Як скопіювати файли між OS X і Android 6 через USB-кабель?


14

Я хочу скопіювати файли з OS X (El Capitan) на мій телефон Nexus (який використовує Android 6) і навпаки. І я маю на увазі копіювати локально, тобто через кабель USB, я хочу уникнути надмірно ускладнюючих речей з завантаженням і завантаженням через посередницькі сервери.

У минулому для цього я використовував Android File Transfer. Але це було з попередньою версією OS X, і мій старий телефон з Android 5. Я спробував знову, але він не працює більше, він продовжує говорити:

Неможливо отримати доступ до сховища пристроїв.

Якщо екран пристрою заблоковано, від'єднайте кабель USB, розблокуйте екран, а потім знову під'єднайте кабель USB.

Екран, безумовно, не заблокований, а dis + підключення кабелю USB (будь-який кінець) не допомагає.


Якщо ви хочете зробити це без кабелю USB, зверніться до програми Airmore: File Transfer.
james.garriss

Відповіді:


16
  1. Витягніть меню сповіщень.
  2. Натисніть "USB для зарядки / дотику для отримання додаткових параметрів"
  3. Натисніть "Передати файли (MTP)"

Дивовижний! Очевидно, це нове в Android 6, я припускаю, що це було також, де Алексей мав на увазі. Працює відмінно!
RocketNuts

1
Мені довелося зробити це і встановити утиліту передачі файлів Android, на яку посилається TheBro21 нижче. Я очікував, що пристрій з'явиться у Finder, як USB-диск, але без кісток. Потрібно було скористатися програмою передачі stand-along.
Trenton

У налаштуваннях - & gt; Звук і звук; сповіщення - & gt; Сповіщення? У Android 6 у нас є лише "Коли пристрій заблоковано" та "Сповіщення про додатки". Ця відповідь потребує оновлення.
bitsand

1. Проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана одним пальцем. 2. Встановіть палець на екран сповіщень і перемістіть палець у верхню частину екрана, доки не з'явиться повідомлення "USB зарядка цього пристрою / Натисніть, щоб отримати додаткові параметри" 3. Натисніть "USB зарядка Пристрій / Натисніть для отримання додаткових опцій "4. Натисніть" Передати файли "
Cedric

А що на стороні Mac? Ці кроки працюють на моєму ПК, де я можу отримати доступ до папок Android за допомогою Провідника файлів. Але той же Android на моєму Mac з тим же USB-кабелем, Mac, здається, нічого не робить. Я не можу знайти жодного знаку пристрою у Finder. Телефон заряджається через кабель.
hippietrail

3

У Android 6 є новий режим підключення - зарядка від usb . У цьому режимі не можна передавати будь-які дані. Я зіткнувся з ним на моєму Nexus 5 з El Capitan.

Рішення було простим - змінити режим підключення на передачі даних . Я використовував цей режим і раніше, але з телефоном Android 6 встановив режим підключення за замовчуванням до "зарядки".


2
Звучить добре, як і де ви змінюєте цей режим підключення?
RocketNuts

Хіба трюк з переходом від USB-зарядки до передачі файлів працює більше одного разу для вас, хлопці? Для мене це спрацювало один раз, але наступного разу, коли я спробував використати той же workaoround, я більше не міг отримати доступ до передачі файлів через передачу файлів Android.
Tanja

Якби у мене було достатньо очок, я б не подавав деталей. Ледачий.
geotheory

1

Наскільки я знаю, вам потрібні водії, щоб зробити це. Ви можете завантажити андроїд драйверів, наприклад тут . Linux Ubuntu, здавалося б, дозволяє це вже з мого досвіду, але він не працював весь час і кинув не може монтувати помилки. Вкорінені телефони також полегшують передачу файлів.

Люди можуть мати проблеми з оновленням до Android 6 або El Capitan. У такому випадку ви можете спробувати повторно встановити або ввімкнути параметри розробника (натисніть 7 разів створити номер у цьому пристрої, щоб розблокувати параметри розробника, а потім увімкнути функцію USB Debugging).


Я вже маю Android File Transfer (з того самого сайту, про який ви згадували), і раніше він працював нормально, але тепер він продовжує говорити, що мій телефон заблокований або не підключений. Навіть незважаючи на те, що він підключений і не заблокований. Я не впевнений, що це має з EL Capitan і або Android 6 оновлення? До речі я ніколи не повинен був зіпсувати навколо з водіями (знов, це попрацювало чудово у минулому, ніякі водії не були включені у тому часі будь-який).
RocketNuts

@RocketNuts Спробуйте повторно встановити драйвери. Можливо, зміниться андроїд 6. Спробуйте також параметри розробника (натисніть налаштування 7 разів у налаштуваннях)
TheBro21

На жаль, ми говоримо про те ж саме? Я знову завантажив Android File Transfer (нічого не було, щоб встановити, дійсно, просто перетягнув додаток до папки "Програми") і знову запустив його, все одно таку ж проблему. Не впевнений, що ви маєте на увазі під назвою "Натисніть Build 7 у налаштуваннях", як / де це? Здається, програма Android File Transfer не має жодних налаштувань ....?
RocketNuts

1
Так, увімкнено налагодження USB. Я помітив, що коли я вимикаю і вимикаю USB-відладку, з'являється вікно Android File Transfer, як якщо б я відключився і знову встав USB-кабель. Так що, здається, щось робить, або посилає якийсь сигнал. Але все ж таки, він приходить з "не може отримати доступ до цього пристрою" негайно (аналогічно, коли я повторно вставляю кабель).
RocketNuts

1
Ах, все-таки знайшов! Дивіться рішення @ Cedric.
RocketNuts

0

Так що я мав цю ж проблему з моїм LG G4 + OSX El Cap інтерфейс і не міг знайти нічого, щоб отримати USB-з'єднання. Після неодноразових поганих передач даних (помилок) з LG Bridge, я знову почав шукати і знайшов сайт, який запропонував ПЕРШУ завантажити AppCleaner для очищення залишкових системних файлів. Потім видаліть усі програми для інтерфейсів Android (Bridge, Kies і т.д.). Я навіть видалив Android File Transfer, щоб виключити можливість корупції. Я керував моїм файловим скрубером і видаляв всі залишкові системні файли, а потім перевстановлював AFT. ЦЕ СПРАЦЮВАЛО!!! Я сподіваюся, що це вирішить вашу проблему, якщо жодна з цих інших ідей не спрацювала.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.