Останнє iOS 9 не відображає символу WiFi, навіть якщо він підключений до WiFi


13

Як відобразити символ WiFi під час підключення до WiFi? iOS 8 використовується для відображення символу WiFi замість LTE при підключенні до WiFi. Тепер, після оновлення iOS 9, він завжди відображає LTE, навіть якщо я підключений до WiFi. Це показує, що я підключений до мого маршрутизатора в налаштуваннях, а також я пінг свого локального маршрутизатора за допомогою програми ping.

iPhone 5, iOS 9.0.1.


1
Якщо це вже не вимкнено, спробуйте вимкнути Wi-Fi Assist у нижній частині Налаштування> Стільниковий. Поведінка, яку ви описуєте, не здається нормальною, і це може не допомогти, але варто спробувати.
0942v8653

Я спробував це, але все-таки показав LTE.
Хлоя

Звучить як клоп; ви намагалися створити резервну копію та відновлення з нуля? (Але тільки після створення резервної копії та переконайтесь, що ви створили резервну копію. Чи я згадав про перше резервне копіювання? ;-)
Брайан М.

1
Я бачу те саме, особливо після того, як воно було кілька днів. Увімкнення та вимкнення виправляє, але, ймовірно, помилка
lc.

Відповіді:


6

Він повинен відображатись так, що він не вказує на проблему. У минулому Apple зосереджувалась на надійності для нових моделей, а згодом випустила версію X.1 з роботою під капотом для старих пристроїв. Тож мене не здивувало б, якщо це глибша проблема.

Дві прості речі, які слід спробувати, - це важке перезавантаження пристрою, якщо ви ще цього не зробили. Це можна зробити, утримуючи кнопку будинку та живлення, поки не з’явиться логотип Apple. Також переконайтеся, що ви перебуваєте в останній версії iOS. iOS 9.0.2 зараз немає, тому оновіть і, сподіваємось, це вирішить вашу проблему.

Якщо це не спрацює, вам доведеться взяти його на виїмку. Ви можете спробувати скинути всі налаштування, щоб побачити, чи вирішує це проблема. Перейдіть у Налаштування - Загальні - Скидання - Стерти всі налаштування для виконання цієї функції Якщо це не спрацює, іншим головним спробувати було б відновити телефон. Переконайтеся, що у вас є резервна копія (мені завжди подобається мати дві), протріть пристрій, а потім відновіть.


2
Спасибі, це було все. Я його тоді вимкнув, і тепер це працює!
Хлоя

Перезавантаження вирішило проблему для мене. Я на ios 9.2.1 на iPhone 6S Plus.
Алі Алмуллім

Вимкнено, тоді увімкнено не працювало. Перезапуск не працював. Програмне скидання не спрацювало. Для мене "Скинути всі налаштування" зробив свою справу. iOS10.0.2. Зауважте, що це не "Видалити весь вміст і налаштування". Це був би мій наступний вибір.
oyalhi

Ця проблема також може трапитися, якщо ви підключитесь через USB до Mac, на якому ввімкнено спільний доступ до Інтернету. iOS вимкне піктограму wifi, що може створити враження, що ваші стільникові дані використовуються, коли їх немає!
Кевін Лаїт

0

Здається, що м'яке скидання iPhone - єдиний спосіб відновити символ. У мене теж є iPhone 5, а також є ця проблема.

Я можу підключитися до маршрутизатора і навіть можу переглядати Інтернет з моєю службою передачі даних, відключеною з кінця мого оператора, але вона все ще відображається як символ 3g або lte замість символу wifi.

Як було сказано раніше, мені була відключена допомога Wi-Fi, яка увімкнена за замовчуванням.

Можу спробувати скинути, але не впевнений, чи хочу я докласти стільки зусиль для цього. Здається, він використовує дані Wi-Fi, а не дані комірок. Це просто заплутано знати, до якого я підключений з першого погляду, не вдаючись до налаштувань - щоб кожен раз перевіряти їх.


Просто вимкніть і ввімкніть.
Хлоя

-1

Для мене спрацював важкий перезавантаження. Я не показував іконку на 5S, але Wi-Fi працював.


Не потрібно скидати його. Просто вимкніть і ввімкніть.
Хлоя
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.