Я не можу створювати прості списки відтворення з музикою, яку я купую з моменту активації яблучної музики. Як це виправити?


2

Я не можу створювати списки відтворення з музикою, яку я придбав після активації яблучної музики. Я намагався зробити список відтворення, щоб без успіху записати новий альбом Lamb of Gad, щоб я міг слухати його у своїй машині. Я купив альбом на iTunes. Я намагаюся вже два дні.

Коли я намагаюся перетягнути пісню в список відтворення, я отримую "Музична бібліотека iCloud Плейлисти можуть містити лише пісні з вашої музичної бібліотеки iCloud." Якщо ви продовжите, Lamb of God буде доступний лише на цьому комп’ютері. "Кнопка говорить видалити список відтворення та продовжити."

Це звучить як те, що я хочу, але це не те, що відбувається. Якщо я натискаю кнопку, у мене є лише 3 з 12 пісень, які фактично скопіюються до списку відтворення, і я не маю уявлення, як я навіть зробив це можливим. Раніше була хмарна ікона, яку я міг натиснути, щоб завантажити свої покупки безпосередньо на жорсткий диск (саме це мені більше подобається, тому що я хочу, щоб мій жорсткий диск мав пріоритет над хмарою). Такої ікони немає. Я не можу розрізнити, які доріжки знаходяться в iCloud та які є на моєму комп’ютері.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.