Останні меню елементів перестали працювати на моєму iMac


36

Нещодавно я помітив, що в моєму iMac під керуванням El Capitan меню "Відкрити останні" перестало оновлюватися як в меню Apple, так і для додатків, і для пункту меню "Відкрити останні", і до списку, що з'являється з Док.

Я перевірив у налаштуваннях системи | Загальні | Останні пункти, і він говорить Немає. Я неодноразово намагався скинути його на 20, але він відображається як "Ніхто", коли я повертаюся до системних налаштувань.

Я сподіваюся, що хтось може допомогти мені вирішити цю проблему.

Відповіді:


17

Для мене це частково виправлені речі:

 1. Закрийте всі відкриті програми.
 2. Перемістіть ~ / Бібліотека / Налаштування / com.apple.recentitems.plist (і ~ / Бібліотека / Налаштування / com.apple.recentitems.plist.lockfile, якщо вона існує) у каталог резервних копій.
 3. Перезавантажте.

У моєму випадку це фіксувало списки останніх елементів у меню Файл у кожному додатку та в меню Apple. Але контекстні меню значків Dock все ще не оновлюються.


1
Я чекаю оновлення 3 місяці і нічого. 😬
БГ Бруно

Це має бути обрана відповідь, це чудово працює
mattgabor

1
Коли я це зробив, це спрацювало. Що мене по-справжньому здивувало, це те, що Рецепти з’явились відразу . Зламаний .plist не був пошкодженим кешем, він порушував показ Одержувачів.
benc

6

Я зіткнувся з цим сьогодні на місячному iMac. Єдине, що не свідомо в цьому, - це мій обліковий запис, який було тиражовано на 5 машинах та 12 основних версіях MacOS, використовуючи програму Migration Assistant, коли це можливо, залишаючи її трохи в ~ / Бібліотека / Налаштування /. На жаль, в останніх версіях Apple ускладнила ефективне очищення цього каталогу шляхом вилучення файлів, оскільки cfprefsdкерує реальною інформацією про переваги, і вам потрібно добре поговорити з нею з defaultsутилітою.

У всякому разі, мені подобається, що кожного разу, коли я намагався змінити налаштування, я отримував послідовність записів у журналі, як це:

Jul 14 18:14:03 extravagant sharedfilelistd[411] <Critical>: [default] [<CFString 0x7fff77ea0e00 [0x7fff77f58440]>{contents = "com.apple.LSSharedFileList.RecentApplications"}] List write failed invalid info items: (null) properties: (null)
Jul 14 18:14:03 extravagant sharedfilelistd[411] <Error>: -[ListStore writeListItems:properties:withListIdentifier:notificationHander:] [com.apple.LSSharedFileList.RecentApplications] List write failed invalid info items: (null) properties: (null)
Jul 14 18:14:05 extravagant com.apple.preference.general.remoteservice[85562] <Warning>: Error getting number of recent items of type 2, LSSharedFileListCopyProperty returned NULL
Jul 14 18:14:11 extravagant com.apple.preference.general.remoteservice[85562] <Warning>: New number of recents: 30
Jul 14 18:14:11 extravagant com.apple.preference.general.remoteservice[85562] <Warning>: Error getting number of recent items of type 1, LSSharedFileListCopyProperty returned NULL
Jul 14 18:14:11 extravagant com.apple.preference.general.remoteservice[85562] <Warning>: Error getting number of recent items of type 2, LSSharedFileListCopyProperty returned NULL
Jul 14 18:14:11 extravagant com.apple.preference.general.remoteservice[85562] <Warning>: Error getting number of recent items of type 3, LSSharedFileListCopyProperty returned NULL
Jul 14 18:14:13 extravagant com.apple.xpc.launchd[1] (com.apple.preference.general.remoteservice[85562]) <Notice>: Service exited due to signal: Killed: 9

Крім того, defaults domainsі декілька десятків файлів у налаштуваннях говорили мені, що у більшості програм із належним доменним домену, як com.example.appname, також був домен за замовчуванням, як com.example.appname.LSSharedFileList, який містив списки нещодавно використаних файлів. За винятком того, що вони зовсім недавно не використовували файли. Жоден із файлів * .LSSharedFileList.plist не змінився з моєї міграції зі старого комп'ютера Yosemite, і жоден з них не мав com.apple.recentitems.plist. Тому я очистив будинок, запустивши ці команди всередині ~ / Бібліотека / Налаштування /:

defaults delete com.apple.recentitems
rm com.apple.recentitems.plist*

defaultsКоманда каже , cfprefsdщоб видалити всі налаштування в цій області, яка залишає 42-байтовий логічно порожній файл .plist і 0-байтовий .plist.lockfile файл , який в rmкоманді видаляє.

defaults find LSSharedFileList |grep 'keys in domain .*LSShared'|cut -d"'" -f2 |xargs -L1 defaults delete
rm *LSSharedFileList.plist*

Менш очевидна, але по суті однакова річ для всіх defaultsдоменів із LSSharedFileList у своїх іменах

find . -name "*.plist" -print0 |xargs -0 -L1 plutil -lint |grep -v ': OK$'|cut -d: -f1|sed 's/.*/"&"/' |xargs rm

Навіть менш очевидний, але, очевидно, вирішальний. Цей конвеєр знаходить усі файли * .plist у поточному каталозі (який був ~ / Бібліотека / Налаштування /,) перевіряє кожен на дійсність plutil -lint, аналізує назви файлів, які не є "ОК", призначає їх для захисту від вбудовані пробіли тощо, і видаляє їх усі. У моєму випадку недійсними * .plist файлами були всі антикварні файли 0 байтів для речей, які так чи інакше не можуть працювати на El Cap, тому я був впевнений, що не видаляю фактичної інформації. YMMV !!

find . -size 42c -name "*plist" -delete

Це змістило будь-які * .plist файли, довжиною 42 байти, розміром з логічно порожнім списком у двійковому форматі. У мене було декілька тих, хто звисав, і вони, можливо , викликали скаргу sharedfilelistd.

killall sharedfilelistd

Це припинило примір sharedfilelistdзапуску мого облікового запису. Система автоматично перезапустила новий екземпляр. Я не впевнений, що це було потрібно, але це видалося доцільним, оскільки я щойно видалив купу інформації з підсистеми уподобань, яка була пов'язана зі старим способом робити те, що, sharedfilelistdмабуть, робить у El Cap.

ПРИМІТКА. Ці 7 команд - це скорочена версія того, що я зробив, що мало сенс і мало наслідки, розкидані на три години, копаючись і тестуючи і намагаючись знайти інформацію sharedfilelistdбезрезультатно.

Варто також зазначити, що тут немає ніякого sudoучасті, бо я був у власній ~ / Бібліотеці / Вподобаннях /, маніпулюючи власною сферою уподобань. Меню Останні пункти, а отже, і його налаштування, залежать від користувача, тому де б це зберігалося (ніколи не працювало так), повинно бути і певне користування, а не те, що вимагає кореневого виправлення. Існує попередня відповідь, яка включає незрозуміле масове видалення дозволів / ACL / прапор, запуску з sudo, що навіть не спрацювало для автора, і може призвести до серйозної системної шкоди. Це нічого подібного. Також зауважте, що для цього не потрібно виходити з системи, перезавантажуватися, завантажуватися в режимі відновлення або робити щось інше, що може бути руйнівним.


У моїй системі просто killall sharedfilelistdздається , що біг в самоті, відмінно виконає трюк! (Я, безумовно, в іншій ситуації: у мене немає старого міграційного профілю, ця проблема, здається, починається випадковим чином, перезавантаження змушує її на деякий час згасати).
peterflynn

Працювало чудово, коли жодне інше рішення не працювало - мої останні документи навіть були відновлені після виконання цих команд. 👏
Сліпп Д. Томпсон

4

Обхід

Для списку нещодавно використаних додатків у док-станції спробуйте:

 1. Відкрийте Finder, File> New Smart Folder
 2. Натисніть кнопку + біля кнопки Зберегти
 3. Виберіть "Вид" - це "Застосування"
 4. Натисніть кнопку + Виберіть "Остання дата відкриття" - це "цей тиждень"
 5. Клацніть Зберегти та встановіть прапорець "Додати до бічної панелі"

 6. На бічній панелі клацніть правою кнопкою миші створену Smart Folder і натисніть "Додати в док"


4

Відкрийте нещодавно використані елементи: Виберіть меню Apple> Останні елементи. Ви бачите програми, документи та сервери, якими ви нещодавно користувалися. Для деяких додатків ви також можете переглянути документи, над якими нещодавно працювали. Щоб змінити кількість елементів, які ви бачите в меню, виберіть меню Apple> Системні налаштування, натисніть Загальні, а потім натисніть спливаюче меню «Останні елементи» та виберіть номер.


3
У моєму випадку у мене було меню Apple> Налаштування системи> Загальні "Останні елементи", встановлені на 0. Просто змінив значення і все.
Фред К

4

Наступне працювало для мене!
Спробував усі попередні відповіді, але жодна не спрацювала.
Потім я натрапив на виправлене опис тут на Форумах Apple :

Перший раунд (спробував, але у мене не вийшло):

Примітка . Команда нижче змінює права власності та доступ до всіх файлів у вашому дому / користувальницькому каталозі та може мати несподівані (і шкідливі) побічні ефекти.

Відкрийте термінал і введіть:

echo $TMPDIR

Якщо ( і лише якщо ) ви побачите щось на зразок /var/folders/8b/mn2vgjs10gs83krfy1fwxwb80000gp/T/, запустіть

sudo find ~ $TMPDIR.. \
     -exec chflags -h nosappnd,noschg,nosunlnk,nouappnd,nouchg,nouunlnk {} + \
     -exec chown -h $UID {} + -exec chmod +rw {} + \
     -exec chmod -h -N {} + -type d -exec chmod -h +x {} + 2>&-

Другий раунд (цей працював для мене):

 • Запуск у режимі відновлення.
 • У режимі відновлення запустіть термінал (з меню утиліт)
 • Введіть resetpasswordта натисніть Enter (без побоювань)
 • Виберіть гучність запуску
 • Виберіть відповідного користувача
 • Унизу, у розділі Скидання дозволів домашнього каталогу та ACL, натисніть Скинути
 • Я повторив останні кроки для всіх користувачів + root
 • Перезавантажте комп'ютер

Опис на Форумах Apple справді зрозумілий, тому, якщо сумніваєтеся, заходьте туди. Сподіваємось, це допоможе і іншим.

FYI: Усі мої нещодавні елементи були відсутні у всіх додатках, в меню Apple навіть не було повного пункту меню, і він змінювався в System Preferences від жодного до того, що не поверталося ні до чого.
Я перебуваю на MacBook Air (на початку 2014 року), керую El Elitan 10.11.3


Це спрацювало для мене, але застережте: якщо ви використовуєте службу синхронізації файлів, яка працює за допомогою цієї команди, це може призвести до повторного завантаження файлів. Я використовую Dropbox, і саме це сталося зі мною; > 50 000 файлів почали синхронізувати. Можливо, ви хочете робити певні папки, а не лише домашні (~).
Чадвік

2
Цей жах «судо», який, на вашу думку, не спрацював для вас, наосліп знімає кожен аромат захисту зі значної колекції файлів і каталогів. Це може відкрити вразливості, яких зазвичай не було б.
Білл Коул

2

У мене було те саме, що трапляється в програмах, але в моїх останніх елементах пошуку знайдеться кілька дублікатів одного й того самого недавнього продукту і, здається, додається по одному, коли я знову відкриваю додаток. Я спробував екранувати останні елементи, але, звичайно, якщо ви спробуєте натиснути shift-command-4, це змінює останні елементи на "показати XXXX у пошуку", тому що ви затримали команду. Фаворити також відійшли від діалогових вікон. smh, що в F відбувається з розробкою Apple і відділом якості в останні кілька років?

останні елементи програми

пошук останніх предметів


У мене точно таке питання. Будь-які рішення?
Стефан Арн

2
Я подав повідомлення про помилку радіолокатора до яблука. Радарна помилка # 23370920. Зачекаємо, що вони відповідають.
Стефан Арн

Хоча корисна інформація, цей матеріал не підходить як відповідь на обмін стеками. Ідея SE - це конкретний відповідь на вузько-зосереджений питання. Ця публікація сприяє обговоренню, але не забезпечує прямого вирішення питання. І це є дотичною, оскільки Питання стосується налаштування, яке не дотримується системних присутніх. Проблема тут може бути, а може і не бути безпосередньо пов'язаною. Я б запропонував опублікувати як власне запитання, але випадково я вже опублікував те саме, зникаючи пункт меню "Останні елементи" .
Василь Бурк

Щоб допомогти у вирішенні проблеми з екраном, використовуйте програму Grab у комплекті з Mac OS X. Використовуйте цю Timed Screenфункцію.
Василь Бурк

Будь ласка, не публікуйте "відповіді", які не відповідають на оригінальне запитання. Якщо у вас є інше питання, будь ласка, опублікуйте його окремо. Якщо у вас є коментар, будь ласка, опублікуйте його як коментар. Якщо ви просто хочете обійняти, зробіть запис у блозі. Давайте всі разом працювати, щоб StackExchange був чистим. Дякую!
Олі

2

Рішення набагато простіше. Перейдіть до Налаштування системи. Загальні. Останні елементи: виберіть один від 50 до 50.

Потім перезавантажте комп'ютер


Це повинно працювати, але вся проблема полягає в тому, що нечасто пошкодити свої переваги досить сильно, щоб це не спрацювало.
Білл Коул

0

Як заокруглення використовуйте TinkerTool, щоб встановити "Останні елементи" на значення, яке вам ніколи не подобається.

Поки що, здається, він поводиться так, як очікувалося ...


-3

перейдіть до "системних уподобань"> "загальних"> "останніх елементів". el capitan скидає це до нуля, чомусь встановіть його на будь-яку довжину списку, яка вам подобається, і він почне працювати знову


3
З питання: "Я перевірив у" Системних налаштуваннях "| Загальне |" Останні елементи ", і він говорить" Немає ". Я кілька разів намагався відновити його до 20, але він відображається як" Ніхто ", коли я повертаюся до системних налаштувань. "
Тімоті Мюллер-Хардер

Те саме відбувається і зі мною; Я не можу змінити це на "Немає".
Рік
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.