Чорна межа у зовнішньому моніторі OSX El Capitan 1920 x 1080


2

У мене ця проблема з OSX El Capitan. Мій існуючий монітор показує чорну облямівку з роздільною здатністю 1920 x 1080. Чорна облямівка показана лише на лівій стороні монітора. Це раніше ніколи не бувало в Йосеміті.

Що я спробував, але не вийшло:

  • встановити роздільну здатність у безпечному режимі
  • відключіть і знову підключіть мій міні до кабелю VGA
  • Перезапустити
  • грати з моїм налаштуванням монітора (налаштування скидання)

Ось скріншот:

введіть тут опис зображення

Дякую за твою допомогу

Відповіді:


1

Така ж проблема з моїм монітором Acer. Я багато досліджував в Інтернеті. Наступні кілька днів замовлений VGA-DVId перевірить мою останню інстанцію. Тому я пропоную вам змінити вхід монітора на DVI. Це вирішило для мене питання.


0

Я використовую El Capitan на 15-дюймовому MacBook Pro із зовнішнім монітором, підключеним hdmi (використовуючи міні-дисплей для hdmi-адаптера). Сьогодні вранці я підключив монітор до свого ноутбука, а потім натиснув на включення.

На початку велика чорна облямівка з’явилася вгорі + внизу екрана моєї книги macbook (не зовнішній). Після багатьох невдалих перезавантажень я намагався зупинити всі програми, запущені на попередньому сеансі, і перезавантажити. Це вирішило мою проблему, тепер у мене справжній повний екран.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.