Джерело шліфування звуку з MBA


0

У мене є Macbook Air 2014 року. Я кинув його, і тепер він іноді робить шліфування звуку з лівого тилу машини: це звучить як щось фізично шліфування проти чогось іншого. Як не дивно, якщо я вичавлю справу, коли це робить шліфувальний звук, звук зупиняється. Ніякої видимої кореляції між тим, коли звук починається, і якими діями я виконую. Дивлячись на те, що у 2014 році МВА вийшла з ладу, схоже, що там може бути і вентилятор, але я не можу сказати, чи є щось інше в цій області.

Як я можу діагностувати причину звуку?


Якщо це актуально, тут - це запис звуку, який він робить.
D.W.

Відповіді:


1

У більшості випадків ваш Mac буде охолоджуватися пасивним повітряним потоком, але коли все стає занадто гарячим, вентилятор буде обертатися, щоб отримати надмірне тепло.

Швидше за все, падіння викликало незначний вигин корпусу. Хоча ви, можливо, не бачите ніякого збитку неозброєним оком, MBA розробляється на мікронному рівні і є мало місця для будь-яких "неприродних" змін розмірів.

Однак вам може бути (можливо) пощастило, і це може призвести до пошкодження вентилятора або лопаток вентилятора. Вентилятор досить легко заміняється в Apple Service, корпус буде менш замінним (або занадто дорогим для цього).

Я думаю, що прийшов час виконати свій план Applecare або дати виклику страховому агенту.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.