Mac не відображатиме вікно входу в WiFi після оновлення до El Capitan


31

Я не знаю, актуальне оновлення до El Capitan чи ні, але останнім часом я помітив, що не можу підключитися до Інтернету через загальнодоступні точки доступу до Wi-Fi з моїм MacBook Pro.

Я можу сам підключитися до мереж WiFi і сказати, що моя домашня мережа WiFi, яка вимагає пароля WPA. Але тепер, коли я підключаюсь до загальних точок доступу до Wi-Fi, я більше не отримую модальне вікно, яке зазвичай просить мене увійти, використовуючи мій обліковий запис у цього постачальника.

Це налаштування чи щось, що, можливо, було вимкнено в El Capitan? Якщо так, то як я можу змусити свій Mac знову відображати ці модалі? (Я навіть не знаю, як їх називають, тому не знаю, якими пошуковими термінами користуватися.)


1
Хтось знає, яка програма чи процес відповідає за завантаження діалогового вікна та вмісту для входу?
Джейсон Харрісон

Вимкнення мого проксі-сервера Shadowsocks socks5 (я був у Китаї) вирішив цю проблему для мене.
Сумеш

У разі , якщо ви з цією проблемою на Каталіна, це єдине рішення , яке працює для мене: poweruser.blog / ...
Lucas Janon

Відповіді:


31

для мене цей трюк завжди працював - навіть на iphone!

Перейдіть безпосередньо до екрана входу: http://captive.apple.com/hotspot-detect.html


2
Ласкаво просимо до "Запитайте різних"! Будь ласка, не дайте відповідей лише для посилань. Ми шукаємо відповіді, які дають пояснення, чому він відповідає на питання, а також чому це найкраща відповідь. Посилання можуть змінюватися з часом, і тоді ми втратимо контекст запитання-відповіді. Див. Як відповісти, щоб отримати інформацію про те, що є гарною відповіддю. - З огляду -
fsb

Ще кілька відомостей про власні мережі Wifi - але ви хочете мати більше контексту для відповіді - support.apple.com/en-us/HT204497
YoYo

2
@fsb Я думаю, що в цьому випадку гаразд лише відповідь на посилання, оскільки рішення - просто перейти до посилання.
Tot Zam

Дякую @TotZam Відповідь слід відредагувати, щоб вказати на очікуваний результат, якщо єдиним кроком є ​​перехід до URL-адреси. Якщо ви хочете це зробити, і у вас є належна репутація, ви можете зробити редагування, щоб додати цю інформацію.
fsb

Це чудова порада знати, дякую за обмін! Я був у гостьовому wifi, не маючи можливості отримати Інтернет, хоча я був підключений до WiFi. Я зрозумів, що підключившись, це більше не спливає портал, що перебуває у полоні, тому я зрозумів, що це проблема, хоча я не зміг знайти рішення. Це спрацювало негайно і навчило мене чомусь, я впевнений, що буду користуватися та ділитися досить часто.
TryTryAgain

24

Цю проблему я вирішив, видаливши власні записи DNS. Я вважаю за краще використовувати Google Public DNS, і це порушило екран входу.

Я виявив цю проблему, запустивши додаток Network Diagnostics після виникнення цієї проблеми на нещодавно оновленій сітці MBP (Yosemite -> El Capitan). Щоб запустити додаток, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте Налаштування системи
 2. Виберіть Мережа
 3. Клацніть Допоможіть мені ...
 4. Клацніть Діагностика ...
 5. Коли програма запуститься, виберіть Wi-Fi та продовжте
 6. Усунення неполадок, про які повідомляє додаток (ваші проблеми можуть відрізнятися від моїх)

Зміна мого DNS для використання DNS-серверів Google зробила це за мене.
Еван Р

6
Так, це зробили для мене в аеропорту Монреаля. Я використовував сервери DNS і OpenDNS Google (8.8.8.8) Google (8.8.8.8). Замість того, щоб видалити ці налаштування, я вибрав Sys Prefs> Network> Locations (спливаюче вікно)> Edit Locations і натиснув кнопку "+", щоб створити новий профіль Location. За замовчуванням нові налаштування не змінюють DNS. Натисніть кнопку "Застосувати", щоб набути чинності. Все пройшло добре. Знову приєднався до wifi аеропорту, і панель для входу з’явилася негайно. Пізніше я можу перейти до свого звичайного профілю "Місцезнаходження". Спасибі!
Василь Бурк

@BasilBourque, ви повинні зробити це фактичною відповіддю. Мої спеціальні записи DNS також заважали.
RubberDuck

9

Після пошуків годин це рішення спрацювало: Вирішення завзятої проблеми з підключенням Wi-Fi у Mac OS X

Підводячи підсумки, вимкніть WiFi, а потім перемістіть такі файли у папку на робочому столі (наприклад).

/Library/Preferences/SystemConfiguration/com.apple.airport.preferences.plist

/Library/Preferences/SystemConfiguration/com.apple.network.identification.plist

/Library/Preferences/SystemConfiguration/NetworkInterfaces.plist

/Library/Preferences/SystemConfiguration/preferences.plist

Потім перезавантажте, увімкніть WiFI, підключіться до мережі, і діалогове вікно для входу повинно спливати. Для мене другого перерахованого вище не існувало, тому я просто перемістив інші 3. Якщо це працює для вас, ви можете видалити файли, які ви перемістили.


це єдине остаточне рішення, яке спрацювало на мене: інші не мали ефекту ... Дякую чоловікові, що ти врятував мене 1 годину випадіння волосся!
numediaweb

Це виправлено для мене на MacOs 10.14 Mojave:mkdir wifi && sudo mv /Library/Preferences/SystemConfiguration/com.apple.airport.preferences.plist ~/wifi && sudo mv /Library/Preferences/SystemConfiguration/NetworkInterfaces.plist ~/wifi
numediaweb

8

Моє виправлення було дуже простим. Я видалив жорстко закодовані записи DNS, які у мене було налаштовано. 8.8.8.8 та 8.8.4.4. Я вважаю, що це сервери DNS Google. Сподіваюся, що це комусь допоможе.


3

У мене була ця проблема з новою установкою OS X El Capitan. Мені довелося створити нового стандартного користувача (не адміністратора) та увійти в систему, щоб отримати свою публічну сторінку входу в Інтернет. Після повернення до адміністратора відновився Wi-Fi як звичайний. Клоп напевно.

PS Знайшов це рішення за адресою: https://discussions.apple.com/message/29042350#29042350


Дуже дякую! Я спробую це спробувати наступного разу, коли я вийду зі своїм MacBook.
Мартін Бін

Я спробував вище, і це не вийшло. Сьогодні це зрозуміло, тому що користувач, якого я створив раніше, був користувачем адміністратора. ПОТРІБНО бути стандартним користувачем.

Посилання мертве, що це сказало, що-небудь про "чому"?
rogerdpack

Так, це спрацювало для мене на Каталіні, насправді не ідеально, але краще, ніж нічого - жодна інша справа не працювала на мене
sdailey

1

У мене була така ж проблема, і після багатьох спроб і помилок це спрацювало для мене: -

 1. Перейдіть до Налаштування мережі
 2. Вимкніть Wi-Fi
 3. Увімкніть Wi-Fi знову
 4. Перед тим як мережа "приєднається" до мережі вручну, виберіть її у спадному списку Назва мережі
 5. Для мене це нарешті спричинило появу спливаючих вікон

Звучить вуду - не маю ідеї, чому це спрацювало, але так!


Саме це було для мене на моєму Macbook Pro 2019 року.
Джейсон Саутвелл

1

У мене була така ж проблема. Я намагався кожен варіант, який був зазначений у цьому розділі, але він все ще не спрацював, тоді на іншому форумі хтось сказав, що спробуйте набрати www.apple.com, і це спрацювало чудово. Не впевнений, чи це довгострокове виправлення, але спливаючий екран входу в кінцевому підсумку вискочив

Сподіваюсь, це допомагає


ввівши його у свій браузер?
rogerdpack

0

Я думаю, що модальне (вхідне) вікно просто завантажує веб-сторінку. Здебільшого, якщо ви підключені до мережі Wi-Fi, але вам все одно доведеться увійти за допомогою модального вікна, якщо ви введете щось в адресному рядку, ви перейдете на сторінку входу. Це також відбувається на моєму телефоні, але мені потрібно вимкнути мобільні дані, або браузер завантажить сторінку за допомогою мобільних даних.

Якщо ви з якоїсь причини не переспрямовані, якщо ви знаєте адресу сторінки, на яку ви повинні перенаправлятися, введення цього вручну іноді працює для мене.

Якщо вам вдасться перенаправитись у браузері свого телефону, ви можете просто ввести цю адресу і на своєму комп’ютері. Це працювало для мене просто зараз, мені довелося скопіювати таку адресу http://10.19.0.1:3442. URL-адреса насправді була довшою, але потрібна була лише ця перша частина. Це успішно привело мене до сторінки, де я можу ввести пароль Wi-Fi. Мені якось довелося вимкнути wifi і ввімкнути його після цього (це не працювало раніше), але мені не довелося вводити пароль на щастя.


0
 1. Видаліть мережу Wifi
 2. Приєднуйтесь до нього знову
 3. Коли він запитує облікові дані, переконайтесь, що вимкніть опцію, щоб запам'ятати логін.

Найсмішніше те, що він не проходить через екран входу, роблячись лише модальним діалоговим вікном.

Не дивлячись на деталі, я припускаю, що потрібно створити новий маркер входу, і запам'ятоване вхід в систему просто не приносить користі.

Інший варіант, який, здається, працює для мене - це запуск Firefox замість цього. Або він з'явиться з екраном для входу, або на банері він вкаже, що спочатку може знадобитися вхід (натискаючи кнопку / посилання в банері, буде переспрямовано на екран входу)


0

У мене була така ж проблема навіть на Сьєррі, коли я намагався увійти в публічну мережу. Мережа "Допоможи мені ..." не зробила мені роботу. Насправді він повідомив, що мережеве з'єднання було нормальним. Мені потрібно натиснути кнопку "Додатково" у налаштуваннях мережі та вкладці DNS. Перейдіть за посиланням під пошуковим доменом у веб-переглядачі, і на кінці сторінки з’явиться термін.


0

Цей блог був корисним, коли я сьогодні зіткнувся з цим питанням.

Зокрема, очищення кешу DNS, а потім підключення WiFi вирішило його:

sudo killall -HUP mDNSResponder
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.