Як мені отримати rEFIі роботу з OS X 10.11 El Capitan?


15

Я помітив, що не можу встановити та використовувати rEFInd після оновлення до OS X 10.11 El Capitan. Це обмежує мене в OS X, тому я не можу завантажувати свій Linux-розділ.

Я отримую таку помилку: error "Could not set boot device property: 0xe00002bc"


Я сподіваюся, що це набере більше голосів, ви напевно цього заслужили. +1 від мене. Це питання настільки поширене, коли я допомагаю людям з подвійним завантаженням, які вже «перейшли на Ель-Капітан».
Аддісон Кримп

Відповіді:


13

Ви повинні відключити системну проекцію цілісності.

 1. Перезавантажте комп'ютер, під час завантаження утримуйте Command-R для завантаження в режим відновлення.
 2. Після завантаження перейдіть до "Утиліти> Термінал" у верхній панелі меню.
 3. Увійдіть csrutil disableу вікно терміналу і натисніть клавішу повернення.
 4. Перезавантажте машину, і захист цілісності системи тепер буде відключено.

джерело: http://mattjanik.ca/blog/2015/10/01/refind-on-el-capitan/


1
Зауважте, що цей метод застарів - немає необхідності відключати SIP - звичайні користувачі не повинні відключати SIP - читайте посібник: rodsbooks.com/refind/sip.html#recovery - або дивіться інші відповіді нижче (в тому числі від самого Рода )
Грег

5

Я знаю, що це давнє питання, але мені просто довелося пройти цю проблему при спробі встановити rEFInd на MBP 2015 року. При спробі встановлення, запустившись ./refind-installу терміналі, я постійно отримував повідомлення про те, що захист цілісності системи ввімкнено, і я не міг зробити встановлення без перезавантаження в об'єм відновлення. Рішення без відключення захисту цілісності системи (можливо, це є з поважної причини):

 1. У терміналі введіть cd ~/Downloads
 2. Завантажте поточний інсталяційний файл за допомогою curl -s -L https://sourceforge.net/projects/refind/files/0.10.3/refind-bin-0.10.3.zip
 3. unzip refind-bin-0.10.3.zip
 4. Перезавантажте, утримуючи, cmd + rколи лунає звук
 5. Відкриті утиліти -> Термінал
 6. Ваш жорсткий диск більше не доступний, /оскільки ви перебуваєте на іншому розділі. Натомість це зараз під / Volumes / {ім'я вашого жорсткого диска}. Якщо ви ще не знаєте, як це називається (за замовчуванням - "Macintosh \ HD"), введіть його cd /Volumes, lsщоб побачити його, вказане там.
 7. Тип cd /Volumes/{name of your hard drive}/Users/{your username}/Downloads. Наприклад, моя cd /Volumes/Macintosh\ HD/Users/Ayden/Downloads. Не забудьте уникнути всіх пробілів у каталозі або назви файлів за допомогою "\" і скористайтеся вкладкою для автозаповнення.
 8. Тип ./refind-install --root /Volumes/{Your hard drive} --yes. Вам слід отримати повідомлення про успішне завершення.
 9. Перезавантажте. Ви повинні побачити rEFInd. Щоб побачити диспетчер завантаження за замовчуванням, натисніть клавішу опції під час завантаження.

Примітка: щоб побачити більше параметрів установки, vim refind-installперебуваючи в ~/Downloads/refind-bin-0.10.3каталозі. Вони вказані вгорі. Щоб вийти з vim, введіть :q.


Я не можу знайти свій каталог із самого початку відновлення. В / Volumes, я тільки OSX Startup Diskі Untitled, я думаю , це нове, у створені простір на диску , який я зробив з допомогою утиліти Disc
Simon H

3

З випуском rEFInd 0.10.0 немає офіційної документації rEFInd з цього питання:

http://www.rodsbooks.com/refind/sip.html

Сценарій встановлення цієї версії (тепер називається refind-install) також працює від Recovery HD, а сам rEFInd може керувати налаштуваннями SIP, які дають ще два варіанти способів вирішення проблеми.


0

Як альтернатива, наприклад, якщо ви (як я) видалили розділ відновлення перед оновленням до El Capitan (який не відновив його), завантажтеся на свій USB-накопичувач REFInd , звідти завантажтесь у Linux, встановіть пакет rEFInd Linux і встановити rEFIі назад у свій HD з Linux.


-1

http://www.zealpeal.com/dual-boot-os-x-el-capitan-on-macbook-pro-with-kali-linux/ ознайомтесь із цим повним посібником щодо подвійного завантаження OS x el capitan та встановлення rEFInd.


1
Відповіді на запитання різних повинні бути більше, ніж просто посилання. Добре включити посилання, але будь ласка, узагальнюйте або витягуйте його у відповідь. Ідея полягає в тому, щоб зробити відповідь самостійною.
nohillside
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.