Яку функціональність пропонують "позначки" на терміналі "El Capitan"?


117

З моменту оновлення до OS X El Capitan, я помітив зміни в терміналі: Виконані лінії показують дужку, що відкривається зліва, і праворуч, що закривається, праворуч, як показано на цьому скріншоті:

Термінал

Тут були задані подібні запитання:

Деякі питання стосуються цих дужок як позначок , а в меню " Редагування" термінала є пара записів, пов’язаних із позначками , наприклад:

  • Редагувати> Позначки> Позначити як запит та надіслати повернення
  • Редагувати> Очистити до попередньої позначки
  • Редагувати> Навігація> Перейти до попередньої позначки

Меню редагування

Чи є підсумок того, для чого ці позначки можна використовувати? Я не бачив жодної посилання на цю нову функцію в жодному з оглядів функцій El Capitan.


9
Якби ми лише знайшли кращий спосіб заплатити Сіракузі достатньо, щоб уважно вивчити ОС протягом місяців ....
bmike

Відповіді:


155

Знаки в терміналі

Нові позначки терміналів (доступні починаючи з OS X 10.11 - El Capitan) схожі на закладки , які також доступні в терміналі, що дозволяє відмічати позиції вікон, а потім надає можливість повернутися назад у більш пізній момент.

Позначення (або закладки) не стосуються вашої історії команд, а буфера прокрутки, який використовується у вікні / вкладці терміналу.

Позначення лінії

За замовчуванням кожного разу, коли ви натискаєте Enterу вікні терміналу, позначається рядок , який відображається за допомогою відкриваючої дужки на початку рядка та закриваючої в самому кінці. Цю поведінку за замовчуванням можна вимкнути, скориставшись пунктом меню Правка> Позначки> Автоматично маркувати рядки рядків . Якщо це вимкнено, ви все одно можете виконати та позначити команду вручну за допомогою Cmd+Enter(або за допомогою пункту меню Правка> Позначки> Позначити як запит та надіслати повернення ).

Якщо увімкнено автоматичне маркування і ви хочете виконати команду, не позначаючи її як підказку , це можна зробити за допомогою Cmd+Shift+Enter(або за допомогою пункту меню Правка> Позначки> Надіслати повернення без розмітки ).

Відключення позначок

Автоматичне маркування ліній можна відключити за допомогою пункту меню Правка> Позначення> Автоматично маркувати рядки рядків .

З командного рядка того ж можна досягти за допомогою

defaults write com.apple.Terminal AutoMarkPromptLines -bool NO

Приховування знаків

Якщо ви хочете використовувати функцію позначки , але не хочете бачити дужки на початку та в кінці рядка, ви ховаєте їх за допомогою пункту меню Перегляд> Сховати позначки . Це дозволить зберегти функціонал нижче недоторканим, але більше не відображатиме дужки.

Стрибки між Марками

Після позначення рядка ви можете швидко перейти до попередньої позначки за допомогою Cmd+Upабо до наступної Cmd+Down. Подібні параметри передбачені як для закладок, так і для переходу до наступної / попередньої позначки:

Меню редагування

Вручну маркування рядка

Окрім автоматичного маркування, ви також можете додавати позначки вручну, вибравши рядок у висновку терміналу за допомогою миші, а потім вибравши пункт меню Правка> Позначки> Позначити як запит (або Cmd+U).

Використовуйте випадки

Функціонал Marks корисний, якщо деякі виконані команди дають багато результатів, і ви швидко хочете прокрутити до позиції, де ви ввели команду. Натискання Cmd+Upдоставить вас туди. Багаторазове натискання на неї призведе до подальшого вгору, а натискання Cmd+Down- знову. Цільове місце зручно виділяти під час стрибків / прокрутки.

Використання позначок

Вибір вмісту

Ті ж функціональні позначки можуть бути використані для вибору термінального виходу. Якщо натиснути Cmd+Shift+Up, виберіть вміст до попередньої позначки, тоді як Cmd+Shift+Downвиберіть до наступного. Це корисно, коли ви хочете скопіювати вихідний журнал або інший вміст з терміналу.

Ця функція також доступна в меню Правка> Перейдіть під час натискання Shiftклавіші:

Навігація по меню

Підсумок

Використовуючи це вже пару днів, я вважаю це неймовірно корисним. Прокручування сотень рядків виводу, щоб знайти початок виведення команди, раптом стало набагато простіше.

Цікаво, чому ця нова функція не згадується більш помітно - я її не бачив ні в одному з покрокових інструкцій Ель-Капітана. Довідка про термінал наразі також не надає жодної інформації про цю функцію.


1
Чудова відповідь. Щоб додати трохи, Закладки також можна назвати, тому подумайте про закладки як глави в книзі та позначте як абзаци. Ви можете створити нову закладку, запускаючи нове завдання в тому ж Терміналі, зручно згадати, де саме ви почали і що зробили.
користувач14492

Це насправді дуже корисно. Дякую за це чудове пояснення! Мені було цікаво, чому я спостерігав те саме за місяці тому, але я ігнорував це, поки не зрозумів, що це не має нічого спільного з моїм модифікованим PS1. Чудово!
бретоніки

4

Виглядає як форма "швидкої / легкої закладки". Я думаю, що вимкнення функції "Автоматично маркувати рядки підказок" робить її функцію більш очевидною. Після цього Cmd-Enter явно зберігає позначку, і Cmd-Up / Down переходить між ними.

Оскільки ви можете конвертувати позначки в закладки і навпаки, я вважаю їх легкими або закладками другого рівня.


1
Це не здається абсолютно точним. Коли я використовую Cmd + Up , він не циркулює мою історію, а прокручує все вікно терміналу до попередньо позначеної команди.
nwinkler

У мене ще не встановлено Ель-Капітан (поки що), і моя відповідь трохи поза темою. Якщо це така функція пошуку історії, як згадування @fonso, це схоже на те, що Apple переробила стару функцію <kbd> CTRL </kbd> - <kbd> R </kbd> bash, де можна було зробити зворотний інтерактивний пошук історії . І Apple, здається, візуалізувала це.
Гарекс

2
Ні це не так. Як я вже говорив у своєму коментарі, він не має жодних збігів із пошуком історії CTRL + R. Схоже, функція позначок працює як своєрідна автоматична закладка, що дозволяє швидко прокручувати вгору через буфер вікна терміналу.
nwinkler

Вибачте, у вас все в порядку, це позначення точки прокрутки, а не історії! Я відредагую відповідь.
fonso
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.