Як змусити x360ce працювати у Wine на OS X?


1

У мене виникають проблеми з тим, щоб x360ce працювати з Wine та співпрацювати зі своєю грою Steam, зокрема Rivals of Eether. Я придбав адаптер контролера Mayflash GameCube для USB Wii U & PC, щоб мати змогу використовувати свій оригінальний контролер GameCube на моєму ноутбуку сітківки Macbook Pro 13 ". Я використовував паралелі і мені вдалося змусити Steam і x360ce працювати в цьому, але я відчуваю, що мати весь VM, який працює для гри в цю одну гру, непотрібно, а також відчуваєш, що використання Wine було б більш простим і легшим способом гри.

Я шукав відповіді в Google та Reddit, але в основному це відповіді для користувачів Windows, Linux або Abuntu.

Поки я посилався на це для інформації:

По-перше, я не можу пройти крок 7, тому що я не зовсім впевнений, як запустити x360ce.exe ...

Я новачок у платформі Macintosh і мені потрібно багато допомоги, як ви бачите, хаха. Якщо хтось міг би направити мене в правильному напрямку або поділитися кращою пропозицією щодо програми, яка зможе прочитати мій контролер GameCube через вино, це буде дуже вдячно.

Дякую!

Відповіді:


1

Я припускаю, що ви можете натиснути вміст упаковки на обгортці, яку ви зробили зараз, і натиснути вино, а потім перейти до встановлення програмного забезпечення та ін., Щоб запустити x360ce.exe. Тоді ви могли б перенести файл у потрібне місце, вказане в посібнику x360ce. Ще цього не намагалися, але якщо це не виходить, ви завжди можете натиснути карту за допомогою приємного, друге керівництво пояснює, як це зробити. Удачі!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.