Сірі не може надіслати повідомлення комусь, навіть якщо він може зателефонувати їм, надіслати їх електронною поштою та показати їх контактну інформацію


3

Я прошу Сірі "Надіслати текстове повідомлення Джону Сміту" . Я отримую відповідь: "У вас є два контакти на ім'я Джон Сміт, і жоден номер телефону та електронна адреса не мають" . Однак, якщо я ввожу контактну інформацію Джона Сміта в " Контактах" , я бачу лише одну карту, і на цій картці є його електронні листи та номер телефону.

Якщо я попрошу Сірі "Показати мені контактну інформацію Джона Сміта" , я побачу контактну інформацію Джона Сміта. Якщо я запитаю Сірі "Де Джон Сміт?" Сірі покаже мені, де знаходиться Джон Сміт у додатку Find my Friends . Якщо я запитаю Сірі "Електронний лист Джона Сміта" , Сірі відповідає "Яка адреса електронної пошти для Джона Сміта" і показує мені всі його адреси електронної пошти. Якщо я скажу «Подзвони Джону Сміту» , Сірі називає Джона Сміта.

І якщо я підняти контакт і натиснути маленьку міхурову промову, я можу надіслати повідомлення Джону Сміту таким чином. І я також можу попросити Сірі показати контактну інформацію Джона Сміта та надіслати йому текст і таким чином.

Здається, проблема стосується лише текстових повідомлень. Джон Сміт також має iPhone і використовує iMessage.

Будь-яка ідея, як я можу змусити Сірі знайти електронну адресу або номер Джона Сміта, коли я надсилаю йому текст? У мене немає проблем з електронною поштою або телефоном Джона Сміта через Siri - просто надсилання повідомлень через Siri.


Чи були ці імпортовані контакти випадково? Підтягніть контактну сторінку містера Сміта вгору і подивіться, що говорить скринька поруч із встановленим номером телефону. Якщо його вже встановлено як Телефон, спробуйте встановити його як iPhone (або навпаки). Інша річ, яку слід спробувати, було б додати емо на ім'я "працюючого" Сміта, а потім дозволити Сірі витягнути інше на ім'я (і при необхідності видалити)
Mikey TK

Ні. Не імпортується, хоча він має профіль Facebook у моїх контактах. Однак це не впливає на інших, які перебувають у подібному становищі. Вся справа в тому, що Сірі може знайти контактну інформацію, надіслати її електронною поштою і навіть зателефонувати цій особі, тож Сірі знає електронну пошту та номер телефону. Однак Сірі, здається, не може писати текст. Це єдине, і це найголовніше. Я можу надсилати тексти цій людині вручну, але хочу, щоб це було вільно, як і всі інші мої контакти.
David W.

Який тип номера телефону встановлено для контакту. Вибір за замовчуванням - "домашній", "робота", "мобільний", "основний", "iPhone" тощо, а також ви можете створювати власні записи. Інше питання: чи використовуєте ви звичайні контакти iCloud чи інший тип, наприклад, обмін google чи ms?
Тайсон

просто заради повноти, ви спробували "надіслати текст ...", надішліть повідомлення ... "і" надішліть iMessage до ... ", на випадок, якщо Сірі надає перевагу одній формі над іншою. Також додавання типу контакту, "iPhone", "мобільний" тощо, як ви хочете для телефонного дзвінка
Tetsujin

У мене номер телефону встановлений як iPhone, і я спробував усі різні форми тексту: Надіслати чат, надіслати iMessage, надіслати текст тощо. Я можу надсилати іншим текстові повідомлення. Я можу робити інші речі з цим контактом. Я не можу надіслати цей контактний текст через Siri. Хоча я можу відповісти через Siri, якщо він надіслав мені текстове повідомлення. Я змінив його ім'я, і ​​я міг надіслати текст, і він спрацював ненадовго, коли повернув його назад. Тепер він знову зламаний.
Девід В.

Відповіді:


3

Добре. Я вирішив проблему - принаймні поки що.

Видалення запису нічого не зробило. Я відтворив запис, він спочатку спрацював, а потім провалився через п’ять хвилин із тією ж проблемою.

На моєму iPhone записи "уніфіковані". Наприклад, у моєї дружини є запис для когось, а у мене є запис для когось, це відображається на моєму iPhone як один запис. На моєму iPad вони відображаються як кілька записів. Якщо Facebook створить запис, з’явиться третя.

Я хочу, щоб мій iPad, і було три записи для цього імені - два мали електронну пошту та номери телефонів, а один - ні.

Видалення цього таємничого третього запису працювало близько двох хвилин, але воно з’явилося ще через хвилину, і у мене знову виникло те саме питання. Я закінчив редагувати цей третій запис і додав номер телефону та адреси електронної пошти. Це дозволило мені написати Джон Сміта через Сірі. Це поки що протрималося два дні. Я можу ще раз надіслати текст Джон Сміт через Сірі. Однак інші люди, які мають профілі у Facebook та знаходяться в моїй телефонній книзі, не є проблемою. Це був саме цей.


Додаток

Проблему було відстежено, коли у Facebook було дозволено підключити мою адресну книгу. Цей користувач не мав інформації про телефон або електронну пошту у Facebook, тому Сірі, мабуть, бачила інформацію про Facebook і намагалася цим користуватися. На моєму iPhone контактні записи уніфіковані, тому я бачу і те, що додає Facebook, і мій запис.

Вимкнення Налаштування-> Facebook-> Контакти вирішено проблему.

Можливо, подібні проблеми з іншими контактними програмами, такими як Twitter та Outlook, які можуть призвести до того, що Сірі не побачить інформацію, яку ви маєте для контакту. Вимкнення цієї програми для оновлення контактів може вирішити проблему.


Благословіть вас, сер. Ця річ у Facebook була і для мене відповіддю!
JoshSamBob

1

Чи номер телефону, який ви маєте для нього, позначається як "Мобільний", а не "додому" чи на роботі? Це, можливо, може змінити значення.


Ласкаво просимо до "Запитайте різних"! Це не дає відповіді на запитання. Щоб критикувати або вимагати роз'яснення у автора, залиште коментар під їх публікацією - ви завжди можете коментувати свої власні публікації, і як тільки у вас буде достатня репутація, ви зможете коментувати будь-яку публікацію.
Tetsujin

1

У моєї дружини виникли саме ці проблеми з кількома її контактами (але саме з тими, яким вона хотіла найбільше відправляти текстові повідомлення). Я виявив, що у мене були однакові проблеми з кількома моїми контактами. Нещодавно ми обоє отримали нові телефони iPhone 7 Plus. Нарешті мені вдалося вирішити цю проблему, змусивши Apple видалити кеш даних з кожного нашого телефону, який Apple зберігає на своїх серверах для обробки запитів Siri (що включає контакти з телефонів). Щоб сервери Apple видалили кеш-пам'ять телефону, виконайте наступне:

  1. Відкрийте "Налаштування", "Сірі", а потім вимкніть "Сірі".
  2. Якщо ви отримаєте попередження, що це видалить вашу інформацію з сервера Apple (і знадобиться певний час, щоб відновити її, якщо згодом вирішите знову включити Siri), перейдіть до кроку 5.
  3. Якщо ви отримаєте повідомлення про те, що Apple буде зберігати ваші дані на своїх серверах для підтримки диктанту, якщо ви також не відключите диктант, тоді вам потрібно буде відключити диктант.
  4. Щоб відключити диктант, перейдіть до "Налаштування", "Загальне", "Клавіатура", а потім прокрутіть донизу та вимкніть "Увімкнути диктант". Тепер вам слід побачити попередження про видалення ваших даних із серверів Apple.
  5. Для гарної міри вимкніть телефон (натисніть і утримуйте кнопку живлення, поки не з’явиться повідомлення "Слайд, щоб вимкнути живлення", а потім пересуньте).
  6. Увімкніть телефон.
  7. Поверніться до Налаштування, Сірі та ввімкніть Сірі знову.
  8. Якщо ви вимкнули Dictation, увімкніть його знову.
  9. Дайте телефону кілька хвилин, щоб відновити кеш даних, а потім спробуйте Сірі ще раз. Зараз має працювати належним чином.

Це працювало як на моєму телефоні, так і на моїй дружині. Я сподіваюся, що це корисно для інших, хто стикається з цією проблемою.


0

У мене була така ж проблема, коли Сірі змогла б зв’язатися з моєю дружиною і навіть подзвонити їй, але не надіслати її. Нарешті виправили це, перейшовши в Налаштування> iCloud та включивши Контакти.


0

Я міг би вирішити це, якби я відключив синхронізацію контактів у Outlook і просто використав локальну копію. Потім, коли я знову налаштував синхронізацію Outlook, Сірі знову сказала, що для цієї людини немає номерів.

Я в кінцевому підсумку створив новий контакт з таким же ім'ям та прізвищем, з тим самим номером телефону, що і вихідний контакт, і, здається, це було виправлено, але тепер мені потрібно пам’ятати, що якщо я надсилаю повідомлення дружині для використання її прізвище двічі!


0

Я спробував усе вищесказане. Не вдалося. Потім я зайшов у свої контакти, надіслав повідомлення прямо з екрана контактів; то наступного разу я попросив Сірі надіслати йому повідомлення вуаля !!! Це спрацювало!!! Нарешті


0

Я повністю видалив свій контакт і повторно додав його та переконався, що номер телефону вказаний у розділі "мобільний", а не вдома чи на роботі. Здається, працював на мене


-1

Спробував розмотати ... не вийшло.

Видалено старий контакт і створили новий. Здається, працював досі


Ласкаво просимо до "Запитайте різних" Ця відповідь істотно не відрізняється від існуючих відповідей, і вона не дає жодної нової інформації. Будь ласка, див. Як відповісти, щоб отримати інформацію про те, як надати відповіді.
fsb
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.