Високий час пошуку процесора в El Capitan


21

У мене надзвичайно високий час використання процесора для Finder після оновлення до версії El Capitan 10.11.0

Я спробував:

  • Перезавантаження Mac
  • Скидання SMC
  • Скидання NVRAM

Машина є непридатною для кордону із 100% використанням процесора, взятим Finder.

Що може спричинити це чи діагностувати проблему?


Отже, я починаю з цієї інструкції: дискусії.apple.com/ message/ 26931502#26931502, і це на мене не впливає. Далі я намагався це зробити: forums.macrumors.com/threads/finder-100-cpu.1426137 і те саме.
Максим Цибанов

1
Я не один тут: обговорення.apple.com/ thread/7254706 apple.stackexchange.com/questions/208812/… support.cocoatech.com/discussions/problems/… Також десь я бачив тему з точно такою самою проблемою. Я думаю, що мова йде про нові функції в El Capitan, які допомагають користувачам швидше завантажувати програми.
Максим Цибанов

Те саме в 10.14.1 (Мохаве)
Віталій Зданевич

Відповіді:


27

Дивлячись на цю тему форуму Apple , першим рішенням було таке:

Перша здогадка: поганий файл com.apple.finder.plist у ~/Library/Preferences/. Видаліть файл.

Ось ще один, який, здавалося, допомагає:

Я вирішив цю проблему, встановивши свої налаштування пошуку для "New window window show:" у мою домашню папку ... Моя проблема полягала в тому, що вона за замовчуванням "Усі мої файли" ---, що змусило шукача сканувати все, зображення, ескізи. тощо та отримувати понад 100% використання процесора.


1
Я великий прихильник не використовувати "Усі мої файли", а також, чи є у вас високий рівень використання процесора або низький рівень використання процесора. Гарні ідеї!
bmike

Дякую, але, на жаль, я вже бачив це і писав про це посилання у своїх коментарях, які ви можете побачити. Отже, перша ідея не має сенсу, оскільки у мене немає com.apple.finder.plist та / Library / Preferences / не знаю чому. Друга ідея не вплинула.
Максим Цибанов

1
@MaximDroy ~ / Бібліотека - це прихована папка на Mac, тому її не можна побачити, якщо не змінити налаштування. Зараз є спеціальне налаштування саме для показу папки бібліотеки. У Finder, переглядаючи домашній (~) каталог, виберіть перегляд-> показати параметри перегляду та поставте галочку "Показати папку бібліотеки".
Теодор Мердок

6

Я хотів би повідомити всіх, що я написав у Apple Bug Report, і вони відповіли мені ... вони сказали, що вони знають про цю помилку, і закрили мій дублюваний звіт. Ми повинні зачекати патч.


2
Шлях. Чи можете ви запитати Apple, що складається з 22539260? Також не забудьте запитати, чи він був закритий з виправленням коду чи він був закритий, як немає дій / не працює, як було задумано
bmike

4

Причиною може бути багато і багато речей. Давайте спочатку звузимо деякі предмети. Відкрийте Монітор активності та перевірте інші завдання, перевірте тиск у пам'яті, а потім відключіться від мережі. (Цей останній крок допомагає ізолювати систему).

  • Перезавантажте та перевірте Монітор активності ще раз. Це гірше чи краще на оперативній пам'яті та процесорі. Також розгляньте можливість фотографування зображення, щоб ви бачили всі елементи за допомогою процесора та показували всі процеси.
  • Створіть новий обліковий запис користувача, вийдіть із свого користувача та увійдіть до нього. Зверніть увагу, якщо CPU кращий чи гірший.
  • Перезавантажтесь у безпечному режимі (утримуйте зміну, коли чуєте звуковий сигнал запуску) - це виключає деяке програмне забезпечення та всі додатки сторонніх розробників.

введіть тут опис зображення


2
Дякую. Після кількох днів проблеми я зрозумів, що це відбувається час від часу. Зазвичай у вечірній час (я не знаю, пов’язаний це з проблемою чи ні). Тож якщо я спробую створити новий обліковий запис користувача, я повинен працювати кілька днів над новим обліковим записом, що я зараз не можу зробити, я спробую це пізніше. Як я вже говорив: перезавантаження, SMC, скидання PRAM не має сенсу. Також я ввійшов у безпечний режим для використання функції "Перша допомога" "Утиліта диска", і це теж не вплинуло. Але в безпечному режимі неможлива робота, всі графічні операції
проходять

4

Закрийте Pathfinder, якщо він встановлений та працює.

Після переходу на Ель-Капітан у мене була така ж проблема. Використання процесора Finder швидко піднімається до ~ 110%, коли Pathfinder працює. Немає проблеми з процесором, якщо Pathfinder зупинено. Чекаю на підтримку El Capitan для Pathfinder від Cocoatech.


Здається, винуватцем для мене був PathFinder ... AppTamer показує 27% замість 75-95% зараз.

1
Дякую, але у мене немає PathFinder.
Максим Цибанов

2

Здається, проблема не обмежується певними програмами. Особисто я часто бачу Finder, що використовує 100% процесор, але Matlab, Lyx, Chrome та інші програми демонструють подібну поведінку, хоча і не так часто. Це вказує на те, що це може бути пов'язано з доступом до HDD або загальною навігацією по файловій системі. Я знаю, що Ель Капітан щось змінив щодо того, як програмам надається доступ до системних папок, оскільки це змусило принципових змін у тому, як працює LaTeX.


1

Я виділив проблему, що коли я підключений до WiFi або Ethernet, процесор перевантажується. Я зараз запускаю El Capitan і тестую програму, не запускаючи програми. Усі програми сторонньої програми вбиті в моніторі активності. Щойно гола система з Ethernet тепер працює. Моя процесор, здається, стабільна зараз на 95% в режимі очікування. Я методично додаю систему назад, щоб побачити, чи зможу я визнати винуватця. Моя порада спочатку відключитися від мережі, перезапустити і побачити, чи стабілізується процесор ……, тоді ви можете усунути неполадки звідти.


1

Для мене рішення було відключити "Обчислити всі розміри" в Finder; налаштування, яке дозволяє показувати, наскільки великі папки. Це миттєво знищило використання процесора, не потребуючи перезавантаження. У мене не пощастило з видаленням списку Finder, і я не перейшов до скидання SMC або PRAM.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.