Чому Apple рекомендує 2 ТБ FD на 1TB Fusion Drive для iMacs з 32 Гб пам'яті?


3

У розділі «Вибрати сховище» на сторінці конфігурації iMac від Apple є синє посилання під назвою «Скільки місця вам підходить? (Виберіть Зберігання) '. У цьому діалоговому вікні сказано:

Для кращої продуктивності системи iMac з 32 ГБ пам’яті повинні бути налаштовані на 2 ТБ або більший Fusion Drive або все флеш-пам’ять.

Чому Apple мав би Fusion Drive 2 Тб або більше або весь флеш-накопичувач для систем iMac з 32 ГБ пам'яті? Це пов’язано з розміром зображення сну, оскільки 1TB Fusion Drive накопичується лише з 24 Гб спалаху?


Я погоджуюся, що вони намагаються уникати написання зображення сну максимального розміру на двох дисках.
PaulWalnuts

Відповіді:


3

Друга частина цього твердження "або всі флеш-пам’яті" є правдивою. Твердотільне зберігання, яке постачається з поточним (2015) модельним рядом, майже на порядок швидше, ніж технології HDD. Якщо ви можете обґрунтувати, що підвищення продуктивності варто розряджати, то чистий ланцюг зберігання SSD - це рішення, що не є першим вибором.

Що стосується ф'южн-накопичувача 1 ТБ проти 2 ТБ - у грі можуть бути два елементи:

  • Якщо компонент SSD Fusion Drive виробляється так само швидше, ніж версія на 1 ТБ, це буде очевидною виграшею. На сторінці вказаний компонент спалаху на 1 ТБ як 24 ГБ швидкого спалаху. Привід на 2 ТБ містить 128 ГБ швидкої спалаху, що в 5 разів більше місця для швидкого зберігання файлів.
  • Просто здоровий глузд. Внутрішній накопичувач iMac не є користувачем, тому, якщо ви знаєте, що ви користуєтеся енергією та вам потрібно 32 Гб оперативної пам’яті, ви, ймовірно, не заперечуєте додаткові витрати на SSD або більший фьюжн-накопичувач, і статистично це буде хтось, хто хоче більше пам’яті в рік згідно маркетингових досліджень і досвіду Apple.

Я не думаю, що використання зображення сну має значення 10.10 або 10.11 з кількох причин:

  1. Зображення не суто базується на розмірі загальної оперативної пам’яті. ОС витончує режим сну за рахунок стиснення пам'яті та інших покращень віртуальної пам'яті.
  2. Запис файлу зображення сну - це велика послідовна запис, яка є єдиним орієнтиром, коли традиційний жорсткий диск працює досить добре, порівняно з SSD, оскільки кеш накопичувача та мікропрограмного забезпечення для запису великого фрагмента суміжного сховища на спінінг досить оптимізований. SSD дійсно світить для випадкових невеликих вводу-виводу, де жорсткий диск шукає часу та затримки викликає великі уповільнення.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.