Touch ID не працює після оновлення 9.0.2


2

У мене є iPhone 6 (модель A1586), і я встановив оновлення iOS 9.0.2 сьогодні вранці, і тепер мій TouchID відмовляється працювати будь-яким способом:

  1. Я не можу розблокувати телефон жодним пальцем, що я міг зробити надійно раніше

    а. Він сканує мій палець, і на екрані відображається вставлений пароль, але телефон просто трясе і відхиляє розблокування

  2. Я не можу записати нові пальці. Я подумав, що "я просто видалю великий палець і повторно зарахую його!", Але приблизно через 20 натискань я отримую повідомлення "Спробуйте використовувати інший палець. Цей відбиток пальця неможливо прочитати" (так, неважливо, який я палець використання).

  3. Я перезапустив телефон (Home + Power), але це не мало значення.

Чи є якісь відомі проблеми чи шляхи вирішення цього? У мене досить довгий пароль і я регулярно використовую Apple Pay, тому це буде PITA без Touch ID.


Спершу висловлюю співчуття. Touch ID став невід’ємною частиною мого використання iPhone через звичку. Для запису у мене працює iPhone 6 з 9.0.2 і Touch ID. Можливо, перезавантаження чи відновлення системи усуне проблему?
bassplayer7

@ bassplayer7 На жаль, не пощастило - я це вже намагався, забув включити його у запитання.
Марк Хендерсон

Я в кінцевому рахунку не здивований. Ви біля Apple Store?
bassplayer7

@ bassplayer7 Я, такий собі, але у мене немає часу, щоб завітати до генія. Зараз мені цікаво, чи хтось ще бачив подібні проблеми - можливо, я щойно зробив щось німе.
Марк Хендерсон

у мене виникає така ж проблема після встановлення 9.0.2 ... називається підтримка Apple, але все ще немає рішення .. (відновлено всі дані через itunes) іноді працює, але тоді немає відповіді ... очікування оновлення ...

Відповіді:


1

Дані Touch ID зберігаються в захищеному анклаві, тому зберігання даних там і оновлення iOS насправді жодним чином не пов'язані з функціонуванням цього програмного та апаратного забезпечення.

Ви можете вирішити це так само, як і більшість проблем з iOS, коли ви не знаєте, чи це апаратне чи програмне забезпечення, зробивши резервну копію (або дві - одну в iCloud і одну в iTunes), а потім видаливши весь вміст і налаштування, а потім спробуйте "проблему "завдання. У вашому випадку, видаливши всі ваші дані та налаштування, ви протестуєте один-два відбитки пальців, додавши їх.

Якщо це не вдалося, відновіть iPhone з iTunes. Повторіть тест. Якщо це не вдається, у вас є проблема з обладнанням. Якщо це працює, ви можете спробувати завантажити свої дані з резервної копії, а потім спробувати остаточний раз, щоб перевірити, чи апаратне забезпечення та ОС, які працюють для збереження відбитків пальців, також працюють з вашими програмами та налаштуваннями.


0

Тьфу, тож це не є гарною відповіддю - особливо для інших, у кого може виникнути така ситуація. Але просто вийшло все добре самостійно.

Я перезавантажував її кілька разів, але наразі не мав можливості взяти резервну копію (залишив свій блискавковий кабель вдома). Тому я збирався миритися з цим, поки не зміг би зробити те, що запропонував .

Потім, коли я пішов розблокувати телефон, я випадково використав свій не видалений палець, і він просто працював. Тоді мені вдалося повторно записати видалений великий палець безболісно.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.