Як змусити Chrome відкривати посилання з певним профілем?


16

Я використовую перемикання профілю користувача в Chrome, що працює чудово. За винятком випадків, коли я натискаю посилання, які залежать від одного з профілів, на які ви входили. За замовчуванням Chrome просто відкриває посилання в цьому профілі, який використовувався останнім часом.

Як змусити Chrome використовувати певний профіль?

Відповіді:


3

У поточній версії Chrome (51.0.2704.106 (64-розрядна)) ви можете просто натиснути правою кнопкою миші URL-адресу, а потім відкрити її за допомогою четвертого вибору меню вгорі: "Відкрити посилання як PROFILE" (ваш налаштований профіль Chrome). Я сподіваюся, що це допомагає.


більше не працює :(
Łukasz Rysiak

3
Однак це не працює при відкритті посилань з будь-якого іншого додатка, саме там я найчастіше стикаюся з цією набридливою проблемою. Крім того, було б здорово мати додаток за замовчуванням і не потрібно пам’ятати та проходити цей процес меню для кожного посилання.
Michael Liquori

2
Для мене "Open Link As" відображається, але лише тоді, коли в мене вже відкритий інший профіль в іншому Chrome.
Даан Бейкер

Уточнюючий коментар @ DaanBakker: перед наявністю цього підменю у вас відкриті вікна щонайменше з двох різних профілів. Мені це здається помилкою.
Дейв Ленд
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.