OS X 10.11 не в змозі натиснути "дозволити" в діалогах діалогів доступу


20

Я зіткнувся з проблемою, коли поле підтвердження паролем брелока не підтверджує пароль - не тремтить за неправильний пароль і нічого не відбувається, коли натискаю "дозволити". Я використовую iCloud брелок.

Що може зробити так, щоб Keychain Access хоче ... діалогове вікно, щоб не перевірити пароль?

Нічого не відбувається, коли я натискаю "Дозволити" при введенні пароля. При неправильному введенні пароля вікно не тремтить: введіть тут опис зображення


1
У мене точно така ж проблема :( хтось?
Gamer

2
Пов’язано: stackoverflow.com/q/33311873/1214800 OMG Я хочу розбити речі!
брендоскрипт


Я також натрапив на цю проблему, виявилося, що мені довелося відключити планшет Wacom і використовувати звичайну мишу (Чарівна миша в моєму випадку), щоб кнопки "дозволити" або "завжди дозволяти" працювати. Такий дивний помилка діагностувати. На щастя, мені не довелося вимикати жодне з додатків у Налаштуваннях -> Безпека -> Доступність.
Аніл Ната

1
Ця проблема викликана новим обмеженням Apple на Keychain, згідно з яким сценарії та програми більше не матимуть віддаленого доступу до функцій Keychain, таких як експорт. Я б залишив це як відповідь, але ця тема захищена від спам-відповідей, які не сприяють питанню
jcpennypincher

Відповіді:


18

Я зіткнувся з цим самим питанням і сьогодні. Я не міг "Дозволити" або "Завжди дозволити" жодних програм, а також не зміг підтвердити свій пароль в будь-яких діалогах. Інтерфейс не тремтить, навіть якби я ввів неправильний пароль.

Я використовую Synergy для полегшення програмування на декількох різних комп’ютерах. Моя миша та клавіатура не належать до пристрою Mac OSX. Мені вдалося натиснути кнопку "Дозволити", як тільки я застосував мишу, яка фактично підключила пристрій Mac OSX.

Загалом, спробуйте вимкнути будь-які віртуальні чи фізичні послуги KVM та використовувати мишу / клавіатуру Mac безпосередньо.

Сподіваємось, це може допомогти вам або комусь, хто приходить сюди, шукаючи допомоги.


Я виявив, що віддалений робочий стіл працює під час підключення миші (і перегляду на сусідньому віддаленому екрані) все ще виявляє проблему. Навіть підключення екрана та клавіатури під час спостереження за віддаленим робочим столом представило проблему. Я видалив віддалений робочий стіл і спробував з VNC - та сама проблема. Однак запустити VNC та отримати доступ із локальної встановленої клавіатури. Це смокче!
Джаспер Блюз

8
@ Відповідь BobChao87 правильна. У мене була така ж проблема, коли була запущена програма MagicPrefs (яка використовується для налаштування досвіду Apple Magic Mouse). Якщо ви використовуєте MagicPrefs, просто закрийте цю програму, і все буде добре.
Кірк Хамметт

1
@Behdad Я думаю, ми можемо зв’язатися безпосередньо з MagicPrefs, щоб запитати, чи можуть вони попередити користувачів про цю проблему. UPD: зв’язався з розробниками щодо цього питання.
Кірк Хамметт

1
Благословіть вас @KirkHammett, щоб врятувати мене від чистого божевілля!
SaxDaddy

1
@KirkHammett У мене є MagicPrefs, і це не дозволить мені "Дозволити", ні з сенсорною панеллю, ні із зовнішньою мишкою. Але натискання <enter> без переміщення миші спрацювало
codrut

3

Для мене довелося їхати до System Preferences-> Security & Privacy-> Privacy.

Ліворуч натисніть на Accessibility, а потім праворуч зніміть прапорець біля кожного прапорця. Це вирішує проблему. Для мене працювали Steam (від VALVe) і Karabiner (редактор клавіш клавіатури), яким також було дозволено керувати комп'ютером.


Це дивно. У цьому розділі конфіденційності у мене є маса предметів, але брелок все ще функціональний. Чи можете ви виявити повідомлення про помилку консолі, яке показує, що реєструється, коли погані розширення включені? У мене є вісім увімкнених програм для керування та один відключений. Звичайно, коли я віддалено керую цим мак - який розриває брелок брелоків з "міркувань безпеки", але не всі додатки в "Доступності", здається, викликають брелок для запобігання синтетичним діям.
bmike

1
Не вдалося знайти жодних помилок консолі. Здається, в Steam ця проблема, але я не зміг її підтвердити.
Стів Таубер

+1 Це вирішило це для мене. Спасибі! Dropbox була для мене однією з програм цього списку.
JasonSmith

2

Щойно це виправили. Я використовую плагін під назвою SmoothMouse, який покращує прискорення трекпада та миші. Він, швидше за все, інтегрується з API доступності в OS X і, таким чином, запускає таку саму поведінку, що і обмін екранами. Вимкнення плагіна вирішило проблему.

Ви також можете побачити питання сестри StackOverflow тут .


2
У мене була така ж проблема, коли я користувався планшетом Wacom з El Capitan. Відключення планшетного ПК дозволило мені експортувати свої сертифікати.
МіКЛ

@MiKL, у мене був той самий випуск, перевіряючи різні конфігурації harward, я зрозумів, що мій планшет Wacom був проблемою. : /
Аніл Ната

Я також спробував встановити найновіші драйвери з сайту Wacom, але це не вирішило проблему. :(
Аніл Ната

Я підтверджую, що це, мабуть, вирішило мої проблеми. Я використовував MagicPrefs, і коли я вийшов, це занадто вирішено, неможливо натиснути дозволити. (Я міг би використовувати <space>, щоб натиснути Дозволити, але ніколи мишкою або Завжди дозволяти. Забороняти завжди працював.
cgseller
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.