Гора Ext4 на Ель-Капітані


47

Нещодавно я встановив OS X 10.11 на своєму Mac.

Я спробував прочитати SD-карту з розділом Ext4, який навіть не показаний Disk Utility, хоча diskutilпоказав це як розділ Linux.

Я не можу монтувати розділ ( mountкоманда, здається, змінилася, але я не вивчив це повністю).

Я FUSE for OS Xвстановив і оновив до 2.8.1. У мене теж було fuse-ext2, але, хоча це було показано в налаштуваннях, воно показує "Не встановлено". Я спробував повторно встановити з сайту sourceforge, але отримав таку помилку: -

This package is incompatible with this version of OS X and may fail to install.

Хто-небудь має рішення, що дозволить монтувати розділи Ext4.


Гей, просто цікаво, чи знайшли ви вирішення цієї проблеми?
dhruvvyas90

@dastaan ​​Я вирішив своє оригінальне завдання, встановивши на машині Linix. Я також встановив Linix OS (Ubuntu MATE) у віртуальну машину і можу монтувати Ext4 за допомогою зчитувача USB-карток (внутрішній зчитувач не може отримати доступ). Жодне з них не є цілком задовільним; Я не визначив, чи відключити SIP. Я не бачу, чому Apple хоче зупинити мене на використанні моєї машини, або чому вона вперто відмовляється створювати підтримку Ext4 (як це робилося NTFS роками) - принаймні, це відкритий код. Я все ще сподіваюся, що хтось створить підтримку Ext4, яка працює з SIP.
Міллівей

Дякуємо за швидку відповідь. Лемме роби це за своїм методом, принаймні поки що. До речі, я спробував відключити режим SIP, щоб перевірити, чи працює він. Але не вдалося це працювати.
dhruvvyas90

Відповіді:


44

Спробуйте використовувати ext4fuse.

ext4fuse Це реалізація ext4 для FUSE лише для читання. Основна причина цього - можливість читати Linux-розділи з OSX. Однак він повинен працювати над будь-якою реалізацією FUSE.

Основи використання, де Nі Mв /dev/diskNsMті номери дисків і розділів (наприклад , як 7і 1) вашого Ext4 ( «Linux») даних. Ви можете знайти ці відповідні номери для своєї машини у програмі Disk Utility.

mkdir -p "$HOME/tmp/my-linux-mount"
ext4fuse "/dev/diskNsM" "$HOME/tmp/my-linux-mount"

У macOS Sierra -o allow_otherпотрібен варіант , як у:

ext4fuse /dev/diskNsM $HOME/tmp/my-linux-mount -o allow_other

Встановіть і те, ext4fuseі osxfuseвикористання Homebrew .

brew cask install osxfuse
brew install ext4fuse

Згідно з документами , можливо, вам доведеться також додати <your user>до operatorгрупи. Тут використовується whoamiдля пошуку вашого поточного імені користувача.

sudo dscl . append /Groups/operator GroupMembership "$(whoami)"

Дивіться також виправлення проблем, натиснувши "дозволити" для повідомлення "Розширення системи заблоковано" дляosxfuse , та osxfuseдокументи для параметрів монтажу, таких як allow_otherта defer_permissions.


5
Дякую за цю відповідь! Дуже корисний. Мені довелося скористатися, sudo ext4fuse /dev/diskNsM ~tmp/my-linux-mount -o allow_otherщоб змонтувати його, перш ніж мені вдалося відкрити його моєму користувачеві ... Не вдалося відкрити диск без sudoмоєї системи
Sean W.

2
Короткий зауваження тут: "цитування" ~/в команді за допомогою zshфактично створить \~папку замість домашнього каталогу. Спробуйте видалити лапки або використовувати $HOMEзамість цього. Я підтверджую, що це працює бездоганно на MacOS Sierra 10.12.3 :)
GabLeRoux

1
@GabLeRoux: цілком правильно! Знаючи, скільки копіпастів трапляється на супер-сервері, я продовжував цитати, але змінився на $HOME. Дякую!
Джоел Пурра

Здається, це не працює належним чином, на що вказують деякі повідомлення про помилки: github.com/gerard/ext4fuse/isissue/44
slhck

1
@JanM: з ext4fusereadme : "Якщо ви використовуєте OS XI, пропоную покластися на проект домашньої мови".
Джоел Пурра

9

Не використовуйте Paragon ExtFS для OSX з El Capitan. Порт дуже експериментальний, незважаючи на те, що Paragon вимагає підтримки El Capitan.

Я два рази пошкодив файлову систему ext4 1,5TB поза непоправними межами, використовуючи дві незалежні установки EL Capitan (10.11.3) на MacBook Pro та MacBook Air. fsck -y /dev/sda(x)на вікні linux після завершення передачі файлів потрібні сотні тисяч багаторазово заявлених блоків з кількома файлами та каталогами - файловий файл пішов!

ExtFs також не реалізовано в DiskUtilty в Ela Capitan, тому ви не можете перевірити цілісність вашої файлової системи, а також формат у ext2 / 3/4 ...

Paragon Хлопці, будь ласка, терміново виправте своє програмне забезпечення! Ваша претензія на підтримку El Capitan дуже вводить в оману!

Підсумовуючи, вивантажуйте Paragon ExtFS з OSX 10.11.x і не витрачайте свої 20 доларів або повертаєтесь назад до Yosemite або попередніх OSX. Крім того, поставте Linux Box у вашу мережу GB та скопіюйте через SMB. Це безпечніше….


Це читається як історія жахів! Чи мали у вас наступні стосунки з Paragon's ExtFS, оскільки це оновило б цей досвід, чи ви відтоді не використовували його? Я розглядав це як варіант, але це викликає у мене законні побоювання прочитати більше, перш ніж це зробити.
TCAllen07

Нещодавно у мене був подібний жах, але, на щастя, мені вдалося відновити свої файли (лише за допомогою інструментів Windows).
nyxee

4
Як це не жахливо, це не відповідь на питання, як читати розділ ext4 на Mac.
Алекс Г


5

Я зробив вилку з fuse-ext2, яка встановлює все в / Бібліотека та / usr / local, так що вам не доведеться відключати SIP в Mac OS X El Capitan. Радий, якщо ви спробуєте ;-).


Цікаво виглядало, поки я не дійшов до кроку додому. Чи можливо комусь зробити встановлений пакет?
Міллівейс

1
Homebrew потрібен лише для пакету e2fsprogs (команди для створення нової файлової системи ext, проведення перевірки файлової системи ext тощо). fuse-ext2 використовує лише команду e2label від efsprogs, щоб отримати мітку обсягу ext. Я думаю, що це необхідно для автоматичного монтажу при вставці пристроїв (USB-накопичувачі, зовнішні жорсткі диски, SD-карти). Якщо у вас все в порядку з ручним монтуванням і не потрібно створювати нові файлові системи ext або перевіряти існуючі файлові системи, ви можете залишити встановлення Homebrew та e2fsprogs.
gpz500

І якщо у вас вже є установка e2fsprogs у вашій системі (з MacPorts, з Fink або зібрана з джерел), ви можете відредагувати файл /Library/Filesystems/fuse-ext2.fs/fuse-ext2.util, щоб використовувати вашу установку e2fsprogs.
gpz500

в якийсь момент, під час перевірки мого диска, мене попросили встановити нову версію e2fsck, тому я здогадуюсь, навіть ті, хто має більш старі установки e2fsprogs, радять оновити.
nyxee

5

Після відвідування цієї сторінки з цим випуском, саме для мене це спрацювало:

brew cask install osxfuse
brew install ext4fuse

Тепер вам потрібно знайти вашу файлову систему linux, так

diskutil list 

Для мене це було

  #:            TYPE NAME          SIZE    IDENTIFIER
  5:      Linux Filesystem             149.0 GB  disk0s5

Потім після коментаря @Sean W.

sudo ext4fuse /dev/disk0s5 ~tmp/my-linux-mount -o allow_other

І тепер його слід монтувати.


3
Це рішення працює, просто спробував його на моєму комп'ютері із зовнішнім накопичувачем EXT4, відформатованим Synology NAS. Монтується прекрасно. Спасибо @Nicolas
Джеймс Вонг

2
MacOS 10.13.3 блокує ext4fuse від запуску. Мені потрібно було перейти до налаштувань безпеки та дозволити запускати програмне забезпечення від розробника "Бенджаміна Флейшера". Будь ласка, прийміть власне рішення щодо того, чи це безпечні дії.
Хлопець C

чи це рішення монтує його лише в режимі читання чи воно підходить для запису?
knocte

1
Це рішення читається тільки.
Diogo Cardoso

1
Це чудово працювало для мене на macOS Mojave! Це допомагає diskutil listправо перед тим, як підключити диск, а потім diskutil listзнову порівняти вихід і подивитися, який диск був доданий.
cgenco

3

Попередження: Випробувавши ті самі проблеми, що описані у відповіді Шнорха, я більше не можу рекомендувати цю програму! Оригінальна відповідь зліва внизу для нащадків ...


Комерційним варіантом ($ 20) є Paragon ExtFS для OS X , який підтримує монтаж для читання / запису ext2 / 3/4. Я зараз його використовую в El Capitan.

У ньому є кілька прикрощів, таких як, здавалося б, не звертати уваги на параметри монтажу, визначені у fstab ... Але, як правило, ця робота прекрасно справляється.


Де fstab на OSX? Я використовую OSX 10.12. Я зараз можу отримати доступ до ext4 лише в режимі читання. Нещодавно я втратив свої розділи ext4, але я все ще
воюю

3
Просто перейдіть до Linux ...
небезпека89
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.