Як клонувати пошкоджений HD?


1

Пройшовши трохи запропонованих відповідей, нічого не було запропоновано, що я не пробував (безумовно, поки що), тому я звертаюся до групи для відповідей.

У мене 2,5-дюймовий HD від MacBook 2011-vintage. Це був завантажувальний привід комп'ютера, і він фактично зможе монтувати та завантажувати 1,1 Мак-Вежа, в яку я його ввімкнув. Він працює 10.6.8 (сніг Leopard). Привід має фізичні пошкодження (погані сектори), і працює погано, щоб зовсім не під час операцій пошуку (наприклад, копіювати). Я намагався відновити дані на диску (файли iPhoto / iTunes, текстові документи, речі які не створюються резервними копіями), використовуючи Data Rescue 3, поки що безрезультатно - він бачить накопичувач, але просто зависає та стає невідчутливим. Пропозиція Prosoft - клонувати диск та відновити його з клону. Звучить добре, але. ..

Зараз у мене є накопичувач в іншій системі MacPro, в док-станції eSATA, і я намагаюся клонувати його до нового внутрішнього накопичувача. Я спробував використовувати команду Terminal dd, як було запропоновано в іншій публікації тут , але після пробігу через ніч нічого, здавалося, не відбувається. Наразі я намагаюся його клонувати за допомогою вкладки «Відновлення» Disk Utility ... але, здається, нічого не відбувається за фазою «Налаштування».

Якщо вказуючи "dd", використовуючи правильні аргументи, щоб створити нулі для заповнення поганих секторів, робиться клон біт-бітів ... то чому він не працює?


1
Коли ви говорите "пошкоджений" HD - це нелогічні дані на накопичувачі, а апаратне забезпечення нормальне, або апаратне забезпечення виходить з ладу, і ви не вірите, що програмне забезпечення Apple, яке передбачає працююче обладнання, зробить гідну спробу врятувати частину дані, якщо він не може зберегти все це?
bmike

Апаратне забезпечення виходить з ладу. Disk Warrior виправляє каталог, але вказує, що є "погані блоки". Я користувач, а не технік, тому, якщо мені потрібно бути дещо більш конкретним щодо моїх описів, усіляко запитайте! Все, що я хочу зробити, це клонувати цю річ, щоб я міг почати спробу відновлення.
Майк Яновський

ddrescueє набагато кращою утилітою, ніж звичайна dd, хоча вам доведеться її самостійно скласти під ОС X або встановити через щось на зразок Homebrew, якщо такий доступний. Це краще поступиться поганим секторам ddта продовжить копіювати решту диска. Вам потрібно використовувати правильні параметри, тому вам потрібно буде прочитати ddrescueдокументацію.
користувач3439894

Відповіді:


1

Ваша найкраща ставка, коли обладнання не працює, - це Data Rescue, а не будь-який інструмент, який намагається відновити / мінімізувати / переписати помилки.

Вам знадобиться другий диск з однаковою потужністю і часом, щоб програмне забезпечення пройшло кілька проходів при зчитуванні даних, щоб отримати найкращі результати. Але, якщо ви не маєте бюджету від 300 до 3000 доларів і не хочете відправити диск для професійної допомоги - ви, на мою оцінку та досвід, не зможете зробити краще, ніж Data Rescue.

Data Rescue має професійну підтримку та багато дзвонів та налаштувань, щоб сказати, що вона справді намагається отримати доступ до даних гаком чи шахрайством, тому дзвінок у них стане моїм наступним кроком, оскільки ви вказали, що це не працює з вашими налаштуваннями.


Дякую. Я контактував із технічною підтримкою Prosoft; вони чудові і раніше мені допомагали. АЛЕ ... вони рекомендують процедуру - "клонувати диск і відновити його з клону". Я можу перетягнути цитату з електронного листа, якщо мені це важливо. І, як ви бачите з читання вище ... Я не можу клонувати диск, будь то в DR, DU або Terminal. Тому...?
Майк Яновський

0

Я багато років технік з комп’ютерного ремонту, працюю над Mac, Windows, Linux та Linux. Я особисто маю великий успіх у клонуванні Mac-дисків за допомогою наступної техніки:

  1. Завантажуйте та завантажуйте живий диск Ubuntu. (Так само, як і їх інсталяційний диск, використовуйте опцію "спробувати ubuntu".)
  2. відкритий термінал.
  3. sudo bash (ти зараз на кореневому рівні)
  4. add-apt-repository "deb http://archive.ubuntu.com/ubuntu $ (lsb_release -sc) Всесвіт" (Це дозволить сховище "Всесвіт", яке нам потрібно для наступного рядка)
  5. apt-get install lsscsi gddrescue
  6. lsscsi (це дасть вам / dev / sdX (джерело) / dev / sdY (пункт призначення) ваших дисків)
  7. umount / dev / sdX
  8. umount / dev / sdY (Про всяк випадок, якщо ubuntu встановив диски, ви можете скопіювати файли для відновлення до цього моменту)
  9. ddrescue / dev / sdX / dev / sdY - сила
  10. Сядьте і чекайте, поки він повернеться до підказки.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.