Заміна для CoRD (Microsoft RDP) [дублікат]


10

Я активно використовував CoRD протягом останніх кількох років у своїй щоденній роботі, де мені потрібно підключитися до серверів Microsoft RDP. CoRD ідеально підходить для моїх потреб, головним чином, оскільки він представляє єдиний "уніфікований" погляд: замість того, щоб відкрити багато вікон, є лише одне вікно для всіх підключених серверів, і я клацну між тим, яке я хочу переглянути.

Однак КРД був делікатним на Йосеміті і прямо нестабільним на Ель-Капітані. Я спробував різні інші пакети RDP, включаючи "офіційний" клієнт Microsoft, але жоден з них не такий простий і / або корисний, як CoRD.

Розвиток КРР, здається, було кинуто ще багато років тому. Хтось знає альтернативного клієнта RDP, який легко підтримуватиме декілька одночасних з'єднань, бажано в одному вікні?

Відповіді:


11

Я знайшов, і зараз люблю, Royal TSX . Мало того, що він робить саме те, що я любив CoRD - декілька підключень RDP в одному вікні - у ньому є плагінова система, яка надалі підключатиметься до VNC, TeamViewer, веб-сторінок тощо тощо. Плагін RDP базується на FreeRDP і, здається, підтримує останні вдосконалення протоколу RDP.

Деякий функціонал вимагає супровідного серверного продукту, і він виконає лише 10 підключень у режимі "безкоштовно" ($ 29 за необмежену кількість з'єднань). Але з огляду на те, що це стабільний, багатий на функції клієнт, який активно розвивається, я можу дуже рекомендувати його.


Найкраща особливість: нативне масштабування DPI.
Вісбукі

2

Я перейшов до VM Fusion і створив віртуальну машину Windows 8.1 і на цьому запустив Менеджер з'єднань з віддаленим робочим столом Windows. Не безкоштовне рішення, а неймовірне поліпшення за рахунок просто використання шнура. Тепер, коли Корд в основному непридатний, я настільки пережитий, що переїхав перед оновленням до Ель-Капітана.

Сподіваюсь, це допомагає.


1

У мене були ті ж проблеми з Cord на El Capitan, я використовував 14-денний випробування Jump Desktop, і це здається дуже приємним і стабільним до цих пір.


1

Jump Desktop чудовий і може добре синхронізуватися між вашим Mac та iDevices. Єдина проблема, що на Mac він відкриває кожен робочий стіл у новому вікні. Як говорили інші, я дуже віддаю перевагу уніфікованому вікні. Захоче спробувати Royal TSX.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.