Оновіться до El Capitan, не в змозі використовувати клавіатуру та трекпад після сну


16

Я пройшов шлях від Йосеміті до Ель-Капітана. Ця версія є досить стабільною, але коли я дозволяю моєму macbook pro 15 "(2013) спати вночі та знову відкриватися вранці, клавіатура та трекпад більше не працюють ...

Ця проблема ніколи не бувала раніше, і я намагався скинути PRAM та SMC, але нічого не виходить.

Я також спробував усунути неполадки, переглянувши журнали, і я помітив ці 2 рядки:

06/10/15 09:25:20,000 kernel[0]: USBF:  21910.354  IOUSBHIDDriver(AppleUSBTCKeyboard)::RearmInterruptRead returning error 0xe00002d8 (device is not ready), not issuing any reads to device
06/10/15 09:25:20,000 kernel[0]: USBF:  21910.379  IOUSBHIDDriver(AppleUSBMultitouchDriver)::RearmInterruptRead returning error 0xe00002d8 (device is not ready), not issuing any reads to device

Тому я виявив, що модуль IOUSBHIDDriver не завантажується ядром, тому я шукав, як завантажити його вручну.

Я зробив:

kextstat | grep -i "IOUSBHID*" (which return nothing, normal the module is unloaded)
kextload -b com.apple.iokit.IOUSBHIDDriver
kextstat | grep -i "IOUSBHID*"
  65  3 0xffffff7f817f0000 0xa000   0xa000   com.apple.iokit.IOUSBHIDDriver (900.4.1) 7180DE6A-7FF9-35D5-A78A-8C417A4BD45E <39 33 5 4 3 1>

Клавіатура та трекпад ще не працюють ...

Я ще раз перевіряю, що модуль все ще завантажений і це не так.

Я один із цією проблемою? Чи очікуєте вирішення можливого виправлення від Apple? Будь ласка, не кажіть мені перевстановлюватись. Це не справжнє рішення.

Спасибі

Редагувати: сьогодні у мене не було проблеми .. Побачимось завтра вранці


1
Я не можу вводити пароль і використовувати трекпад після перезавантаження, коли ввімкнено файл. Після того як я вимикаю filevault, все нормально. Будь ласка, допоможіть. Повітря Macbook 13 середини 2013 року, El Capitan 10.11

2
У мене таке саме питання. Однак я бачу всі "крани", які я робив у журналах діагностики (хоча клавіатура та трекпад не відповідали). Вони відображаються в розділі "MT Gesture Parser" з домену повідомлення "com.apple.MultitouchSupport.gesturestats." Я відключу підтримку мультитач і побачу, чи це вирішує проблему.
Джон

Сьогодні мій macbook pro в черговий раз застряг з цим питанням, але те, що я помічаю, це те, що два останні дні це було нормально ... Мені цікаво, чи це стосується драйверів VMWare Fusion. Я пояснюю: Протягом двох останніх днів я вимкнув свій vm перед сном, а вранці все було нормально до цього ранку, тому що я забув вимкнути свій vm вчора ввечері .. Я перевірю, чи це пов’язано .. хлопці, які використовують VM (VirtualBox або VMWare?) ..
eVoxmusic

1
Я підтверджую, що сьогодні вранці вимкнення VMWare робить мою клавіатуру та трекпад працювати. Я думаю, це проблема з драйверами ядра VMWare ... Сьогодні вночі я спробую дозволити цьому почати це підтверджувати.
eVoxmusic

1
У мене є VMWare Fusion. Я буду стежити за тим, як це повториться, і повідомляю вас, якщо вимкнення Fusion вирішить проблему.
Іван

Відповіді:


14

Гаразд, я можу підтвердити, що клавіатура та трекпад застрягли після сну, коли я дозволяю VMWare Fusion працювати ... Якщо у вас є щось подібне, що працює у фоновому режимі, це може бути проблемою.

Щоб вирішити це в даний момент, я призупиняю всі віртуальні машини, і все йде в порядку.

Це, мабуть, пов’язано з модулями ядра, встановленими VMWare, але я не можу знайти жодного підказки ...


Яку версію VMWare Fusion ви використовуєте? Я також використовую VMWare Fusion, але я ще не оновив до 8 (на 7.1.2), і мені цікаво, чи можна було виправити оновлення.
Джордан Паркер

Я був на 6.x, а зараз на 8.0.1, і це все одно ..
eVoxmusic

1
Бампер. Нібито VMWare знає про це і розробляє виправлення - дискусії.apple.com/ thread/7261273#29072453 . Ось сподівання.
Джордан Паркер

2
Чи є якісь новини про це? У мене є найновіший VMWare Fusion 7, і у мене зараз ця проблема.
Джошуа Мухайм

1
У мене ця проблема з OSX 10.11.4 та Vmware Fusion 7.1.3
cjackson

1

Якщо ви не хочете перевстановити, чому б не запустити інсталятор проти чистого зовнішнього USB-накопичувача. Чи працює там трекпад? Чи працює трекпад під час завантаження програми Recovery HD?

Ці дві речі підкажуть, якщо у вас є проблема з обладнанням (трекпад ніде не працюватиме) або проблема з програмним забезпеченням (трекпад буде працювати в новому обліковому записі користувача, а не у вашому конкретному обліковому записі користувача) або системна проблема (працює у програмі Recovery HD але не у вашій поточній системі.

Від того, де лежить проблема, рішення залежать. Вам не потрібен ремонт апаратури, якщо це програмне забезпечення та ремонт програмного забезпечення змінюється залежно від того, які етапи ізоляції проходять.


Клавіатура та трекпад працює після перезавантаження, це не проблема обладнання. Це помилка через це оновлення. Перевстановлення ніколи не було рішенням.
eVoxmusic

Але я спробую її відремонтувати, перевстановивши останню версію, не витираючи поточну.
eVoxmusic
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.