Чи можна вимкнути нагадування оновлення iOS 9?


26

Відповіді на це запитання означають, що нагадування не повторюється ... але це стосується версій до iOS 9.

Так само, як і з новішими версіями OSX, iOS 9 буде нагадувати вам через день або близько того, щоб оновити, надаючи лише параметри "оновити зараз", "нагадати мені пізніше", "переглянути деталі". Третій варіант - це єдиний спосіб уникнути "планування" нагадування пізніше, і це мій варіант переходу в OSX, щоб трохи відключити нагадування ... але я не хочу зупинятися в середині того, що я " я роблю, щоб перейти на додаток Налаштування, а потім повернутися до того, що я фактично використовував.

Це мене дуже дратує, особливо, коли я навмисно пропускаю оновлення. Чи є спосіб вимкнути цю "функцію"?


Я робив те саме: Клацнувши "Переглянути деталі", а потім переключившись назад на додаток, в якому я був.
aliteralmind

@aliteralmind ... Так ... Я вже казав, що це теж роблю.
Catija

Це зовсім не відповідь на моєму iphone 5s. Оскільки саме оновлення НЕ вказано у всіх моїх елементах зберігання, воно ніколи не виходить видалити, тому я не можу.

@Selket Ви повинні розмістити свій коментар до відповіді, про яку ви говорите, а не до питання.
Catija

Відповіді:


7

Це своєрідне питання так / ні. Ні, більшість людей не можуть або не будуть турбуватися вимикати їх. Так - ви можете вимкнути весь доступ до мережі або заблокувати сервери оновлення.

У самому iOS 9 немає перемикача, який ви можете перевернути, і програмне забезпечення створене для того, щоб ви могли знати, що оновлення доступне. Я залишу свою думку осторонь того, чи Apple це спроектувала правильно, але з точки зору безпеки. Якщо ви перебуваєте на iOS 9 - оновлення до рівних виправлень не порушує існуючі програми та вирішує відомі проблеми безпеки, продуктивності, енергоефективності та помилок, тому зменшити оновлення 9.0.x або 9.x набагато складніше, ніж просто не оновити. до 9,0 в першу чергу.

Найкращий технічний спосіб блокування оновлень для iOS 9 розміщений на дискусіях щодо нації JAMF:

Це включає блокування двох URL-адрес на брандмауері (це може бути корисно, якщо ви використовуєте вдома лише iPad Wi-Fi):

appldnld.apple.com
mesu.apple.com

Ви хочете мати контроль над своєю мережею, мати MDM та енергію для налаштування пристроїв, щоб уникнути оновлень. В основному, запобігання цьому - це короткочасний бій, і я знаю, що має сенс час від часу спробувати його або якщо вашій організації потрібно купувати час - але це біль, оскільки дизайн полягає у натисканні оновлень на кожному пристрої, який підключається до Інтернету. .


1
Це щось таке, що я зрозумів. Як зауваження, я ігнорую їх у OSX, тому що половина з них є оновленнями Camera RAW для камер, якими я не володію: PI, припустимо, iOS не можуть бути такими поганими ... але це потребує часу, і я зазвичай використовую свій пристрій (iPad). Я не оновлював свій телефон до iOS 9, оскільки не впевнений, чи мені це ще подобається.
Catija

Повернутись майже неможливо, якщо перейти на iOS 9 - вибачте мене за неправильне читання, що ви вже були на 9.x. Хороші моменти, є ціна оплати за використання оновлень, як це стосується наявності плагінів камери та інших оновлень. Поки ви знаєте кожен патч, це набагато краще, ніж багато хто. Привіт @Catija!
bmike

Жодного неправильного читання! Я вже оновив свій IPad з прошивкою 9! Але я використовую його лише для ігор, тому зазвичай я в середині гри, коли вона хоче мене оновити, тому це дратує. : D
Catija

5
"... зменшення оновлення 9.0.x або 9.x набагато важче виправдати, ніж спочатку просто не модернізувати до 9.0." За винятком того, що юзабіліті страшні . Я просто хочу зателефонувати або перевірити погоду, але iOS 9 хоче, щоб я кинув те, що я роблю, поки він перевіряє оновлення та перезавантажить телефон. Відхилення - це процес у два кроки, і якщо я не дотримуватимуся швидко, те саме відбувається і завтра.
Том Харрінгтон

3
"... зменшення оновлення 9.0.x або 9.x набагато важче виправдати, ніж спочатку просто не модернізувати до 9.0." Якщо ви не розробник iOS, в цьому випадку це цілком розумно.
окулус

26

TLDR - Перейти до General> Storage & iCloud Usage> Manage StorageStorage)> Виберіть пункт поновлення (повинен мати настройки значок і названий iOS 9.x.x)>Delete Update


Існує набагато простіше рішення нагадуючих нагадувань, пояснених у наступному посиланні.

https://discussions.apple.com/message/29004014#29004014

Так, є спосіб її відключити. Спочатку дозвольте мені пояснити, чому ви отримуєте це повідомлення. Навіть якщо у вас вимкнено автоматичне оновлення, нове оновлення IOS все ще завантажується на ваш телефон та iPad. Він уже знаходиться у вашому телефоні та iPad зараз чекає, коли ви повністю встановите його. Він не встановлений, але він сидить там у вашому телефоні та iPad і чекає, коли ви натиснете на нього, щоб встановити. Отже, ви повинні зробити наступне:

Клацніть на іконку Налаштування. Потім натисніть на Загальне. натисніть на Storage & iCloud. Це може просто сказати Зберігання на вашому пристрої. Коли з'явиться наступна сторінка, ви побачите вгорі слово "Зберігання". Під ним ви побачите Керування сховищем. Клацніть по ньому і чекайте, поки список повністю заповниться. Залежно від кількості ваших додатків це може зайняти від декількох секунд до приблизно півхвилини. Перегляньте цей список, поки ви не побачите нове оновлення iOS. Видаліть його. Тоді ваше спливаюче повідомлення повинно піти. Не хвилюйтеся про втрату оновлення. Ви завжди зможете отримати її згодом у майбутньому. Якщо в майбутньому ви знову з’явитеся спливаюче вікно, це означає, що Apple знову завантажила його на ваш телефон або iPad без вашого дозволу. Просто виконайте все вище заново, щоб видалити його та позбутися від нового спливаючого вікна.


Після того, як ви прийняли і завершили завантаження - коли ви видалите його, чи не опитується пристрій на опитування оновлень і нагадує вам знову оновити?
bmike

1
У мене не було можливості перевірити цю інформацію, але я розумів, що система автоматично перетягує кожне нове оновлення, але воно не продовжує перевіряти, чи є воно на пристрої, щоб знову завантажити його. Тому максимум вам доведеться виконувати ці кроки раз на раз, коли з’явиться нове оновлення, що не так вже й погано.
Алекс Малькочі

@bmike - якщо не вимкнути автоматичне завантаження для оновлень. Увійдіть у налаштування магазинів додатків і iTunes і відключіть автоматичне завантаження оновлень.
Чак Ді

6
Станом на iOS 9.1 оновлення тепер автоматично завантажуватимуться після їх видалення.
Сліпп Д. Томпсон

2

Іншого шляху немає. Наведена вище функція жорстко закодована в існуючий iOS. Єдине рішення:

Додайте наступний запис у свій маршрутизатор, щоб заблокувати DNS:

mesu.apple.com,     23.73.181.0/24

Або якщо у вас є маршрутизатор Raspberry Pi, додайте в iptables таке:

sudo iptables -A FORWARD -i eth1 -d 23.73.181.0/24 -j DROP #mesu.apple.com

Хоча я використовую продукт Apple, жодного приводу мого доступу до жодного з хостів, що належать компанії Apple, Inc.

sudo iptables -A FORWARD -i eth1 -d 17.0.0.0/8 -j DROP #apple.com

Wouldnt це тільки робота , якщо ви тільки підключитися до Wi - Fi в домашніх умовах ?
РадийD0D

1

Набагато простішим способом є використання існуючих додатків для блокування оголошень, щоб заблокувати iPhone / iPad від перевірки сервера Apple - спеціально mesu.apple.comта applednld.apple.com. Ці додатки фільтрують трафік, який надходить на ваш iPhone через фіктивну VPN або проксі-файл автоконфігурування.

Я особисто використовував Weblock на своєму iPad . Є й інші додатки, такі як Adblock або Adguard Pro, які теж зроблять трюк. Зауважте, що блокатори вмісту Safari не працюватимуть.

Загальна ідея схожа на інші відповіді тут, але оскільки вона не застосовується на маршрутизаторі, впливає лише ваш iPhone.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.