ОС X не може відключити диск


17

Мій ТБ LaCie Rugged THB вирішив, що це була гарна ідея раптово припинити роботу. Якщо я відкриваю його в утиліті диска, я іноді бачу фактичну назву розділу, але, швидше за все, це не справжнє ім'я.

У Терміналі я спробував:

diskutil list
/dev/disk0
  #:            TYPE NAME          SIZE    IDENTIFIER
  0:   GUID_partition_scheme            *251.0 GB  disk0
  1:            EFI EFI           209.7 MB  disk0s1
  2:         Apple_HFS Macintosh HD      140.0 GB  disk0s2
  3:         Apple_Boot Recovery HD       650.0 MB  disk0s3
  4:    Microsoft Basic Data BOOTCAMP        110.1 GB  disk0s4
/dev/disk1
  #:            TYPE NAME          SIZE    IDENTIFIER
  0:   FDisk_partition_scheme            *1.0 TB   disk1
  1:         Apple_HFS             150.1 GB  disk1s1
  2:         DOS_FAT_32 BAK_WIN         150.0 GB  disk1s2
  3:         Apple_HFS             100.0 GB  disk1s3
  4:         DOS_FAT_32             120.0 GB  disk1s5
  5:         DOS_FAT_32             480.1 GB  disk1s6

А потім демонтувати це:

$sudo diskutil unmountDisk force disk1

дав це: примусовий вимкнення диска1 не вдалося: принаймні один том не можна було демонтувати, ніж для кожного диска:

$sudo diskutil unmount force disk1sn

Завжди: disk1sn вже відключений

Оскільки я не зміг нічого зробити зі своїм зовнішнім жорстким жорстким диском, я зробив відчайдушну спробу стерти все, що на ньому, в тому числі і непогашені файли, спричинив це як план резервного копіювання. Це була спроба:

$ sudo diskutil eraseDisk JHFS+ DISK_VOLUME disk1
Started erase on disk1
Unmounting disk
Error: -69888: Couldn't unmount disk

Але це також не спрацювало. Якщо у вас є ідеї змусити жорсткий диск працювати або навіть захистити файли, я був би вам дуже вдячний.

Практично забув про це від Disk Utility:
Disk Utility не може відновити цей диск. Створіть резервну копію якомога більшої кількості файлів, переформатуйте диск та відновіть резервні файли.


Просто для того, щоб було зрозуміло - вам не потрібні файли з цього диска, просто щоб ви його стерли та повернули в експлуатацію?
bmike

Мені хотілося б мати файли, але якщо іншого способу немає, я буду вдячний, що навіть зможу ним знову користуватися. Але означало б втрату багатьох фотографій: - /
Петро

Відповіді:


20

Для мене жодне з рішень не працювало: sudo unmount, sudo unmountDisk, unmountDisk force тощо, з / dev / disk4, / dev / disk4s1, / dev / disk4s2 тощо. Все не вдалося. Останнє, що я спробував - eraseDisk - дав мені таку ж помилку: Помилка: -69888: Не вдалося відключити диск

Тоді я вирішив побачити, чи є якісь процеси на моєму шляху, тому я побіг sudo lsof|grep disk4і знайшов процес, що працює над однією з моїх секцій. Я вбив ідентифікатор процесу і раптом диск знову встановився! Успіху!


Ну, диск не працює до сьогодні. Але я це втримав, давайте подивимось, що я можу зробити :)
Петро

Удачі, сподіваємось, що це працює!
Даннід

Хоча я вірю у твій одяг (також знайшов його в інших блогах), моя система більше не розпізнає диск. Але все одно дякую :)
Пітер

@PeterSchmucki Ви можете бачити диск взагалі під час запуску diskutil? (У мене є більший досвід виправлення поганих дисків на windows, тому це було б моїм наступним рішенням: знайдіть машину Windows і
поглибившись

Не вдалося його побачити diskutilвостаннє, проте інколи я бачу диск у Windows 7. У мене основний диск розділений, я можу завантажуватися з Windows. Мій VM Linux, з іншого боку, ніколи не бачив диска, можливо, проблема з конфігурацією, але не дуже впевнена в цьому
Петро,

6

Зі мною трапилось те саме, що я був у тому самому каталозі, що і USB-накопичувач.

Я повернувся до свого домашнього каталогу (cd ~) і запустив команду знову, і вона спрацювала.


це спрацювало, тому що я намагався відключити диск, поки я знаходився на диску (dooh). Я просто cd ..піднімався на рівень, який перемістив мене за межі диска, який я намагався відключити.
tylerlindell

+1 Неймовірно, я так багато намагався, поки CD не вирішив проблему. Дуже дякую!
Майкл Хоппе

1

Я виявив, що я отримав цю проблему, коли я використовував iTerm замість терміналу, якщо інші виправлення не допомагають спробувати перейти на термінал, якщо ви використовуєте щось інше


1

Я підтверджую, що використання терміналу замість iTerm2 несподівано зробило команду diskutil unmountта diskutil mountпрацю!


0

Усі ці вищевикладені методи використовувались для роботи на моїй машині. Здається, через деякий час він більше не працюватиме. Чомусь ця проблема починає виникати щоразу, коли диск видалено небезпечно. Наприклад, у моїй книзі macbook немає акумулятора, тому, якщо електрична енергія мого будинку виходить з ладу, або якщо шнур живлення відключений, під час перезавантаження комп'ютера диск не працюватиме.

Єдиний спосіб, коли я працював щоразу, - це запустити віртуальну машину з дистрибутивом Linux або Windows на одному комп’ютері, який не встановлюється, і змусити накопичувач встановити на ньому. [1] Ви можете натиснути на пристрої, USB 2.0 (або 3.0) і шукати пристрій. Як тільки він змонтується, ви безпечно його виймаєте, вимикаєте віртуальну машину або знімаєте прапорець, повертаючи крок [1].

Якщо він не відображається автоматично на вашому Mac, ви можете відключити його та підключити ще раз.

Пс .: Цей метод був зроблений за допомогою віртуальної віртуальної скриньки, але він, ймовірно, працюватиме за допомогою Parallels, VMWare або навіть Live CD (usb) Linux Distro.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.