Як емулювати праву клавішу миші у віддаленому робочому столі Microsoft?


24

Я використовую кнопку ctrl, щоб імітувати правою кнопкою миші в OS X на своєму MacBook за допомогою інтегрованої трекпада.

Коли я підключаюсь до комп'ютера з Windows за допомогою віддаленого робочого столу, я не змушуюсь таким же чином використовувати кнопку ctrl.

Чи є спосіб налаштувати це, щоб отримати правою кнопкою миші трекпад?


1
Яке обладнання ви використовуєте для генерації клацань миші на OS X? Я вважаю, що підтримка контекстних меню Apple додала близько 20 років тому, тому я чухаю голову, думаючи, що жодне програмне забезпечення до цього часу не підтримуватиме її.
bmike

Ну, я використовував трекпад мого MacBook Pro. Віддалений робочий стіл переймає клавішу ctrl на моїй клавіатурі, тому я не можу використовувати клавішу ctrl, як це було б зазвичай в ОС X.
Joachim Bratteli

Я відредагував цю інформацію в головному дописі, щоб люди могли бачити її - коментарі видаляються та приховуються залежно від того, скільки їм років / скільки / погано. Це непогано, але я не хочу втрачати цю важливу частину вниз.
bmike

1
Будь ласка, не вважайте мене болячим програш, але як сприйнята відповідь краща, ніж моя відповідь, яка не тільки дає альтернативи для 3 методів введення, але й описує, як їх активувати ....
Tetsujin

1
в JoachimBratteli & @bmike - дякую обом за добрі та раціональні пояснення. ['at' - це обмеження системи для сповіщень із використанням @ ]
Tetsujin

Відповіді:


35

Насправді я постійно використовую RDP з Mac на серверах Windows. Клацання правою кнопкою миші можна імітувати двома пальцями на доріжці. Така ж поведінка працює від чарівної миші та чарівної доріжки.


Працювали! Напевно, я повинен навчитися ще декількома жестами для трекпада, оскільки я давно це роблю "неправильно".
Йоахім Браттелі

Дуже дякую! Я не можу повірити, що я використовував Ctrl-Click на Mac замість натискання на два пальці !!
Hampden123

слід зазначити, що це потрібно ввімкнути в System Preference -> Trackpad -> Point and Click.
Майкл

3

RDP насправді не може бути налаштований реально.
Ваш єдиний варіант - фактично надіслати його правою кнопкою миші. У Windows немає жодної альтернативи ctrl / click, навіть при прямому доступі.

Від клієнта віддаленого робочого столу на Mac: FAQ

Альтернативні методи введення обладнання та деталі активації: -

  • Стандартна USB миша з двома кнопками
  • Apple Magic Mouse: Щоб увімкнути правою кнопкою миші, клацніть Налаштування системи в доці, клацніть Миша, а потім увімкніть вторинне клацання.
  • Apple Magic Trackpad або MacBook Trackpad: Щоб увімкнути клацання правою кнопкою миші, натисніть Системні налаштування в доці, натисніть кнопку Миша, а потім увімкніть вторинне клацання.

1
У моєму випадку я просто повинен був використовувати вторинний клацання двома пальцями, оскільки він був налаштований так, як весь час, без мого відома. Дякуємо за посилання на інформаційну сторінку про клієнта віддаленого робочого столу @tetsujin
Йоахім Браттелі

Так що якщо у вас є звичайна яблучна миша з однією кнопкою, вам потрібен шланг, так?
Джон Хаскалл

@JohnHascall - Маки не мали миші однією кнопкою приблизно з 2001 року ....
Tetsujin

Ви значно перебільшуєте. Чарівна миша навіть не була представлена ​​до 2009 року
Джон Хаскалл

@JohnHascall - tbh, я намагаюся пам’ятати, тому що я насправді не використовую Apple дуже багато ... У середині 90-х у мене був 3-клавішний [ADB logitech?], В ті дні не було колеса прокрутки. Хокейна шайба мого Bondi iMac зайшла в шухляду через 2 дні, однаково з усіма варіаціями «чарівної» миші з тих пір. Я все ще на Logitechs, але в наші дні 8-кнопковий MX518.
Tetsujin

0

Мені потрібно було зробити так, щоб клацання правою кнопкою миші працювало на Windows 7 VM, доступ до якого здійснюється через додаток Microsoft Remote Desktop на моєму Mac під керуванням MacOS Sierra з Apple Magic Mouse.

Перейшовши до "Налаштування системи ..." на Mac, вибравши "Миша", позначивши / поставивши галочку "Вторинне клацання" та вибравши "Клацнути праворуч", спробував для мене.

Тоді, коли я отримав доступ до своєї VM Windows, клацнувши один раз праворуч миші, увімкнено спливаюче меню, до якого мені потрібно було отримати доступ.


Я згоден, що це була б відповідь, якби питання стосувалося чарівної миші. Для трекпада ви маєте подібну конфігурацію в розділі "Налаштування системи ..." -> "Трекпад". Налаштуваннями за замовчуванням, здається, є "Клацніть двома пальцями", щоб отримати "Вторинне клацання" на трекпад. Можливо, питання, поставлене в заголовку "Як емулювати праву клавішу миші в Microsoft Remote Desktop?" повинен був заявити, що йдеться про трекпад.
Йоахім Браттелі

0

Незважаючи на те, що це старе, ця проблема мене просто вразила, але я не отримав задовільних результатів із зазначених вище змін трекпадів. Однак мені вдалося отримати щось, що добре працює для мене за допомогою клавіатури Maestro . Я створив два нові макроси і обмежив їх запуск лише тоді, коли активний додаток Microsoft Remote Desktop. Обидва макроси використовують дію "Перемістити або клацніть мишкою", один встановить для "центральної кнопки" та інший для "правої кнопки". Для запуску макроса я використовую "Ця клавіша пристрою", встановлену на "Клавіатура Apple / Кнопка трекпада 1" з модифікаторами, встановленими на "^" (Керування) для запуску події правої кнопки миші та "⌥" (опція) для запуску подія середньої кнопки

Надіслати праву кнопку миші


-1

Контекстний ключ, також клавіша меню, повинен бути таким самим, як клацання правою кнопкою миші, де знаходиться текстова каретка. Shift-F10 повинен бути таким же, як і контекстний ключ.


У Mac немає клавіші контексту / меню. Ви насправді тестували щось із цього… з Mac?
Tetsujin

Це може бути рішенням, якби Shift-F10 емулював контекстний ключ в Windows з мого MacBook Pro, і положення вказівника було б враховано. Це не в обох пунктах. На моєму MacBook Pro Shift-Fn-F10 працює для виклику функції контекстного меню. Все-таки; Функція контекстного меню в Windows призначена для отримання контекстного меню поточного вибору, а не в тому випадку, якщо вказівник миші розташований, як це робиться правою кнопкою миші.
Йоахім Браттелі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.