Чому "автоматичне регулювання яскравості" змиває мій дисплей сітківки на El Capitan?


15

Коли я перевіряю та знімаю цей системний параметр «Автоматично регулювати яскравість», мій дисплей стає злегка вимитим, а не яскравішим або темнішим. Схоже, це регулювання гамми та сірого кольору замість яскравості підсвітки.

Що тут відбувається і чи можна відновити поведінку Йосеміті та раніше за допомогою цього варіанту?

введіть тут опис зображення

Зразок різниці гамми з налаштуванням увімкнено / вимкнено.

введіть тут опис зображення


Доповнення: мабуть, існує певна дискусія щодо цього в різних результатах Google, пов’язаних із «Компенсацією навколишнього світла». (наприклад, infinitediaries.net/… )
y3sh

Відповіді:


14

Це нова функція під назвою "Компенсація навколишнього світла". До Beta 7 або близько того це було окремим варіантом у цьому меню на ваших знімках екрану, але в нових версіях бета-версії та у фінальному випуску Apple об'єднала його з прапором "Автоматично регулювати яскравість", так що так, тепер він регулює не тільки яскравість підсвітки , але й гамма.

Єдине рішення, яке я знайшов поки що, - це вимкнути цей прапорець і налаштувати яскравість підсвітки вручну, що насправді не є рішенням. Сподіваюся, що Apple поверне окремий прапорець для компенсації зовнішнього світла.


2

Рішення, розміщене як коментар користувача Nicnl , таке:

 1. Вимкнути SIP:

  • Перезавантажтесь у режимі відновлення (утримуйте ⌘R при запуску).
  • Відкрийте термінал і введіть наступну команду
   csrutil відключити
  • Перезавантажте систему назад у macOS.
 2. Відкрийте термінал і введіть наступне:

  cd /System/Library/PrivateFrameworks/AmbientDisplay.framework/Versions/A/XPCServices/com.apple.AmbientDisplayAgent.xpc/Contents/MacOS/
  mv com.apple.AmbientDisplayAgent _com.apple.AmbientDisplayAgent

  Перша команда просто змінює каталог, в якому ви перебуваєте, а друга перейменовує файл на те, що macOS не може знайти.

 3. Увімкнути SIP

  • Перезавантажтесь у режимі відновлення (утримуйте ⌘R при запуску).
  • Відкрийте термінал і введіть наступну команду
   csrutil enable
  • Перезавантажте систему назад у macOS.

Взято звідси .


0

Ви досліджували датчик навколишнього світла на дисплеї поруч із камерою iSight? Можна затінити його, просвічувати в ньому світло і очищати поверхню скла.

Якщо це не зміна навколишнього середовища, ви можете вимкнути цю опцію та звернутися до служби підтримки Apple, щоб дізнатися, чи це помилка в цій збірці, або якщо у вас випадково стався збій апаратури одночасно з оновленням програмного забезпечення. Це явно не вірогідно, але це можливо.


Здається, апаратний датчик прекрасно функціонує після приховування / впливу світла.
y3sh

@ y3sh Bummer для вас. Я мав би згадати про тестування датчика клавіатури з підсвічуванням та датчика дисплея (один відчуває область КБ, інший - вгорі екрана). Якщо будь-який застряг, перезавантаження для скидання NVRAM може бути не поганою ідеєю. Найгірший випадок, перш ніж взяти його в сервіс - скиньте SMC на випадок, якщо він задіяний. Це може бути частиною ланцюга вимірювань.
bmike

Дякую за відгук, але внески відповіді здебільшого належать до коментаря. Я вважаю, що це пов'язано з конфігурацією в El Capitan, яка переходити до магазину Apple і скидати NVRAM не вирішує.
y3sh
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.