Повністю вимкнути гостьового користувача в El Capitan, не вимикаючи "Find My Mac"


15

Я знаю, що це слід прямо, але, на жаль, це не так.

Я відключив гостя в системних налаштуваннях, знявши прапорець для цього Allow guests to login in to this computer, але він все ще з’являється на екрані входу.

Я чув, що відключення "Find My Mac" дозволить виправити це для OS X Lion, але я хочу його зберегти.

Чи є спосіб це зробити?


1
Те ж саме. Нещодавно я 2 витер на Yosemite, чисто оновлений до Ель-Капітан, і на одній із машин не було проблем із видаленням гостьового рахунку, а на іншій він просто не піде. Я вимкну, знайдіть свій мак на порушника, подивіться, чи можу я видалити гостьовий рахунок, а потім увімкніть пошук свого Mac. Я репостую результати.

У мене така ж проблема, плюс у мене виникають певні проблеми з курсором. Курсор дійсно повільний, перш ніж я ввійду в систему, і м'які клацання не працюють. Наче мої налаштування функціонують лише після того, як я ввійшов у систему, що мене дуже засмучує. Хтось може допомогти?

Що з цікавості, що відбувається, коли ви натискаєте на піктограму гостя на екрані входу - це все-таки дозволяє вам?
Mikey TK

@ MikeyT.K. Він просить перезапустити, що переведе мене в режим Safari.
Рахул Дезай

7
Справа в тому, щоб змусити Find My Mac працювати. Якщо вимкнути Find My Mac, обліковий запис гостя піде. Причиною, якщо Find My Mac увімкнено, є те, що якщо хтось вкраде ваш комп'ютер, він не може повідомити про своє становище, якщо злодій не підключить його до мережі Wi-Fi
Алан Шутко

Відповіді:


11

@ alan-shutko зазначив дуже важливу інформацію про це у своєму коментарі :

Справа в тому, щоб змусити Find My Mac працювати. Якщо вимкнути Find My Mac, обліковий запис гостя піде. Причиною, якщо Find My Mac увімкнено, є те, що якщо хтось вкраде ваш комп'ютер, він не може повідомити про своє становище, якщо злодій не підключить його до мережі Wi-Fi.

Схоже, ми повинні тримати це.


3

Ок, у параметрах користувача в ОС X X щось дійсно зламано. Ви можете вимкнути обліковий запис гостя, навіть якщо FileVault та Find My Mac ввімкнено. Це кроки, які працювали для мене:

Крок 1. Вимкніть Гість Користувача (зверніть увагу, діалогове вікно помилок!)

 1. Перейдіть до Налаштування системи - Користувачі та групи
 2. Розблокуйте всі параметри за допомогою блокування в нижньому лівому куті
 3. Клацніть на Гість Користувач і переконайтесь, що всі параметри вимкнено
 4. Якщо всі параметри вимкнено, дозвольте дозволити гостям увійти на цей комп'ютер
 5. Потім натисніть на ваше основне ім'я користувача, а потім поверніться до гостя Користувача та знову вимкніть усі параметри. Діалогове вікно "Користувачі та групи" дійсно неполадки. Він може навіть автоматично перевіряти Увімкнути батьківський контроль без причини.
 6. Перш ніж закрити діалогове вікно, переконайтесь, що всі прапорці не встановлені, і що в описі Гість Користувача вимкнено .

Крок 2. Вимкніть усі параметри / послуги спільного доступу (поки що)

 1. Перейдіть до системних налаштувань - обмін
 2. Зніміть прапорці з усіма параметрами / послугами спільного використання

Крок 3. Вимкнення iCloud Find My Mac (поки що)

 1. Перейдіть до системних налаштувань - iCloud
 2. Прокрутіть список вниз та зніміть прапорець Find My Mac

Крок 4. Видаліть гостьовий рахунок вручну

 1. Відкрийте термінал і виконайте таку команду:
  sudo dscl . delete /Users/Guest

 2. Перевірте, чи немає в гостях жодного користувача:
  dscl . list /Users

Крок 5. Перезавантажте систему

 1. Переконайтесь, що всі діалоги закриті
 2. Перезавантажте

Якщо вам пощастить, ваш гостьовий рахунок не зникне!
Якщо ні, повторіть крок 4 (команда dscl) та перезавантажте ще раз.

Після того, як ваш гостьовий обліковий запис не зникне, ви можете знову включити iCloud Find My Mac та параметри / послуги спільного використання. Але тримайтеся подалі від діалогу "Користувачі та групи".


2

У мене була сама проблема, і я не міг знайти джерел, як це зробити. Я щойно дізнався, як це зробити, не відключаючи параметр Find my Mac. Ось що вам потрібно зробити. Переконайтеся, що ви відключили опцію Знайти мак. Потім натисніть логотип Apple у верхньому лівому куті, а потім Виберіть Налаштування системи> Безпека та конфіденційність> Загальне> Додатково> Поставити прапорець "Потрібен пароль адміністратора для доступу до налаштувань у всій системі. Після цього вимкніть його, відкрийте його знову. Ви повинні побачити власний обліковий запис тільки там без опції "Гість". Перейдіть до системних налаштувань ще раз, щоб дозволити знайти мій комп'ютер.


2
Досить безглуздо ввімкнути Find My Mac, якщо злодій взагалі не може ввійти в комп'ютер; у цьому і полягає вся суть облікового запису гостей, щоб спокусити їх потрапляти в «простий спосіб», що дозволяє повсякденному пошуку.
Tetsujin

1

Я боровся з цією самою проблемою в OS X El Capitan, поки не знайшов досить просте рішення, не відключаючи Find My Mac або FileVault:

1) Клацніть логотип Apple у лівій верхній частині та натисніть,

Налаштування системи> Користувачі та групи> Параметри входу>

2) Виберіть вікно Відображення входу для входу як:, де Список користувачів вибрано за замовчуванням.

3) Виберіть Ім'я та пароль .

4) Перезапуск. :)

Обліковий запис гостя більше не повинен бути там. Якщо лише один обліковий запис користувача, вам просто потрібно буде ввести свій пароль. В іншому випадку для кількох облікових записів користувачів вам також потрібно буде вказати Ім'я облікового запису.

Сподіваюсь, це допомагає. : D


1
На жаль, це не працювало для мене. Я дотримувався точних кроків, про які ви згадали.
Рахул Дезай

1
Це не спрацює, якщо FileVault увімкнено
The New Guy

0

Я постійно бачив обліковий запис гостей, вказаний на сторінці входу. Я згадав, що я ввімкнув FileVault ще до того, як вимкнув обліковий запис гостя. Тож після відключення облікового запису гостей я відключив та ввімкнув FileVault. Більше гостя на екрані входу. Але я не можу повністю відключити обліковий запис.


0

Єдиний спосіб, коли мені вдалося виправити проблему на моїй машині, було вимкнути обліковий запис гостя, а також вимкнути Filevault. Перезавантажте машину і дочекайтеся завершення розшифровки. Перезавантажте знову, і проблему слід вирішити.


Це здається жахливою ідеєю. Якщо вимкнути FileVault, це тривіально отримати доступ до всіх ваших файлів, включаючи будь-якого користувача, окрім гостя, якого хоче зловмисник.
Алан Шутко

Я абсолютно згоден. Я підозрюю, що Apple навмисно включила гостьовий рахунок, коли ввімкнено FileVault. Я читав теми, де деякі користувачі повністю витирали свої пристрої і все ще стикалися з тією ж проблемою ...
Різ

2
Так, Гість навмисно включається , коли FileVault і Find My Mac включені, так як єдиний спосіб , щоб побачити , де вкрадені Mac закінчується, якщо злодій може увійти.
Алан Шутко

0

Найкраще перевірити, чи вимкнено FileVault, який знаходиться в системних налаштуваннях у розділі Безпека та конфіденційність.

Це повинно змусити обліковий запис гостей…

Це там, щоб у вас був доступ до iCloud, і ви можете скинути свій пароль, якщо ви забудете його ...


0

Я знайшов спосіб. Я спробував так багато речей, але не знаю, чому це вирішило мою проблему.

Я вимкнув обліковий запис гостя, і я спробував все вище, а також інші повідомлення в Інтернеті. все не працювало для мене. Остання моя спроба полягала в тому, що я створив новий обліковий запис у MacBook Air. Тепер він показує лише мій рахунок та новий рахунок. Обліковий запис гостя нарешті зник.

OS X отримав помилку гірше, ніж Windows.


0

Ця ж проблема після включення послуги "Знайти мій Mac" ...

Запропоноване рішення для мене не спрацювало (зніміть прапорець "Знайти мій Mac", "Дозволити гостям увійти на цей комп'ютер", "Дозволити гостям підключитися до спільної папки", а потім перезавантажте мій Mac).

Що було в роботі - це вихід із мого облікового запису iCloud (системні налаштування> iCloud> вихід). Після перезавантаження гостьовий користувач зник! ;)

Останній крок: увійдіть за допомогою свого облікового запису iCloud (системні налаштування> iCloud), перезавантажте систему та перевірте, чи працює рішення для вас.

OS X El Capitan v 10.11.6


-2

Я зробив усе, що було сказано вище, і врешті-решт я створив нового користувача, перезапустив комп'ютер, потім видалив нового користувача і гість більше не показується при запуску. :)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.