Неодноразові збої з "sugerid"


14

Я працював OS X 10.11 без проблем з моменту його випуску - до сьогодні, коли suggestdпочалися багаторазові збої (від кожні кілька хвилин, до кожні 30 секунд).

Що таке suggestdі як я його відключую (оскільки, здається, це лише система збивається)?


Process:        suggestd [23293]
Path:         /System/Library/PrivateFrameworks/CoreSuggestions.framework/Versions/A/Support/suggestd
Identifier:      suggestd
Version:        1.0 (354.10)
Code Type:       X86-64 (Native)
Parent Process:    ??? [1]
Responsible:      suggestd [23293]
User ID:        501

OS Version:      Mac OS X 10.11 (15A284)
Report Version:    11

System Integrity Protection: enabled

Crashed Thread:    3 Dispatch queue: com.apple.NSXPCConnection.m-user.com.apple.rtcreportingd

Exception Type:    EXC_CRASH (SIGABRT)
Exception Codes:    0x0000000000000000, 0x0000000000000000
Exception Note:    EXC_CORPSE_NOTIFY

Application Specific Information:
*** Terminating app due to uncaught exception 'NSInternalInconsistencyException', reason: 'RTC config incorrect - no backends found;'
abort() called
terminating with uncaught exception of type NSException

1
переглядаючи цю нитку в Apple , вона пропонує зробити щось із вашою новою ~/Library/Suggestions/папкою. Однак у моєму щойно оновленому до MacOS10.11 машині у мене немає папки пропозицій. І SIP (Захист цілісності системи) відмовляється дозволити мені створити порожній. Мене спокушає повернутися назад до Йосеміті.
Майкл Даутерманн

2
після відключення SIP та керування створенням Suggestionsпапки " " мої постійно з'являються журнали аварій для запропонованих зупиняються. так!
Майкл Даутерман

@MichaelDautermann: Вау, я сподіваюся, що це не єдине виправлення. Я не хочу возитися з тим, що Apple щойно закрила. Я переживаю, що це створить інші проблеми в дорозі.
orome

2
Ви все ще на 10.11.0? Чи зафіксувала це Apple у точковому оновленні, не поводячись із SIP? Також ~ / Бібліотека не під обмеженням SIP, тому яку папку ви створюєте @MichaelDautermann
bmike

Відповіді:


7

Я вимкнув нову функцію "Показати контакти, знайдені в пошті" контактів (Контакти> Налаштування> Загальне> "Показати контакти, знайдені в пошті" або "Показати контакти, знайдені в додатках" у пізніших версіях macOS), і, здається, вимкнулися suggestdзбої. в моєму журналі. Це також видалено ~/Library/Suggestions/harvestqueueold, яке раніше було заповнене тим, що було схоже на купу тимчасових файлів. Я зараз спробую ввімкнути його назад і побачити, чи відновиться збій.


1
У macOS 10.12.6 прапорець у налаштуваннях Contacts.app позначений "Показати контакти, знайдені в додатках".
zekel

1

Я бігаю на Високу Сьєрру і suggestdрозбивався кожні 30 секунд. Жодна з наведених вище пропозицій не допомогла. Я намагався зупинити, suggestdале SIP не дозволив мені це зробити. Я закінчив робити наступне, що, здається, зупинило проблему. Я відредагував com.apple.suggestd.plistфайл і перейшов до словника MachServices і встановив усі служби на НІ. Це в основному вимикається suggestd. Зробити це трохи складніше, оскільки файл заблокований SIP, ось такі кроки.

 1. Перезапустіть у режим відновлення. Це можна зробити, перезавантажившись і утримуючи клавіші «Command» та «R». Відпустіть ці клавіші, як тільки ви побачите логотип Apple і панель «завантаження».
 2. Після того, як ваш Mac знаходиться в режимі відновлення, виберіть "Утиліти" на панелі меню, а потім "Термінал".
 3. У вікні терміналу введіть таку команду: csrutil disableце відключить SIP
 4. Перезапустити
 5. Відкрити термінал і cdв/System/Library/LaunchAgents
 6. Змініть дозвіл в каталозі писати для когось, запустівши sudo chmod a+w .
 7. Змініть дозвіл на файл com.apple.suggestd.plist' to write for anyone by runningsudo chmod a + w com.apple.suggestd.plist`
 8. Відкрийте файл у Xcode
 9. Розгорніть словник MachServicesта змініть кожен запис на "НІ"
 10. Збережіть файл
 11. Перезапустіть у режим відновлення. Це можна зробити, перезавантажившись і утримуючи клавіші «Command» та «R». Відпустіть ці клавіші, як тільки ви побачите логотип Apple і панель «завантаження».
 12. Після того, як ваш Mac знаходиться в режимі відновлення, виберіть "Утиліти" на панелі меню, а потім "Термінал".
 13. У вікні «Термінал» введіть таку команду: csrutil enableце знову поверне SIP
 14. Перезапустити

Оскільки я зробив цю процедуру, suggestdвона не вийшла з ладу (тому що вона не використовується), і я не бачив різниці в будь-якій функціональності.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.