщо пов’язана сторінка зміниться.
грг
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.