Зовнішній дисплей та розмиті шрифти на El Capitan


8

Я один із багатьох, хто має надзвичайно розмиті шрифти на зовнішніх дисплеях, підключених до мого MacBook Pro 2014 року. Для мене завжди було дотримуватися цього керівництва, яке виконує рубіновий скрипт і додає результат у папку з перекриттям.

РЕДАКТУВАННЯ: Вимкнувши нову функцію El Capitan "без корінь", я зміг отримати доступ до папки "Перекриття", однак, схоже, це не спрацювало. Хто-небудь пощастив виправити розмиті шрифти на зовнішніх дисплеях для El Capitan?

Відповіді:


4

Місцезнаходження Overridesкаталогу змінено на /System/Library/Displays/Contents/Resources/Overrides/. Зауважте, що вам потрібно буде відключити захист цілісності системи, щоб додати файли туди.


Дякую! Я можу підтвердити тим, хто вважає це тим, що стара папка Overrides не працює, однак проходження звичайного процесу та переміщення створеної папки до вищевказаної дійсно працює.
KJ3

Не потрібно відключати SIP, просто зробіть це в режимі відновлення. Дивіться: ireckon.net/2013/03/…
Фредерік А. Вінкельсдорф

2

Доцільно перевірити, чи монітор вже використовує RGB ​​до спроби вищезазначеного, оскільки він не може принести користі. Щоб перевірити: Утиліти / Інформація про систему-> Дисплей та подивіться, чи використовується він RGB (Ви також можете перевірити Системні налаштування-> Дисплеї-> Колір-> Відкрити профіль-> Заголовок-> Пробіл), якщо так, то ваша проблема лежить в іншому місці.

Іншим можливим рішенням є спробувати змінити параметри згладжування шрифту в System Preferences-> General '. Або якщо у певному додатку виникають проблеми - наприклад, у "Попередньому перегляді" перейдіть до "Налаштування"> "PDF" та зніміть прапорець "Згладити текст та лінійне зображення".


0

На мій досвід, це було викликано з'єднанням HDMI. Я замінив його адаптером DisplayPort, і проблема вирішена.

Автоматичні параметри дисплея повинні бути різними, коли він виявляє HDMI і не може знайти потрібні параметри з певних причин.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.