Немає голосових відгуків при використанні Siri з американським акцентом в iOS 9.0.2


1

Я використовую Siri з американським акцентом в iOS 9.0.2. Але він не має голосового зворотного зв’язку, навіть якщо в режимі навігації в Картах. Як тільки я переходжу на британський акцент, Сірі говорить. Це помилка Siri в останніх оновленнях iOS?

Відповіді:


1

Siri та "Speech" на iOS, схоже, заплутані з iOS 9. Ось як це виправити:

Перейдіть у Налаштування -> Загальне -> Доступність -> Мовлення -> Голоси -> Англійська -> та завантажте і "Siri Female (Enhanced)" і "Alex".

Примітка . Не забудьте залишитися в програмі налаштувань, поки завантаження завершується. Якщо ви залишите додаток або перейдете на іншу сторінку в межах налаштувань, завантаження скасується.

Дайте мені знати, чи це працює;).


Це не спрацювало. І кожного разу, коли я переходив на "англійську" сторінку, він знову завантажував " Siri Female" ( знову ) . :(
chenghuayang

chenghuayang, вам потрібно залишатися в додатку налаштувань, поки завантаження завершується. Якщо ви залишите додаток або перейдете на іншу сторінку в межах налаштувань, завантаження скасується.
saphryn

У мене виникла ця проблема, і завантаження голосу могло виправити це. Спробуйте також змінити голосовий зворотний зв'язок (Загальне -> Siri -> Зворотній зв'язок голосу) на Контроль за допомогою дзвінка-перемикача, а потім встановіть його на Завжди
увімкнено

0

У мене був такий самий результат. Насправді посилений голос Жінки Siri закінчив завантаження. Але мій телефон його не зберігає. Не впевнений, що це апаратне забезпечення, але я знаю, що він працював ще до його оновлення. І випробував кожну комбінацію та перестановку. Тож британські чи австралійські акценти працюють, але не американський акцент!


У цьому і моя проблема. :(
chenghuayang

-1

У мене була така ж проблема. Сьогодні після оновлення ios голос американської Siri повернувся і працює.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.