Примітка 4.0 (El Capitan) закреслений варіант вилучений


30

Хтось знає, як застосувати закреслення тексту до нового додатка Notes? Здається, що параметр повністю видалено з усіх меню шрифту, контекстних меню і навіть палітри шрифтів!

Відповіді:


39

Так, варіант трохи прихований, не знаю чому. Його називають Струк через, а не закреслений

Щоб отримати форматування тексту в примітках 4.0

введіть тут опис зображення

1) Зробіть підбір тексту для прокресленого , клацніть правою кнопкою миші на ньому

2) Виберіть Шрифти, а потім Стилі

виберіть текст для пробитого

3) Використовуйте браузер стилів або все, що викликається, щоб перевірити улюблені стилі, а потім виберіть « Структурований через» зі спадного списку. Тада!

введіть тут опис зображення

Ого. Це було дійсно легко і доступно, правда? Чому б не додати ще один крок, оскільки все, що має багато сенсу. Я здогадуюсь, цього разу Apple потрапила через UX.

Ось один крупний план цього варіанту. Я думаю, що можна зробити комбінацію клавіш, яка зробить цю більш розумну у використанні. Можливо, вже є.

введіть тут опис зображення


Нічого, дякую! Що вони (не) думали !?
Андрій

Так, вони не використовують списки? Зайняв мене час, щоб зрозуміти це. Можливо, буде виправлено наступне оновлення;)
PJJ

Яке жахливо незрозуміле місце, щоб приховати функцію форматування, якою користується багато людей. Я смутно пам'ятаю, що в минулому був ярлик із використанням символу "-" у поєднанні з іншими символами керування, які б перекреслили вибраний текст. Однак це, здається, вже не існує. Дуже сподобається, якби вони помістили це в кращому місці або призначили ярлик. SMH.
Art Geigel

1
Apple, безумовно, "вдарила" з цього приводу.
Еван Р

1
Примітки 4.5 покращилися за допомогою клацання правою кнопкою миші (контекстне меню) -> Шрифт -> Закреслення. Два клацання. Або ви можете вибрати Формат -> Шрифт -> Прокреслити в меню програми.
Jason S

10

Я вважаю, що ⇧⌘L призначений для заміни вражаючих предметів наскрізь. Це дає вам дуже приємний список, за допомогою якого ви можете перевірити та зняти прапорець. Прикро, що вони захоплять закреслити, але мені дуже подобається контрольний список набагато більше, особливо під час перегляду нотаток на моєму iPhone або iPad.


5

Щоб додати відповідь PJJ, ви можете швидше проскакувати текст за допомогою комбінації клавіш на стилі копіювання. Виберіть кілька текстів, які вже були передані через текст, Opt+ Cmd+ c( Формат> Шрифт> Стиль копіювання ). Потім виберіть текст, який ви хочете закреслити, і Opt+ Cmd+ v( Формат> Шрифт> Стиль вставки ).

З: Хто-небудь придумав комбінацію клавіш, щоб глобально прокреслити вибраний текст у будь-якому додатку OS X?


Це круто. Дуже корисно навіть для інших випадків форматування. Тепер я зберігав фрагмент перекресленого тексту і залишаю його як шаблон для вашого методу. Спасибі!
kakyo

0

Контрольні списки приміток - це круто, але це лише одне з багатьох застосувань для закреслення (помилка .... "викреслено").


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.