Зупиніть закривати вікно Safari 9, коли залишаються лише закріплені вкладки


41

Люблю, що Safari 9 закріпив вкладки, саме останній твір дозволив мені перейти з Chrome. Однак я часто закриваю всі вкладки, крім закріплених вкладок. Однак, якщо я не зроблю активну одну із закріплених вкладок, а потім закрию інші вкладки, вона закриє все вікно, закріплені вкладки та все.

Наприклад, скажімо, я маю одну закріплену вкладку та одну ні. Якщо активована вкладена вкладка, і я натискаю command+ wвсе вікно закриється. Але якщо я активізую закріплену вкладку, а потім натискаю кнопку закрити на нерозкріпленій вкладці, вікно залишається відкритим. Будь-який спосіб тримати вікно відкритим, доки є вкладки відкритими, закріпленими чи іншим чином?


1
Мені звучить помилка. Рекомендую використовувати для подання звіту форму зворотного зв’язку.

@Phong Я думаю, що це насправді призначена поведінка, оскільки відкриття нового вікна після випадкового закриття вікна включає закріплені вкладки. Це полегшує біль, але все ж таки насправді дивно і відрізняється від усіх інших веб-переглядачів із закріпленими вкладками.
пончик

3
@Phong Також хороша ідея. Я повідомив про це питання.
пончик

@donut Я не думаю, що це призначена поведінка. Кожного разу, коли вікно закриється, і ви відкриваєте нове, вкладки знову завантажують сторінки. Це насправді неприємно. І якщо вони будуть прив’язані, це тому, що я не хочу закривати їх xD
Дейв

@Dave Будь ласка, повідомте про проблему за допомогою помічника зворотного зв’язку. Чим більше людей повідомляють про нього, тим більше шансів, що він зміниться.
пончик

Відповіді:


59

Якщо ви переглядаєте меню Файл, ви можете бачити Wзміни залежно від кількості відкритих вкладок. Якщо їх кілька, це "Закрити вкладку", якщо є одна (не рахуючи закріпленої), це "Закрити вікно".

Є вирішення! Ви можете перезаписати, Wщоб завжди виконувати "Close Tab".

Перейдіть до Налаштування системи> Клавіатура> Ярлики> Швидкі клавіші додатків

Додайте ярлик для програми "Safari", пункт меню "Закрити вкладку", ярлик w.

Якщо ви не використовуєте англійську мову в Safari, знайдіть точну назву пункту меню для закриття вкладки. У голландській версії Safari пункт меню називається "Слухати вкладку".


1
Слід зазначити, що це виправлення має побічний ефект: не дозволяє закрити останню вкладку у будь-якому відкритому вікні Safari, тому навіть вікна без закріплених вкладок не можна закрити за допомогою ⌘W.
Брайан Донахю

4
Це чудова хитрість. І ви можете закрити вікно, для цього потрібно просто використовувати Command-Shift-W. Мені це подобається, оскільки це робить акт закриття вікна явнішим, а не контекстуальним.
GuyGizmo

9

Просто хочу додати у відповідь Хахре, що ви можете досягти того ж результату, використовуючи термінал. Для перезапису ⌘W у Safari виконайте такі рядки:

defaults write com.apple.Safari NSUserKeyEquivalents -dict-add 'Close Tab' '<string>@w</string></dict>'
defaults write com.apple.universalaccess com.apple.custommenu.apps -array-add '<string>com.apple.Safari</string>'

Потім перезавантажте Safari:

killall Safari
open -a Safari

Я використовую ці команди в Сьєррі - чудово працює.


1
Вам не вистачає початкового <dict>тегу? тому другим аргументом у першій команді буде'<dict><string>@w</string></dict>'
rudolph9

@ rudolph9 здається, що ти маєш рацію. але тепер є можливість встановити com.apple.Safari по-новому: defaults write com.apple.safari NSUserKeyEquivalents '{"Close Tab"="@w";}'і це працює. Погана новина полягає в тому, що я не можу знайти простий спосіб написання com.apple.universalaccess( defaults write com.apple.universalaccess "com.apple.custommenu.apps" -array-add "com.apple.Safari"просто викликала помилку і нічого не робила з
судо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.