Дозвіл, необхідний для зміни значків нативної програми Apple


3

Гаразд, ось моя проблема. Я хочу змінити піктограми панелі інструментів, панелі запуску, Quicktime, нотаток, пошти тощо. Але коли я вставляю свою піктограму у верхній лівий міні-значок у вікні попереднього перегляду (на сторінці Отримати інформацію), це не дозволить мені. Тоді я спробував змінити параметри дозволу, щоб мати змогу редагувати піктограму або змінити що-небудь у папці додатків, але це говорить мені, що я не маю дозволу, тому що я є єдиним користувачем Mac.

Я на El Capitan, тому не знаю, чи це через нову модернізацію.

Я намагався змінити привілей "всіх" читати і писати


Apple Apps мають спеціальні дозволи, щоб запобігти їх легкому видаленню, що також не дозволяє вам змінювати піктограму. Це стосується декількох попередніх версій (якщо не всіх версій) Mac OS X. Коли ви намагаєтеся зафіксувати додаток Apple у кошику, ви отримаєте повідомлення. “<app_name>.app” can’t be modified or deleted because it’s required by OS X.Чи можу я запитати, чому ви хочете змінити піктограми на всіх ці додатки?
IconDaemon

2
@Syma, чи намагалися ви тимчасово відключити SIP , змінити піктограми та повторно ввімкнути SIP. Захист цілісності системи є новим у OS X El Capitan.
користувач3439894

Відповіді:


3
  1. Вимкніть свій Mac.
  2. Завантажте його в режимі відновлення, утримуючи ⌘-R, поки не з’явиться логотип Apple із смужкою прогресу.
  3. Клацніть "Утиліти" на панелі меню та виберіть Термінал.
  4. Введіть команду "csrutil status" і натисніть Enter.
  5. Якщо це ввімкнено, введіть "csrutil disabled".
  6. Натисніть Enter.
  7. Клацніть  на панелі меню та виберіть «Перезапустити».
  8. Тепер метод копіювання та вставки повинен працювати.

Детальніші інструкції див. На веб-сторінці http://hashbangstar.net/blog/changing-icons-in-el-capitan

Ви також можете завантажити програму під назвою Liteicon з http://www.macupdate.com/app/mac/24764/liteicon

Ви все ще повинні зробити кроки 1-8, але це робить зміну піктограм дуже просто! Ви також можете легко змінити піктограму Finder і Trash Can, використовуючи метод перетягування.мій поточний робочий стіл з користувацькими значками


1
Приємна кольорова гамма та фонове зображення! +1
bmike

0

Я не знаю, чи були у вас ті ж проблеми, з якими я щойно стикався, але ось зі мною сталося і як я це вирішив.

У мене був додаток, який я створив за допомогою Fluid.app. Я вибрав зображення у Fluid, яке використовуватиме як значок програми, але воно не спрацювало. Я закінчився загальним значком програми. Тому я перейшов "отримати інформацію" про додаток, і коли я натиснув на піктограму вгорі і спробував вставити скопійоване зображення, розмір програми змінився (тобто мегабайти на диск), але піктограма все ще не з’явилася.

Щоб виправити це, я клацнув правою кнопкою миші додаток і вибрав "Показати зміст пакета". Я зайшов у підпапку Зміст-> Ресурси. Файлу appl.icns там не було, тому я перетворив своє зображення у формат icns за допомогою програми image2icon (безкоштовно в магазині додатків Mac). Потім я назвав файл "appl.icns" і перетягнув його в папку ресурсів. Це не змінило зовнішній вигляд піктограми додатка одразу. Потім мені довелося знову зайти в "Отримати інформацію" і вставити буквально будь-яке зображення, після чого оновилося до зображення, яке я зберегла як appl.icns у <*. App> / Зміст / Ресурси.

Зауважте, я спробував вставити зображення у вікно отримання інформації типу png, tiff, pic, icns та різних правильних розмірів версій цих форматів. Нічого не працювало. Я думаю, що в якийсь момент у мого комп’ютера не вистачило пам’яті додатків, що могло бути, як я потрапив у цю ситуацію, тому що раніше я створив ще одне програмне середовище для рідини, на яке мені вдалося вставити значок звичайним способом. Мені належить перезапуск, який, в кінцевому рахунку, повинен вирішити мою проблему, але в мене зараз занадто багато відкритих проектів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.