Чи повинен iPhone з 16 Гб мати лише 11 ГБ?


0

У мене є iPhone 5S і він повідомляє про ємність 11,8 ГБ. Я міг би подумати, що 16 ГБ означатиме 16 ГБ?

введіть тут опис зображення

Відповіді:


2

Ви можете перевірити керівництво ємністю від Apple тут , але коротко може бути викликано двома факторами:

  1. Система залишає частину вашої пам’яті для себе, системних файлів, системних розділів, буфера, метаданих тощо. Щодо цього, я не зовсім впевнений, якою ємністю використовується цей матеріал, але ви не можете його видалити; iOS потрібен для запуску.

  2. Коли вони говорять про те, що телефон містить флешку 16 Гб, вони мають на увазі 16000000000 байт (десяткова система), що у двійковій системі становить приблизно 14,89 ГБ (1024 * 1024 * 1024 = 1 ГБ). Як говорить посібник:

Те, як десяткові та двійкові системи числення вимірюють ГБ, є причиною того, що накопичувальний пристрій об'ємом 32 ГБ відображається приблизно 28 ГБ при деталізації його операційною системою, навіть незважаючи на те, що на накопичувальному пристрої все ще є 32 млрд. Байт (а не 28 млрд. Байт) .


2

Всього 16 ГБ все ще 16 ГБ. Кількість, яку використовує ОС, повинна займати місце; отже, вільний простір буде скорочено. Мій телефон також показує 11,9 Гбайт на iPhone 5S 16 ГБ із наявністю 9,0 ГБ.


1

Так, це займе 11,8 ГБ з 16 ГБ, оскільки кожен запам'ятовуючий пристрій повинен бути відформатований, перш ніж він може зберігати файли даних, а процес форматування використовує частину пам’яті пристрою (точна кількість залежить від ОС та файлової системи, що використовується, вона отримує досить технічний). Ємність для пристроїв iOS (наприклад, ПК та Macs) рекламується як неформатована, деяка кількість цього числа буде використана в процесі форматування і, таким чином, недоступна для користувача. Це буде найменшим учасником вашої проблеми "відсутніх ГБ", але це мало змінить ваш iPhone.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.