Чи є комбінації клавіш для використання El Capitan Split View для Mac?


28

Це питання стосується Mac El Capitan SplitView

Я прихильник використання представлень спліцскрін, як в i3 для Linux.

Або коли я перебуваю в Windows, я використовую оснащення

За допомогою нової функції є спосіб її використовувати, не торкаючись миші?

Поки що я бачив лише те, що ви можете використовувати його, встановивши його в режим повноекранного режиму, а потім використовувати для нього управління місією. новий розділений екран


@MarekH зараз відповідь у цій темі !!
markhunte

Cmd + `(це зворотній вибір) для зміни фокусу. Я видалив відповідь, оскільки вони хотіли поміняти погляди, щоб не поміняти фокус з одного вікна на антогер. Інша частина відповіді - Amethyst github.com/ianyh/Amethyst
Marek H

Що означає "використовувати це"? Ви маєте на увазі, чи є спосіб розділити вікно та вибрати інше вікно, щоб розмістити поруч, не використовуючи мишу? Просто клавіатура?
Ян Ч.

Відповіді:


13

Наскільки я не знаю ярликів для розділеного екрана в El Capitan.

Однак ShiftIt (абсолютно безкоштовно!) Для цього дивовижний! Як просто неймовірно геніальне.

Використовували його з Гірського Лева.

https://github.com/fikovnik/ShiftIt/releases

Також можна встановити через HomeBrew :

$ brew cask install ShiftIt

FYI Я жодним чином не пов'язаний з розробкою цього програмного забезпечення.


1
Масивний плюс 1 для ShiftIt. Чудовий інструмент.
надсвітні

3

Я виявив, що BetterTouchTools , який я раніше використовував для максимізації вікон ліворуч та праворуч, ЗАРАЗ має підтримку для розділеного перегляду OS X у полі своїх дій.


2

Прикро, що не існує комбінацій клавіш для рідного режиму розділеного екрана.

Однак я використовую більш дешеву програму під назвою BetterSnapTool (станом на 27.07.2016 коштує $ 2,99 у App Store), і в неї є комбінації клавіш.


2

Це можна зробити за допомогою Spectacle . Це безкоштовно і обслуговувати мою потребу. Ви можете розділити екран у будь-якому напрямку. Ви також можете налаштувати її ярлики, щоб робити все, що завгодно.


1

Наразі немає комбінацій клавіш для активації цієї функції OS X. Основний спосіб його активації - натиснути і утримувати зелений світлофор та вибрати інше доступне вікно, яке слід використовувати на розділеному екрані.


Зауважте, що це не єдиний спосіб. Ви також можете використовувати Ctrl + Cmd + F, щоб зробити додаток незалежно повноекранним, а потім перетягніть на нього ще одне вікно в Mission Control.
Arc676

1
"не торкаючись миші"
Пітер Арон Зентай

1
Це настільки прикро, що OSX вже не підтримує енергетичних користувачів.
надсвітні

1

Це легко зробити за допомогою клавіатури Maestro ($ 36).

Створіть два макроси, якими б вам не подобалися комбінації клавіш, одна для фокусування лівої панелі, а інша для фокусування правої.

Використовуйте Move і натисніть кнопку дії , щоб Натисніть на ліву кнопку по відношенню до абсолютне положення .

Потрібно встановити координати x, y відповідно до розміру вашого дисплея. Висота не надто важлива (я щойно використав точку на півдорозі), але вам потрібно, щоб KM натиснув близько до сторін дисплея, тому кліки завжди будуть у правильній області, навіть якщо ви зміните їх розмір.


Очевидно, що 36 доларів - це багато, щоб виправити одне, але KM може зробити багато корисного, тому, напевно, ви виявите, що це того варто, особливо якщо вам подобається робити все за допомогою ярликів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.