Чи є спосіб повернути повний рядок статусу в Safari 9?


8

На відміну від того, що здається Apple (або пошуку Google), я не хочу більш мінімальної смуги стану - я хочу, щоб вона залишалася на місці, була однаковою висотою і шириною в усі часи, і не відволікає мене на миготіння і вихід. Так само, як я пережив все існування Safari до цього часу.

Тепер це змінено, і я не можу знайти налаштування, щоб повернути його назад. Чи є інший варіант (можливо, через термінальну магію), який може розблокувати більш "класичне" почуття до рядка стану?


1
У нас є Cmd / num, щоб перейти безпосередньо до вкладки, проте - ви виграєте якусь, ви втратите частину ;-) Я зняв зірочку & + 1'ed це, тому що я також хотів би, щоб мій бар був також назад, а не просто плавав над деяким розмитим фоном . Не добре на око.
Tetsujin

1
Не знав про цю нову функцію - дякую за коментар!
Каджі

Вони її назавжди зняли. (Принаймні, у цій версії) Мені завжди це подобалося, але зараз не думайте про це.
DisplayName

Ви на Ель-Капітан чи Йосеміті?
Arc676

Ну, виходячи з винагороди, здається, що у деяких підприємливих кодерів є 4 дні, щоб написати розширення!
Каджі

Відповіді:


5

Тому давайте розглянемо варіанти тут:

Хоча, обшукуючи , я знайшов велику кількість людей, які запитували, як вони змушують планку до автоховання. Це також поширена скарга в редакційних публікаціях, і, здається, є однією постійною для всіх розширень Safari.

Після розширеного пошуку - того, що ви шукаєте, наразі не існує :(

Навряд чи Apple вперше забрала контроль у користувача, або ...

Tl; dr: Вибачте, але пора відпустити його - пішло.

введіть тут опис зображення

ЯКЩО….

Одне із знайдених мною розширень є відкритим кодом і може бути легко редагованим. Зокрема, цей , і, видаливши рядок JS, я можу змусити панель залишитися на екрані та замінити її порожнім текстом (щоб він виглядав правильно).

Ось справа в тому, що це все ще лише накладка вгорі сторінки, це не частина "вікна" сафарі, як це могло бути старе рядок стану, і не відображає всі тієї самої інформації.

Ось як виглядає ефект

А ось пакет розширення . Ви можете побачити зміни, внесені з офіційного релізу, щоб зробити це також можливим .

Для встановлення цього потрібно перестрибувати додатковий обруч, оскільки я не зареєстрований розробник Apple, тому ось що вам потрібно зробити.

  1. Завантажте та витягніть пакет.
  2. У Safari перейдіть до Налаштування -> Додатково
  3. Поставте прапорець "Показати меню" Розвиток "у рядку меню
  4. У щойно доданому елементі рядка меню натисніть «Показати розширення Builder»
  5. Клацніть на знак плюс у нижньому лівому куті нового вікна та натисніть "Додати розширення"
  6. Перейдіть до місця, де ви розпакували папку .safariextension
  7. Прийміть попередження безпеки
  8. Перезавантажте будь-які відкриті веб-сторінки

Застосовуються звичайні відмови від відповідальності, ваш пробіг може змінюватися, недійсний, де це заборонено, діти їдять безкоштовно тощо.


Мені подобається те, що я бачу в зразку. Коли ви говорите, що "не відображається однакова інформація", які предмети залишилися?
Каджі

В основному, все, що ви збираєтеся побачити там, - це інформація про посилання, коли ви переходите на неї. Я зробив мод на своїй робочій машині, тому я завантажую фактичний пакет розширень у понеділок, коли повернусь до цього комп’ютера :)
Mikey TK

@Kaji тільки що оновив його інструкціями щодо завантаження / встановлення. Сподіваюся, це допомагає!
Майкі ТК

Працює досить добре поки що. На деяких сторінках він трохи приховує найнижчі предмети, але дуже цінується те, що речі не прошиваються та виходять. Дякую!
Каджі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.