El Capitan: Appstore каже, що "завантажено" і "сталася помилка" (застрягла)


55

Для того, щоб завантажити El Capitan, я натиснув кнопку «завантажити» у виділеному банері Appstore. «Зайняте» колесо почало крутитися у верхньому лівому куті, і я думав дати йому трохи часу.

Через деякий час (і перезавантаження) я помітив, що мало трапилось. Коли я переглянув сторінку деталей El Capitan в Appstore, кнопка завантаження була затьмарена сірим кольором (сказано "завантажено"), але в лівій частині сторінки написано "сталася помилка".

Тепер я не впевнений, чи він фактично завантажений (перезавантажений безрезультатно), чи мені доведеться пройти процес ще раз. Так чи інакше я заїхаю через сіру кнопку (я нічого не можу зробити). Чи є спосіб дізнатися, чи дійсно встановлений пакет завантажений у мою систему (і якщо так: де я можу його знайти?) Чи це може бути проблемою із самим Appstore? Треба сказати, що я завантажую пакет на інший комп'ютер без будь-яких проблем ...

Відповіді:


86

Мабуть, він завантажив установку OS X El Capitan (під цим іменем або Встановити OS X El Capitan ) у папку «Програми», яка, здається, є місцем завантаження. Я міг би запустити його звідти.

Проблема вирішена…

ОНОВЛЕННЯ: якщо це станеться під час завантаження Mac OSX Sierra , файл, який ви шукаєте, буде "(Встановити) macOS Sierra" у папці "Програми".


2
Якщо він знаходиться в папці Програми, завантаження завершено. До цього він біжить у нижчих регіонах / usr /, куди ви не збираєтеся його шукати.
Tetsujin

13
у моєму випадку інстальований файл називавсяInstall OS X El Capitan
abbood

3
Це чудова відповідь! Це здається поганим способом покращення рівня програмного забезпечення людей.
Келвін

Знайшов це. Але він попросив мене його видалити. Тому я видалив його, і він, здається, встановлюється з магазину додатків
kbrock

5

я також. У моєму 2009 році iMac знайшов його в розділі Встановити ОС X El Capitan у папці Програми. Не був впевнений, що відбувається, оскільки, здавалося, застряг у завантаженому на магазині додатків Mac, і перезапуск мого комп'ютера нічого не робив. Здається, зараз працює

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.