Зміни на терміналі в Ель-Капітані


15

Чи може хтось описати зміни, внесені до Terminal.app в Ель-Капітан? Я щойно помітив, що події миші почали працювати в Tmux, що приголомшливо!

У мене був такий набір tmux.conf:

setw -g mode-mouse on
set -g mouse-select-pane on
set -g mouse-resize-pane on
set -g mouse-select-window on

що не спрацювало, оскільки термінал до OS X 10.11 не передав події миші базовим процесам. Зараз це чудово працює. Які ще зміни включені в новий Термінал?


Не 10,11 функція, але я помітив, що lessрозпізнає прокручування миші десь близько 10.9 або 10.10.
CyberSkull

Відповіді:


2

Нова функція позначок в El Capitan 10.11 Terminal додає структуру до вмісту терміналу, маркуючи рядки рядків та інший цікавий контент, дозволяючи виконувати такі операції, як навігація, вибір, копіювання, друк та видалення команд або їх вихід.

Дивіться меню Редагування , особливо підменю " Познаки , закладки" та " Навігація" для команд, пов’язаних з позначками.

Позначки позначаються квадратними дужками на будь-якому кінці позначеного рядка. Закладки є більш важкою позначкою - вони використовуються для маркування розділів часовою маркою або власною назвою - і позначаються більш товстими вертикальними лініями та іншим кольором тла.

Якщо ви не хочете їх бачити, ви можете приховати індикатори позначок за допомогою пункту меню Перегляд> Сховати / Показати позначки . Це не знімає позначок і не заважає командам, що відносяться до позначень, працювати.

Хороше пояснення того, що ви можете зробити з Marks та пов'язаними з ними командами, ви знайдете у цій відповіді на це запитання .


Ага, прекрасна риса справді. Однак (що, можливо, природні) позначки не працюють у tmux.
Сифієль

1
Позначення не працюють на альтернативному екрані, оскільки його вміст від'єднано від прокрутки терміналу. Більш конкретно, tmux (і екран) - це віртуальні термінали з власними буферами прокрутки, про які Terminal нічого не знає. Якщо ви позначили рядок у tmux, він не буде пов'язаний із вмістом tmux.
Кріс Пейдж

5

Тепер командні рядки позначені квадратними дужками, як у фрагменті екрана нижче.

скріншот


5
Тут набагато більше, ніж квадратні дужки. Це "позначки", і в меню редагування є купа посилань на них. Ви можете додавати та видаляти позначки та використовувати їх для переміщення, вибору чи очищення результату. Ви можете приховати дужку з меню перегляду, але все одно отримаєте функціональність.
ughoavgfhw
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.