Вимкніть закріплені вкладки у кожному вікні Safari 9


11

Чи є спосіб відключити закріплені вкладки, що відображаються у кожному вікні Safari? У мене зазвичай є декілька просторів, і зафіксовані вкладки стосуються лише тих просторів або навіть лише конкретного вікна Safari.

Відповіді:


1

Ні, це мета закріплених вкладок. Якщо ви не хочете, щоб вкладки відображалися у всіх вікнах, але ви все ще хочете отримати легкий доступ, зробіть закладку на багато вкладок з допомогою shift-command-D, і ви можете відкрити їх одним клацанням миші.


8
Я не переконаний, що в цьому вся суть закріплених вкладок. Закріплені вкладки працюють так, як я хочу в Chrome та Firefox. Я використовую закріплені вкладки, щоб вони займали менше місця у вікні і завжди були доступні в одному місці. Мені не потрібен доступ до них у кожному вікні. Очевидно, що Apple має інші ідеї, ніж інші постачальники браузерів, щодо того, як слід вести закріплені вкладки. Мені просто хочеться дізнатися, чи є спосіб змусити їх працювати так, як це відбувається в основному у всіх інших браузерах.
пончик

4
Я згоден з тобою @donut. Це "унікальне сприйняття" Apple на закріплених вкладках. ІМХО, це не корисно, але, звичайно, може бути для інших. Я просто сподіваюся на все життя, що дублюючі вкладені вкладки не споживають більше пам’яті. У мене часто 10+ вікон :-(
Ешлі Айткен

2
@AshleyAitken Схоже, вони не споживають більше пам’яті. Якщо у вас відкрито два вікна з однаковою вкладкою, ви побачите, що те, що не зосереджено, стає білим.
пончик

1
Враховуючи, наскільки погана підтримка дисплея та вікон у ОС X, не дивно, що вони мають унікальну думку із закріпленими вкладками. Це просто дратує. Чому їм також довелося порушувати cmd + n?
Дж

2
Ось посилання прямо від Apple, що така поведінка є навмисною та "їхніми", якими мають бути шпильки: support.apple.com/guide/safari/… - "Закріплені сайти залишаються на місці, навіть коли ви відкриваєте нове вікно Safari або закрийте і знову відкрийте Safari. "
EricWasTaken

1

Ви можете відкрити нове приватне вікно, і тих не буде


На жаль, це також означає, що будь-яка історія / файли cookie / тощо не будуть збережені, коли я знову відвідую сайт. Крім того, кожна вкладка є окремою від інших у приватному вікні, тому якщо я ввійду на сайт на одній вкладці, я не буду входити на сайт у новій вкладці. Не дуже вдале рішення.
пончик
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.