Чи можна використовувати старий планшет Wacom 10.11?


9

У мене є Wacom Graphire 3 aka CT-630. Ця модель - старий планшет Wacom. Отже, він не має драйвера за 10.11.

Чи можу я використовувати цей планшет на своєму Mac? Будь-яке рішення?


У мене є ще старший [я думаю] Intuos, він все ще працює як "поверхня", використовуючи останні випущені драйвери, але ви не можете використовувати панель управління для налаштування розширених функціональних можливостей
Tetsujin

Відповіді:


3

Я вважаю, що у мене такий же планшет. Я віддав його племінниці, комп'ютер якої працював 10.10.x. Я вважаю, що я просто переглянув найактуальніший застарілий драйвер, який вони для нього створили тут: http://us.wacom.com/en/support/legacy-drivers

Якщо це не спрацює, я спробую наступну модель планшета після тієї, яку ви маєте, та її найсучаснішого драйвера, і продовжувати переходити на новіші утиліти, які вона працює.

Мені вдалося без проблем працювати. Я перевірю, якого водія я в кінцевому підсумку використав наступного разу, коли я відвідую.


На жаль, це посилання більше не працює. Хтось знає, де ще знайти цю версію драйвера?
Самуель Де Бекер


8

Просто підсумуйте все, що було сказано тут і в цій темі: https://discussions.apple.com/thread/6035388?tstart=0

1. Використовуйте застарілий драйвер

Я знайшов посилання на драйвер, який працює : http://cdn.wacom.com/U/Drivers/Mac/Consumer/530/PenTablet_5.3.0-3.dmg

2. Відкрийте Налаштування системи в 32-бітовому режимі

Тепер, щоб позбутися цієї помилки:

введіть тут опис зображення

Знайдіть системні налаштування у папці додатка клацніть правою кнопкою миші> отримати інформацію:
[x] відкрити 32-бітний режим
[x] відкрити в низькій роздільній здатності

введіть тут опис зображення

Відкрийте системні налаштування> Бамбук: введіть тут опис зображення

Зроблено.


Боюся, я отримав таку ж помилку, коли перевірено 32-бітну та низьку роздільну здатність ... на OSX 10.10 (915)
Gwyneth Llewelyn

Техніка системних налаштувань також не працює в macOS Sierra 10.12.2.
химерний

Більше не працює в 10.12.
Нік

Неможливо знайти спосіб відкрити панель налаштувань у 10.12. 32-бітний режим сумісності не допомагає.
Нік

7

Я нарешті це вирішив.

TLDR: Мені вдалося отримати свій планшет Wacom Intuos GD-0912-U (першого покоління типу Intuos A4), який працює у High Sierra, з повністю функціональною панеллю налаштувань Wacom, використовуючи новіший драйвер і панель налаштувань, а також злом файлу панелі налаштувань : Я замінив Info.plist у пакеті нової панелі налаштувань (6.3.15-3) на Info.plist зі старої панелі налаштувань (6.2.0w4), яка працювала у старих macOS. Потім переключили Системні налаштування на 32-бітну і назад, відкриваючи prefpane до, між і після. Це відновлює повністю працюючу префан.

Пояснення;

У мене старий перший планшет Wacom Intuos першого покоління (GD-0912-U), і я зіткнувся з тими ж проблемами, що описані вище, після того як я перейшов на High Sierra з Mountain Lion.

Після багато читання та спроб і помилок, у мене зараз повністю працює старий планшет Wacom, з повністю працюючою панеллю переваг Wacom в System Preferences.

Я читаю всі рішення в цій та інших темах.

По-перше, наступні кроки отримали мені більш-менш працюючий планшет, як описано в цій темі:

 1. Використання застарілого драйвера, у моєму випадку 6.2.0w4, завантажуваного на веб-сайті Wacom: http://www.wacom.com/en-gb/support/product-support/drivers

 2. Експорт / резервне копіювання файлу налаштувань Wacom з мого комп’ютера / резервного копіювання із потрібними налаштуваннями за допомогою програми Pre-High Sierra (Mountain Lion у моєму випадку) за допомогою утиліти Wacom Tablet Utility у програмах> Wacom-планшета. Потім імпортуйте / відновіть ці налаштування за допомогою тієї ж утиліти Wacom Tablet Utility.

Вищезазначене працює, у вас працює робочий планшет, але без робочої панелі налаштувань у налаштуваннях системи, як описано в цій темі.

 1. Рішенням робочої панелі налаштувань для попередніх версій MacOS було відкриття системних налаштувань у 32-бітному режимі, як описано в цій темі. На жаль, це не працює у Високій Сьєррі.

Мені вдалося отримати робочу панель налаштувань Wacom із наступним трюком / кроками:

 1. Завантажте старий драйвер, який працює. З моїм планшетом Intuos1, у моєму випадку це версія 6.2.0w4

  • Встановіть драйвер

  • Знайдіть файл панелі налаштувань у бібліотеці Libray / PreferencePanes / wacomtablet.prefpane або він може бути тут, у вашій бібліотеці користувачів; ~ / Libray / PreferencePanes / wacomtablet.prefpane

  • скопіюйте цей файл префайна на робочий стіл.

 2. Завантажте новіший драйвер, який працює у Високій Сьєррі. У моєму випадку це була версія: 6.3.15-3:

 3. Відкрийте старий файл prefpane wacomtablet.prefpane, який ви скопіювали на робочий стіл: натисніть правою кнопкою миші> Показати зміст пакета. Перейдіть до /contents/Info.plist

  • Скопіюйте цей файл або тримайте вікно відкритим.
 4. Перейдіть до своєї префани новішого драйвера:

  • Libray / PreferencePanes / wacomtablet.prefpane або ~ / Libray / PreferencePanes / wacomtablet.prefpane

  • Відкрийте його: клацніть правою кнопкою миші> Показати зміст пакета.

  • Перейдіть до вмісту / Info.plist
  • Замініть цей файл Info.plist на файл зі старого файлу панелі налаштувань у кроці 3.
  • Просто переконайтеся, що ви зберігаєте новіший файл prefpane і замінюєте Info.plist на Info.plist зі старої префпани. Ви можете перевірити версії файлу prefpane за допомогою Cmd-i, якщо ви заплуталися.
 5. Перезавантажте комп'ютер

Тоді:

 1. Відкрийте Налаштування системи. Панель налаштувань Wacom тепер показується і відкривається, але діє дивно.
 2. Закрийте Налаштування системи.
 3. Змініть системні налаштування на 32-розрядний режим (за допомогою CMD-i в додатку Системні налаштування> прапорець біля пункту "відкрити в 32-бітному режимі").
 4. Відкрийте Налаштування системи
 5. Внесіть деякі зміни в область налаштувань Wacom. Панель попередніх налаштувань все ще виглядає дещо дивно.
 6. Закрийте Налаштування системи.
 7. Поверніть відкриття 32-бітного режиму, знімівши вибір параметра 32-бітного режиму.
 8. Відкрийте Системні налаштування та панель налаштувань Wacom: Voila: повністю працююча панель налаштувань, без будь-яких дивностей.

Етапи 6-13 мають вирішальне значення, без перемикання 32 біт і назад префан працює не правильно.

У моєму випадку із згаданими водійськими версіями у мене працює повністю prefpane. Усі параметри / налаштування працюють і їх можна зберегти. Протягом тижня працюю зі своїм старим планшетом на High Sierra, жодних проблем і хитів.

Примітки;

 • Я думаю, що цей злом може працювати і для інших старих комбінацій водіїв, але я не впевнений, просто спробуйте.

 • Десь я читав, що наступні версії MacOS більше не матимуть 32-бітну опцію, тому кроки 6-13 можуть не працювати більше після High Sierra. У такому випадку я гадаю, що зламаний файл переваг все ще може працювати, але покаже лише майбутнє. Я не впевнений, що змушує зламану prefpane працювати правильно лише після того, як буде виконано перемикання System Prefs на 32bit і назад. Можливо, у новій версії MacOS скопійований, зламаний префпан просто працюватиме. Просто не забудьте зберегти копію префана та драйверів, щоб бути в безпеці.

 • У мене виникла така ідея, щоб зламати область налаштувань тут: https://magicutilities.net/unrelated/75-wacom-preferences-and-os-x, де це виправлення описано для Graphire 3 - CTE-430. Але без 32-бітного перемикача системи Prefence дивно.

Сподіваємось, це допоможе комусь відновити повну функціональність наших старших улюблених Wacoms!


О, це так близько, але я не можу змусити його працювати навіть в Ель-Кап. Я можу змусити фактичну ручку / мишу функціонувати, але навіть після 64-бітового налаштування у мене немає функцій на панелі Pref. Я навіть відновлював «хороші» префікси у вікні Lion VM, встановленому на «Екран 1», але ручка хоче прикрити обидва мої екрани, і панель ручки повністю порожня, ніякого способу коригувати. Я збираюся поставити +1 за зусилля, але я все ще шукаю рішення, над яким я можу працювати тут. BTW, 6.3.x взагалі не бачить мого GD, лише 6.2.0 може бачити його взагалі. Я спробував багато варіантів плістера pref pane, але я маю під собою 6.2 драйверів.
Tetsujin

О БОЖЕ МІЙ! У мене зараз немає поняття, що саме я робив ... але останнім кроком було повторити дію копіювання вручну в області попередньої програми 6.3.15, а потім додати до нього старий список. Звичайно, я вже робив це 10 разів ... але тепер це працює, і я можу відображати лише екран 1. Він повертається назад, якщо я знову загляну в префікси, але якщо я не торкнусь цього, все здається добре, так далеко.
Tetsujin

Працює як шарм, навіть без 32-розрядного варіанту. У мене зараз працює Intuos 2 (XD) на macOS 10.13!
Стефан

6

30.01.15 wacom написав мені ... "На жаль, ваш планшетний ПК не сумісний з вашою поточною операційною системою (El Capitan OS X10.11.3), оскільки це вже застаріла модель. Однак він все ще буде сумісний з Windows 7 , Vista або XP та Mac OS X v. 10.6, 10.5, 10.4 та 10.3. Ви також можете спробувати перевірити останню модель свого планшетного ПК - Intuos Pro ". .... Отже ... я здогадуюсь ... придбати старіший комп’ютер чи новий планшет? Ну ... Я просто продовжував встановлювати та видаляти драйвери, поки не знайшов одного, який працював. Ось це http://www.wacom.com/en-us/support/faqs/legacy-tablet-driver-pages/what-is-the-latest-driver-for-the-intuos-gd-tablets Удачі Даніель PS ... щойно знайдене область налаштувань не працює. Можливо, ця хитрість спрацює http: //www.trackpadmagic. Поки що я щасливий .. Я спробую цю перевагу, лише якщо мені доведеться.


1
Дякую! Нарешті отримати мій CTE-630 (Sapphire) , що працюють на OS X 10.11.5 за цим посиланням ( trackpadmagic.com/unrelated/75-wacom-preferences-and-os-x )
Павло Алексєєв

Приємно! Я намагаюся встановити драйвер для CTF-420 / G, але, на жаль, до цього часу мені не пощастило ...
Gwyneth Llewelyn

Виправлення: я змусив CTF-420 / G працювати в режимі планшетного ПК (не в режимі миші), використовуючи ці вказівки: trackpadmagic.com/unrelated/75-wacom-preferences-and-os-x - на жаль, панель уподобань не працює (там написано "планшет не знайдено" або щось подібне), але чорнило активується, і планшет ідеально працює з натисканням та кнопками під Photoshop.
Gwyneth Llewelyn

Намагаючись, щоб мій Intuos 2 працював на Sierra, підтримка Wacom не змогла допомогти, але техніка trackpadmagic link прекрасно працювала з драйверами 6.3.23 та 6.2.0w4, дякую!
BenJacob

3

Щоб розпочати роботу планшетного ПК у X.11, поверніться до останньої системи, у якій ваш планшетний ПК був встановлений та функціонує. У моєму випадку це був Маверик.

Там,

 1. Налаштуйте настройки планшетного ПК на свій смак.

 2. Відкрийте «Утиліта Wacom Tablet Utility» та зробіть «Резервне копіювання ...». Це створить файл (Preferences.wacomprefs). Ви можете змінити ім'я, якщо хочете, наприклад: photoshop01.wacomprefs (не змінюйте розширення!)

 3. Перейдіть до EL Capitan, встановіть свій планшетний ПК з оригінальним драйвером, який постачається разом із ним, відкрийте «Утиліта Wacom Tablet Utility» та зробіть «Відновити» зі створеним файлом налаштувань.

 4. У моєму випадку (Graphite ET, перша модель) вона працює. Якщо мені потрібно змінити функціональність середньої кнопки миші, мені доведеться повернутися до Mavericks, змінити налаштування та повторити весь процес, але принаймні у мене працює планшет.

Сподіваюся, це допоможе вам,

R


2

Я прочитав вище, і спробував щось інше, що спрацювало! (intuos3 elecaptian 10.11.4 Mac (24-дюймовий середина 2007 року).

Просто виберіть інший порт USB! Я відключив інтуїти від USB-порту клавіатури і знову вставив USB-відвід у задню частину Imac. Я думаю, що це може бути щодо спільного використання енергії або відсутності двох пристроїв введення на одному USB-порті? Не знаєте, але це спрацювало для мене, удачі вам, хлопці.


1

У мене є Wacom Graphire 3 та El Capitan. З розчарування я повернувся до своєї миші з колесом прокрутки Mac, яку я створив за допомогою панелі налаштувань, яка мала всі параметри, колесо прокрутки і т. Д. На моє здивування, налаштування працювали тоді з планшетом / мишею Wacom. Коли я відключив мишу Mac, панель налаштувань повернулася до базової, але налаштування залишилися, і я можу використовувати Graphire так, як це робив із Snow Leopard. Для зміни налаштувань я просто підключив мишу Mac.


1

Тут є Graphire 4 CTE-640 та El Capitan OSX 10.11. Я весь день пробував різні рішення в Інтернеті, але завжди мав одну з двох помилок: або отримав "не вдалося завантажити панель налаштувань Wacom Tablet", або отримав панель уподобань, в якому сказано, що "підтримуваний планшет не знайдений у системі". Пробував багато різних речей протягом останніх 4 годин, але нарешті знайшов драйвера, який працював на мене (btw, я продовжував отримувати помилку 404 при спробі отримати доступ до застарілого драйвера, пов'язаного вище, не впевнений, що wacom насправді просто зняв його або тому, що це веб-сайт у США, і я намагаюся отримати доступ до нього з Японії). У будь-якому випадку:

 1. відключіть ур-планшет, перейдіть до папки ваших програм і знайдіть папку Bamboo / Wacom / Tablet і запустіть утиліту Bamboo / Wacom / Tablet, щоб "Видалити" "Програмне забезпечення для планшетів".

 2. перезавантажити

 3. завантажте та встановіть "Драйвер 5.2.6-5 (RC) для ОС X 10.8, 10.7, 10.6 та 10.5", який має назву "PenTablet_5.2.6-5.dmg" https://www.wacom.asia/en/driver- 526-5rc-for-os-x-107-106-105

 4. підключіть планшет, відкрийте налаштування та насолоджуйтесь!

Це повинно працювати для Bamboo, Bamboo Comic, Bamboo Craft Pen & Touch, Bamboo Fun Pen & Touch, Bamboo Manga, Bamboo One, Bamboo Pen, Bamboo Pen & Touch, Cintiq 17SX, DTF-510, DTF-720 / PL-720, DTU-710, Graphire Bluetooth, Graphire3 та Graphire4. Я сподіваюся, що це працює для вас, щоб ви могли святкувати, як я щойно робив; і ви можете бути впевнені, що я економлю dmg, щоб уникнути цього розладу в майбутньому.


Добре, тому я трохи надто схвильований, що режим ручки працював коректно, а планшет працював не як миша. Я все ще не можу перепризначити значення кнопок, але все інше, здається, працює, тому я можу зараз з цим жити.
користувач155016

Однозначно відзначали занадто рано. Я перезавантажив свою систему і повернувся до "не можу завантажити панель налаштувань Bamboo". Він все ще знаходиться в режимі пера, тому це не жахливо, але смішно, що зрештою його все-таки зіпсували.
користувач155016

Це посилання більше не працює, хтось знає, де ще знайти цього драйвера?
Самуель Де Бекер

1

Єдиний спосіб, коли я змусив свого старого Wacom працювати над Yosemite або el Capitan, - це налаштувати налаштування в сніжному леопарді (старий добрий), а потім скопіювати налаштування з бібліотеки / пускових установок на нову систему. Не знайдіть способу керування налаштуваннями в новій системі.


1

У мене є Bamboo CTH470, і він раптом більше не працює в EL Capitain. Тому я встановив останній наявний драйвер ... Він сказав, що мій планшетний ПК не підтримується. Отже, я встановив найновішу доступну версію для свого планшета ... і він працював, наскільки я можу знову використовувати його як мишу (моє основне використання). Я не перевіряв інші функції, але це може працювати.


1

У мене виникали ті ж проблеми, що намагалися змусити свій Intuos 2 працювати (мені подобається, що ця штука була у неї щонайменше 10 років), і коли я встановив нову копію El Capitan, налаштування не спрацювали.

У мене є резервний жорсткий диск з моєю попередньою ОС там, в якій налаштування Wacom все ще працюють.

Якщо хтось має відчайдушні потреби і має великий Intous 2 (10x12 або будь-який великий розмір в той час), я, можливо, зможу надіслати вам користувальницький файл уподобань Intous 2, який легко завантажувався в утиліту Wacom в Ель-Капітані.

Але якщо у вас є накопичувач відновлення резервного копіювання, ви можете завантажувати це і зберігати налаштування в утиліті Wacom (не в налаштуваннях Wacom, просто шукайте утиліту Wacom, яка є єдиним варіантом, який працює і в El Capitan).1

Існує спосіб використання застарілої панелі налаштування в Ель-Капітані.

Я використовую планшет Wacom Intuos 2 6x8 (Model XD – 0608-U) з Mac OS X El Capitan 10.11.4.

Знайшовши цю сторінку на веб-сайті Wacom: http://www.wacom.com/en-us/support/faqs/legacy-tablet-driver-pages/what-is-the-lates-driver-for-the-intuos -2-xd-планшети я завантажив і встановив застарілий драйвер.

Коли я намагаюся нормально відкрити панель уподобань, я отримую повідомлення: "Не вдалося завантажити панель налаштувань Wacom Tablet."

Щоб отримати доступ до області налаштувань, системні налаштування потрібно відкрити в 32-бітному режимі.

Знайдіть Системні налаштування у папці Програм. Виділіть його та натисніть cmd-I (Отримати інформацію), щоб отримати вікно Інформація. Поставте галочку "Відкрити в 32-бітному режимі" (і низька роздільна здатність, якщо у вас є дисплей сітківки). Тепер ви можете відкрити панель налаштувань планшета Wacom у системних налаштуваннях. Налаштуйте свій планшет. Потім знову cmd-I у налаштуваннях системи та вимкніть 32-бітний режим.

У будь-який час, коли вам потрібно буде налаштувати налаштування планшетного ПК, не забудьте переключити System Prefs у 32-бітний режим.


1

Ось як це буде працювати для Wacom Intuos 2 на El Capitan Mac OS X 10.11:

 1. Видаліть будь-який драйвер Wacom за допомогою інструменту Wacom.
 2. Встановіть це .
 3. Встановіть цей драйвер Wacom .

Це єдиний спосіб змусити мене працювати.


1

У мене дуже старий графічний планшет Intuos GD-0192-U. Це величезна кількість, але я звик до цього і не хочу купувати новий.

Я перейшов на El Capitan з Yosemite, і це єдиний драйвер, який працює для мене: WacomTablet_615-2.dmg, якщо ви можете його знайти. (Це також дісталося мені від Маверика до Йосеміті). Нинішній (615-3) не працював. На щастя, я завжди архівую будь-який .dmg файл, який працює на всякий випадок.


Цей драйвер все ще доступний на веб-сайті підтримки Wacom's Asia, починаючи з грудня 2016 року, і працює з Sierra. Мене на цьому веб-сайті розмістила підтримка Wacom, але ви можете знайти його у Googling "wacom asia legacy Drivers". Дякую Давидові за те, що він вказав мене в правильному напрямку!
Флік

1

У мене є старовинний Intuos GD-0608-U, і я змусив його працювати з El Capitan, встановивши цей драйвер від Wacom: http://cdn.wacom.com/U/drivers/mac/pro/WacomTablet_6.2.0w4.dmg Як попередній користувач заявив, що налаштування не працюють, але ручка / стилус працює з налаштуваннями за замовчуванням ...


1

Азіатський сайт працював на мене. У них був драйвер для мого планшета Intous 3 Wacom. Я завантажив, зробив перезапуск і VOILA! Я працюю 10.11.6 на iMac 2007 (20 дюймів)


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.