USB-концентратор MacBook з міні-дисплеями


0

У мене новий MacBook 2015 року. Я намагаюся знайти HUB (або док-станція), яка може дозволити мені підключити два дисплеї 4K, подаючи живлення на MacBook.

Мені все одно, чи використовується HDMI чи міні-дисплей, але мої пошуки в Інтернеті, як правило, показують міні-дисплей - це спосіб перейти на 4K-дисплей.

Я був прихильником HUB + . HUB + було скасовано в їх останньому оновлення.

Але є й інші проекти, такі як HydraDock, Pluggable та OWC USB-C

Окрім безфінансованої кампанії Kickstarter Plugable, я не бачу жодного рішення мати одночасно 2 4K-дисплеї.


З веб-сайту Pluggable

Plugable Ultimate Dock використовує дві унікальні, але безкоштовні технології:

USB 3.1 Type-C підтримує функцію під назвою "альтернативний режим VESA", яка працює з вбудованим графічним процесором на підтримуваних системах, щоб забезпечити вихід відео з роздільною здатністю до 4К. Інші два дисплеї в Ultimate Dock увімкнені графічним процесором DisplayLink DL-3900, який може підтримувати два додаткові 1080P дисплеї на 60 Гц.

Їх Kickstarter вийшов з ладу, тому я не впевнений, чи вони коли-небудь виготовлять цей предмет. Я припускав, що OWC робить те ж саме чи щось подібне для керування дисплеями.

Відповіді:


1

USB не має прямого доступу до GPU. Керувати двома 4K-дисплеями було б досить складно, якщо це взагалі можливо. Чесно кажучи, якщо ви хотіли керувати двома 4К-дисплеями, новий MacBook НЕ був комп’ютером, який ви мали придбати. Він ледве впорається з власним дисплеєм.Все ще малоймовірно. Новий графічний процесор MacBook є низьким. Вбудований дисплей дуже високої роздільної здатності. Ця погана комбінація призводить до того, що ноутбук, який лише ПОСТІЙНО може впоратися з власною резолюцією. Люди повідомили про проблеми з роботою із вбудованим дисплеєм (який навіть сам по собі не дорівнює 4 к). Я не чесно бачу, як ви могли зручно підключити 4K-дисплей до цієї речі.
Вільям Т Фроггард

Я оновив питання, щоб включити текст з їх веб-сайту
програмне забезпечення весело

Досить справедливо, але це не режим USB. Тут справжній винуватець GPU. USB-C, правда, здатний підтримувати два 4K-дисплеї через альтернативні режими (режим Thunderbolt також здатний), але GPU просто не може цього зробити. MacBook Pro міг би, MacBook Air міг би, але з (якщо я пригадую) деякими проблемами з продуктивністю завдяки більш сильному графічному процесору та вбудованому дисплею з меншою роздільною здатністю. Новий MacBook просто не може цього зробити.
Вільям Т Фроггард

Я так розчарований. Мені це справді просто потрібно для розробки Xcode. (Немає 4K редагування відео). Чому 4K? добре, я хотів би побачити більше коду на екрані відразу (можливо, відкрити документацію поруч). Я думаю, що MacBook другого покоління, можливо, той, що мені потрібен.
програмне забезпечення веселе
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.