Junos Pulse Crashes на El Capitan (10.11), спричиняючи проблеми брелоків?


11

Щоразу, коли я намагаюся запустити VPN-з'єднання з Junos Pulse (версія 5.0.11) на El Capitan, воно замерзає посередині через підключення, і мій брелок для входу стає недоступним для будь-яких інших додатків. Єдиний спосіб, який я знайшов відновити свою брелок і перезапустити Pulse - це перезапустити. Вбивство Юноса Імпульсу та процесів PulseTray в Моніторі діяльності, схоже, не впливає.


намагався оновити до останньої версії 5.1.5 PulseSecure Client, але все-таки виникає точно така ж проблема, як описано вище.

Відповіді:


14

У мене було саме таке питання. В основному, це відбувається лише в тому випадку, якщо ви включите прапорець "Зберегти налаштування" у запиті користувача / пароля в Junos Pulse. Якщо не включити цей прапорець, він не повинен застигати при наступній спробі з'єднання. Pulsesecure випустив версію програмного забезпечення 5.1R5.1 build 61437, де ця проблема була виправлена ​​(я перевірив її сьогодні і вона працює нормально). Я сподіваюся, що це допомагає.


1
Ян, де я можу завантажити нову версію? Дякую.

Це, здається, виправило це для мене.
Домінго C.

Дивовижно. Мені було цікаво, чи буде це працювати, але я був у середині проекту і мені не хотілося перезавантажуватись, тому я щоразу повторно додавав профіль підключення.
avaleske

Привіт Колін, ви можете завантажити його безпосередньо на веб-сайті pulsesecure : pulsesecure.net/support . Звичайно, вам знадобиться укласти контракт на підтримку своїх захищених від імпульсу продуктів.
янв

просто отримайте 5.1R5.1 побудувати 61437 і працює як шарм, нарешті!
FireBear

2

Поки що єдине рішення, яке я знайшов, - це видалити профіль з'єднання в Junos Pulse та повторно додати його, що дозволяє уникнути будь-якої спроби доступу до брелка. Я був би радий, якби було більш довгострокове рішення.


Я бачу це саме таке питання. Якщо я вийду з Junos, перш ніж спробувати підключитися, проблем із брелоками не виникає. Інакше всілякі випуски брелоків. Видалення та зчитування підключення за пропозицією @ @ avaleske прекрасно працювало для мене.
Пт Р

Я можу підтвердити, що для мене працює видалення та додавання з'єднання без збереження налаштувань, для цього використовується v5.0.7.
Кріс Дженкінс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.