Як вставити зображення з буфера обміну в Safari


11

Як вставити зображення з буфера обміну на веб-сайти / форми, які підтримують вклеювання, в Safari?

Наприклад, у Chrome я можу зробити знімок екрана за допомогою shift+ ctrl+ cmd+, 4а потім використовувати cmd+, vщоб вставити це зображення у чат у Facebook. Це дуже зручно. Однак я не можу зробити те саме в Safari. Клацання правою кнопкою миші та вибір пасти також не працює.

Відповіді:


3

Це відома проблема з поточним випуском Safari.

Але вклеювання зображень із буфера обміну зараз працює належним чином у програмі Pref Technology Safari, а значить, виправлення має незабаром надходити до публічної версії Safari.

FYI, Ви можете продовжити і використовувати версію для попереднього перегляду технологій поряд зі звичайною установкою Safari, нічого не порушуючи.

EDIT : Safari 10.1 вийшов сьогодні і вирішує цю проблему.

РЕДАКТИКА № 2 : Схоже, працює лише з деякими вихідними програмами, але не з іншими. Наприклад, я можу вибирати та копіювати розділи веб-сторінок із зображеннями та вставляти їх у Gmail без проблем (від Safari до Safari). Я також можу скопіювати текст + зображення з Evernote в Gmail. Але ... те ж саме, здається, не працює, коли джерело TextEdit або Notes.

Відповідний звіт про помилку


Щойно перевірив версію Safari, і це 10.1.1, і я досі не можу вставити зображення в електронну пошту Gmail.
Антуан

так для мене також це не працює у facebook за допомогою сафарі 10.1.2
nikoss

Розчарування. Окрім Facebook, ця проблема продовжує залишатися поширеною проблемою у: чаті Google Hangouts у Gmail, Slack, редакторі Stackoverflow / Stackexchange та інших подібних редакторах Markdown, які обробляють зображення.
Стівен Лу

Спробуйте найновіший попередній перегляд технології Safari як вирішення.
Отто Г

1

Здається, це все-таки активна помилка (або, можливо, неправильна залежність від вашої точки зору). Підтримка вставки ( помилка WebKit № 49141 ), мабуть, реалізована як у версії WebKit, так і в Safari, але, здається, це було зроблено таким чином, що ні з чим не сумісне ( помилка WebKit № 170449 ).

BugZilla для останньої помилки говорить про те, що в Apple є пов'язаний радіолокатор.

Іншими словами, я здогадуюсь, що пряма відповідь на ваше запитання - «зачекайте, коли Apple відповідатиме тим, що роблять усі інші, або підтримайте спосіб Safari робити речі персиком скрізь», що б не трапилося спочатку.

Редагувати : Здається, вона стабільно працює для попереднього перегляду Safari Technology (випуск 52 (Safari 11.2, WebKit 13606.1.9.3.1)) під High Sierra, включаючи і Trello, і Facebook.


1
Із поточним Safari (11.0.3 (13604.5.6) на Hight Sierra) я не можу вставити зображення на картки на trello.com - але це працює в Safari Technology Preview (випуск 51). Я не перевіряв вставки у чати у Facebook.
Отто Г

Можна підтвердити, що вставлення у Facebook чати працює у версії 53 (Safari 11.2, WebKit 13606.1.11.2) з High Sierra. Нарешті!
xyzen

Safari 13.0.3, вставляючи в snipboard.io - спрацьовує повідомлення з попередженням, яке вказує на можливо менше 100% сумісності - але після закриття попередження повідомлення вміст буфера обміну з’являється на веб-сайті. Отже, схоже, що хоча помилки WebKit, про які ви посилаєтесь, тепер були вирішені виправленими, там все ще може виникнути неполадка. Я ганяюсь за людьми clipboard.io, щоб побачити, чи можуть вони пролити на неї світло.
Бретт Дональд
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.