Чи є жест відхилити повідомлення


12

З незвичайною частотою трапляється повідомлення, що висвітлюватиме верхню праву частину мого вікна, саме тоді, коли мені потрібно отримати щось у верхньому правому куті. Я б краще не чекати 5 секунд, щоб повідомлення пройшло. Чи є спосіб негайно відхилити сповіщення?

Я читав тут, що праворуч по магічній миші зробить трюк, але це, мабуть, не так, принаймні для мене.


Це питання щодо відхилення сповіщень за допомогою комбінації клавіш може зацікавити людей, які опинилися на цій сторінці.
mattliu

Відповіді:


10

За допомогою трек-панелі чи миші ви можете натиснути сповіщення та перетягнути його праворуч до краю екрана. Якщо ви зробите це досить швидко, це майже як поворот.

На трекпаді також можна просто провести пальцями праворуч двома пальцями.


5
Мій жест пальцем із двох пальців чомусь перестав працювати над новою установкою Сьєрри. Будь-яка ідея, де налаштування ввімкнути це?
Матвій

Для мене три пальці трьома пальцями працюють замість двох, використовуючи сенсорну панель, 10.13
ryenus

10

в ель-Капітані функцію пальця відключено для сповіщень нагадування. Тепер ви повинні натиснути пізніше .. потім натиснути 1 годину, 1 день тощо. Отже, вони змінили простий жест пальцем за два кліки .. за повідомлення. Це робить його складнішим, я не знаю, про що думала Apple, коли вони змінили це, принаймні, вони повинні дати можливість зробити це простіше.


1

Якщо ви перейдете до налаштувань, я думаю, ви можете змінити налаштування від сповіщень, до банерів, які можна розсунути, на жаль, вони зникають через кілька секунд, але вони все одно будуть знаходитися в центрі сповіщень, проводячи двома пальцями праворуч доріжки.

NB: Я запускаю ОС Sierra.


0

У моєму випадку проблема була прихована в налаштуваннях. Проведіть пальцем для прокрутки між сторінками, розташованими на трьох жестах пальцем, і відхилення повідомлення не вийшло. Після повернення до "пальця двома пальцями" воно знову працює. Схоже, яблучна помилка для мене, але вирішена - принаймні для мене.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.