Як помістити док-станцію на верхній (зовнішній) монітор у налаштуваннях з двома моніторами? (El Capitan)


6

У мене є установка з двома моніторами з MacBook Pro (Retina) 13 "і 24" зовнішнім монітором Dell (через DVI). Я використовую MBP як нижній монітор установки, і хочу мати можливість використовувати його в першу чергу для повноцінних завдань програми. Це означає, що мені зручніше ставити док на верхньому екрані, відображаючи весь час. Однак, OS X відображає його лише на нижньому екрані.

Я припускаю, що моя мета закінчується порушенням розумової моделі Apple, як працює док (док, що прикріплюється до кута екрану), тому я ще не знайшов способу зробити це.

Будь-які ідеї про те, як це зробити? Я додав скріншот розташування моніторів (з налаштувань системи OS X Display).

My current monitor arrangement


Можливість підключення док-станції праворуч або ліворуч для вас?
bjbk

Я вважаю за краще, щоб мій причал знаходився на дні. Вона може працювати ліворуч або праворуч, але я вважаю, що це протилежне (лише мої особисті переваги).
Rob

Відповіді:


6

Хтось показав мені одне рішення: існує свого роду "полиця", де нижній монітор вже вужчий. Якщо ви пересуваєте мишу на верхній монітор, поки він не потрапить на полицю, док з'явиться на верхньому моніторі. Однак, якщо ви пересунете мишу в нижній частині нижнього екрана, док повернеться назад.

Це повинно бути достатньо для моєї проблеми, але я залишаю це на випадок, якщо інші люди мають альтернативні відповіді (і якщо це буде корисно для когось іншого).

enter image description here

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.