Проблеми в OS X з передачею «Монтаж на диск» після оновлення Mac до El Capitan


9

У мене виникла проблема в програмі Transmit, після оновлення Mac до El Capitan (v 10.11). Коли я переходжу на "Монтувати на диск", я отримую таку помилку:

Внутрішня помилка (rc = 1) під час спроби встановити файлову систему. На даний момент найкращим способом діагностування є пошук повідомлень про помилки за допомогою консолі.

Хтось отримав виправлення?

Відповіді:


6

Це було / є відомим питанням при передачі 4.4.8 і нижче.

Go отримати версію 4.4.9 або пізнішої версії , щоб працювати навколо відомих проблем.

Тут слід оновити сторінку підтримки розробників, а другим посиланням є повідомлення про затримку:

Швидкий статус El Cap: Coda в основному працює (2.5.12 принесе виправлення) - Передача працює - Передавальний диск не працює, але ми працюємо над цим. 😝

- Panic Inc (@panic) 29 вересня 2015 року

Ви можете перевірити наявність оновлень або потрапити до списку електронних листів розробника / переглянути їхній обліковий запис у блозі та на Twitter, коли вони випустили версію Transmit Disk, яка працює з El Capitan. Решта нормальної функціональності, здається, працює для мене, просто потрібна робота для монтажу диска.


Виправлення тепер доступне: "Функція Transmit Disk потребує оновлення для роботи з OS X El Capitan. Ви можете завантажити Disk Dismit 4.4.9 тут".
devios1


У мене ця проблема в OS X 10.11.6 з Transmit 4.4.10. Консоль каже, що ПОМИЛКА: невірна підпис для com.panic.TransmitDisk.transmitdiskfs, не завантажується. Видалення та перевстановлення не допомогло.
Джош Сантангело

Спробуйте Mountain Duck ( mountainduck.io ), який не потребує встановлення розширень ядра чи бібліотек FUSE.
Девід Кочер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.