Як вибрати обліковий запис "Від" в El Capitan Mail при складанні електронної пошти


8

Я використовую Apple Mail за допомогою двох облікових записів електронної пошти (обидва IMAP, але я не думаю, що це насправді має значення). Перш ніж Ель Капітан під час створення електронної пошти, міг вибрати рахунок, з якого електронну пошту слід надсилати, використовуючи спадне меню у вікні композиції. Однак із оновленням El Capitan цього спаду вже немає, і, схоже, немає способу вибрати обліковий запис, з якого електронна пошта повинна надсилатися після створення електронної пошти.

У налаштуваннях пошти є можливість вибору облікового запису, що надсилає. Тут я можу встановити його на один обліковий запис або використовувати відкриту поштову скриньку як вказівку, з якого облікового запису надсилати пошту.

Чи є можливість переключити рахунок, що надсилає, після створення електронної пошти в Ель-Капітан?

Відповіді:


5

Виберіть бажану адресу електронної пошти у розділі Налаштування > Композиція > Надсилання нових повідомлень від:

Якщо з якоїсь причини це не працює, спробуйте перезавантажити.


1
Помітивши, що мого другого облікового запису не було в цьому списку, перезавантаження це дійсно зафіксувало це для мене.
thoutbeckers

1
Для мене Cmd-Q (повністю закриваючий додаток) було достатньо.
SuitUp

3

Щойно я додав новий обліковий запис і мені потрібно було перезапустити Mail.app, щоб у вікні Нового повідомлення з’явилося поле From :

введіть тут опис зображення


1

Я потрапив у ту ж саму проблему. Моя пошта (під Yosemite) була налаштована з одним IMAP a / c та одним Exchange a / c, включеним до оновлення до El Capitan. З тих пір спадне меню " From" зникло (і ні - перезавантаження не виправило). Я додав другий IMAP a / c, тоді спадне меню From повернеться, але запропонує лише один із двох IMAP a / cs. Врешті-решт я видалив обмін a / c (та додатковий IMAP) і повторно додав exch a / c. Престо! Повернутися до 1xIMAP та 1xExchange a / c із спаду. Тож гарна новина в тому, що пошта v9 чудово. Але процес оновлення El Capitan, мабуть, зіпсував міграцію деяких параметрів обміну / s.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.