Чому kernel_task використовує стільки процесора?


26

У мене Macbook Pro Retina із таким обладнанням:

Model Name: MacBook Pro
Model Identifier:  MacBookPro11,1
Processor Name: Intel Core i5
Processor Speed:  2.4 GHz
Number of Processors:  1
Total Number of Cores: 2
L2 Cache (per Core):  256 KB
L3 Cache:  3 MB
Memory: 8 GB
Boot ROM Version:  MBP111.0138.B15

Я нещодавно оновився до OS X El Capitan; У мене вже двічі траплялася така ж проблема, і мене це м'яко хвилює.

Я випадково маю шипи використання процесора з kernel_task, найвищий з яких я бачив - 660% процесора. Це, відверто кажучи, неприйнятний і неприродний параметр для мого процесора (як правило, я загалом використовую близько 2-3%). Найвищий скріншот у мене:

введіть тут опис зображення

Перший раз я не записав, що відкрив. Однак наступного разу я був готовий, і це точний перелік того, що я відкрив:

 • Дві відео-сторінки YouTube (використовуючи процеси Safari Networking з максимумом близько 44% процесора, як правило, стабілізуються на рівні 8-10% і https://www.youtube.comотримують приблизно 51% CPU, як правило, близько 10-12%)
 • Месенджер. Сумнівно, що це мало ефект, але, еге, ніколи не знаєш.
 • Skype. Цей хлопець працював при постійному використанні процесора 50%.

Варто зазначити, що мені довелося закрити обидва вікна YouTube, щоб насправді отримати достатній контроль над моїм комп’ютером, щоб відкрити Monitor Monitor. Жоден з вищезгаданих процесів не був шиповим, просто kernel_task.

Також варто відзначити моїх шанувальників - вентилятори були на максимумі, дме холодне повітря. Незважаючи на те, що kernel_task обертався на 660% процесора, наскільки я не міг бачити тепла .

Саме в цей момент я змушу вимкнути комп’ютер - у мене було близько 5 кадрів в секунду (1 кадр кожні 2 секунди, дивився на годинник) і нікуди не потрапляв, коли навіть було спроба виправити це.

Якщо є помилка, пов’язана з цим, яку я пропустив, або якась дурна річ із OS X взагалі, що мені не вистачає, будь ласка, дайте мені знати, оскільки це надзвичайно засмучує і більше ніж трохи турбує.

Відповіді:


23

У вас є класичні симптоми того, що теплові проблеми викликають завдання ядра попередньо використовувати CPU для запобігання перегріву. Якщо ви не скинули SMC, спробуйте це один раз . Якщо контролер управління системою дійсно застряг, реакція на зміну теплових вимірювань може відставати або залишити повітродувки вище, ніж повинні бути.

Відповіді, перш за все, вказують на те, що ви можете зробити для вимірювання заміни, процесів тощо ... але зосередитись на теплових датчиках (проблема з обладнанням) або зовнішній температурі (навколишнє середовище), які ви можете штучно охолодити, щоб зняти уповільнення, призначене для управління теплом. .

Якщо ви не можете точно виміряти температуру корпусу за допомогою інфрачервоного термометра, спробуйте програмне забезпечення на зразок https://bjango.com/mac/istatmenus/, щоб перевірити окремі датчики температури та співвіднести їх із "шипами використання процесора" kernel_task . Крім того, перезавантаження SMC одного разу може коштувати вашого часу. Якщо вона застрягла, реакція на зміну теплових вимірювань може відставати або залишати повітродувки вище, ніж повинні бути.


Це, мабуть, не є проблемою - вентилятори видували ідеально прохолодне повітря з вентиляційних отворів. Крім того, під час тестування із зовнішнім завантаженням Ubuntu 15.04 не спостерігалось сплеску використання вентилятора чи теплових показань. Ви припускаєте, що а) термометри неправильно підраховують чи б) є несправність у реакції вентилятора? Або щось інше цілком?
Аддісон Кримп

@VTCAKAVSMoACE Так - холодне повітря підсилює те, що датчики несправні за моєю оцінкою. Можливо, SMC зіпсований, тому спробуйте скинути його один раз.
bmike

Я скинув SMC і перевірив його (світлодіод змінився, значить, це точно сталося). Якщо протягом наступних двох днів kernel_task знову вийде з удару, я повідомлю вас про це. Інакше я позначу це як відповідь.
Аддісон Кримп

2
Я можу сказати з майже повною впевненістю, що скидання SMC спрацювало. Я підштовхнув комп’ютер до далеких меж процесора, щоб генерувати тепло, і це було абсолютно чудово, як і нормальне використання. Я зроблю остаточну редагування, щоб зробити це більш доступним і легшим знайти і позначити це як відповідь.
Аддісон Кримп

Скидання SMC працювало на мене.
Джуліан А.

2

Погляньте на своїх шанувальників! Для мого Macbook Pro (2015) це не була проблема програмного забезпечення. Мак був абсолютно непридатним. Я відкрив, що Macbook обмацував шанувальників зубною щіткою. Я також очистив радіатор. Знявши радіатор, я виявив, що термічна паста висохла. Я очистив стару термічну пасту і обережно поклав нову пасту. Результат: більше проблем з kernel_task. Вентилятори перейшли від постійної швидкості від 6000 об / хв до 2000 об / хв (загальна тиша).


1

Мій досвід підтверджує теорію про те, що надмірне використання процесора змушує kernel_task запускатися високо. У моєму випадку це часто трапляється, коли у мене відкрито занадто багато вікон браузера або відтворюються відео YouTube.

Закриття Windows або додатків зазвичай вирішує проблему.

Інші способи охолодити речі:

 • Більш висока швидкість вентилятора. Я використовую Macs Fan Control від CrystalIdea, щоб вручну підняти базову швидкість вентилятора до постійної 2500 об / хв або 3000 об / хв, якщо потрібно.

 • Використання охолоджуючої колодки для ноутбука.

 • Кондиціонер! Зовнішня температура також впливає на температуру комп'ютера.

EDIT: Я раніше казав "перегрівання" замість "надмірного використання процесора". Точніше сказати "передбачуваний перегрів на основі поточної швидкості процесора та вентилятора", оскільки система контролю температури Mac також враховує їх.


Моєму комп’ютеру було не жарко, коли kernel_task займав величезні відсотки процесора, як згадувалося в питанні. : P Насправді видувало холодне повітря.
Аддісон Кримп

Система регулювання температури на Macs також враховує передбачуваний перегрів на основі поточного використання процесора. Він наносить попереджувальні удари, так би мовити.
jkdev

Я відредагую свою відповідь, щоб змінити "перегрів" на "надмірне використання процесора".
jkdev

1

Висока температура в частині шасі від зарядки разом із підключеними периферійними пристроями може спричинити цю проблему, принаймні, на MBP 2017 року. Просто переміщення зарядного кабелю зліва в правий порт може бути достатнім для охолодження точки доступу та вирішення проблеми. На машині із зарядкою MagSafe намагайтеся від'єднати периферійні пристрої від лівих портів до тих пір, поки акумулятор не зарядиться.

Використання процесора не має нічого спільного з цим, оскільки гарячий процесор зменшується за рахунок зменшення його швидкості руху, а не шляхом планування незахищеного навантаження.

Див. Https://apple.stackexchange.com/a/363933/27135 для підтвердження.


0

Ось що ви можете спробувати:

 1. Перезавантажте (можливо, ви вже зробили це)
 2. Перевстановіть OS X з HD для відновлення
 3. Видаліть кеші, виконавши ці команди в Терміналі rm -rf ~/Library/Caches
 4. Видаліть усі кеші Safari (оскільки здається, що причиною може стати Safari)

Редагувати: здається, що відповідь bmike набагато точніша.


Я просто встановив його днями. Чи просто теоретично вилучить кеші ? (жодних змін не було внесено до El Capitan)
Addison Crump

Зачекайте, вибачте. Я розумію, що ти маєш на увазі зараз. Я зніму схованки. Ця проблема не є стійкою, а лише час від часу (двічі за три дні) виникає, щоб з’ясувати.
Аддісон Кримп

1
Жодна з них не є першопричинами шипування kernel_task. Видалення кешів насправді погіршить ситуацію, оскільки система робить цикл процесора для відновлення кешованих даних.
bmike

Так - я зазирнув у папку Кеші, і я точно можу запропонувати не видаляти це. Це дійсно може зірвати деякі важливі речі, якщо ви не будете обережні. Зверніть увагу, що у цій відповіді.
Аддісон Кримп

@VTCAKAVSMoACE видалення кешів нічого не зіпсує.
At0mic

0

На мій досвід, kernel_taskперевищення 100% процесора на моєму ноутбуці можна вирішити шляхом повторного встановлення блоку живлення. Однак я живу на човні і маю час від часу непослідовне джерело змінного струму. (Ще один симптом цього режиму відмови - ноутбук вказує, що він підключений, але не заряджається.)

Якщо джерело живлення виявиться ненадійним змінного струму, він перестає заряджати ноутбук. Щоб вирішити це, відключіть обидва кінці джерела живлення на кілька секунд, а потім підключіть його назад. Це (в моєму випадку) змушує ноутбук знову заряджатися, і kernel_task перестає їсти процесор, і вентилятори перестають так сильно крутитися.

Найкраще зловити його до того, як ноутбук (здавалося б швидко) розрядить акумулятор.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.